Şimdi Ara

iPad Air alana Beats Solo Wireless Bedava - Apple Öğrenci İndirimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
9
Favori
54.447
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Üniversite için Mac veya iPad satın alın. Beats sahibi olun.
    Eğitime özel fiyatlarla daha da çok tasarruf edin.

Eğitime özel fiyatlarla Mac satın alın. 1.719 TL’ye kadar tasarruf edin.
    Beats Studio3 Wireless kulaklıklar bizden hediye.

Mağazadan iPad Air + Beats 3.359,04 TL (net cevap gelinde düzenleyeceğim demiştim. cevap geldi. yanlış anlamış kendisi. sitedeki fiyat doğru).
    https://www.apple.com/tr-edu/shop

fark verilerek diğer modellerde alınabiliyor:

iPad Air alana Beats Solo Wireless Bedava - Apple Öğrenci İndirimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snomask -- 15 Ağustos 2019; 22:36:26 >

• 1) Konusu Okula Donus Kampanyasi basligi altinda acilmisti, 1 ay bile olmuyor.
    2) Baslik hatali, iPad Air alana Solo3 hediye, Studio3 icin +600 TL isteniyor. Studio3 hediyesi Macbook icin gecerli
    3) 2800 TL olan fiyat vergisiz, sitede vergi eklendigi icin son asamada oyle. Ama magazada vergi indirimi varsa super kampanya.
  • Oh iyi oldu bu tam da okullar açılıyorken.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ipad ya da kulaklık elden çıkar mı peki rahatlıkla ?

Öğretmenim, derste kitap kullanmak yerine pdf olarak dijital ortama geçmek için bir tablet düşünüyorum ama fazla mı olur bu bilemedim
  • Beats satması en zor kulaklıklardan biridir ikinci elde. Sahibinden üzerinden bakabilirsiniz 2200 tllik bir kulaklık değil studio 3.

Fakat 2800 e ipad + beats alınabiliyorsa sıcak

• quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

ipad ya da kulaklık elden çıkar mı peki rahatlıkla ?

Öğretmenim, derste kitap kullanmak yerine pdf olarak dijital ortama geçmek için bir tablet düşünüyorum ama fazla mı olur bu bilemedim
    rahatlıkla satabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öğrenci indirimini nereden yapıyor

• 2800 e ipad + kulaklık alınabiliyor mu ?
  • 1) Konusu Okula Donus Kampanyasi basligi altinda acilmisti, 1 ay bile olmuyor.
    2) Baslik hatali, iPad Air alana Solo3 hediye, Studio3 icin +600 TL isteniyor. Studio3 hediyesi Macbook icin gecerli
    3) 2800 TL olan fiyat vergisiz, sitede vergi eklendigi icin son asamada oyle. Ama magazada vergi indirimi varsa super kampanya.

• ilk mesajı güncelledim arkadaşlar. fiyat maalesef sitedeki doğruymuş. yeni teyyit ettirebildim.
  • Mağazadan nasıl aldılar bilmiyorum ama orada görünen 2.846,64 liralık ara toplam fiyata KDV eklenmemiş hali. KDV eklenince 3.359,04 liraya çıkıyor. Site öğrenci indirimini aslında ekliyor. iPad Air + Beats öğrenci-öğretmen indirimiyle 3.359,04 TL iken öğrenci indirimi olmadan sadece iPad Air 3.499,00 TL. (10.5 inç iPad Air Wi‑Fi 64 GB modeli ) Eğer dediğiniz fiyattan (KDV indirimli) mağazadan alınabiliyorsa süper bir fırsat.

EKLEME: Mesaj düzenlenmiş mağazada da sitede de aynı fiyat. 3.359,04 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi novicem -- 15 Ağustos 2019; 22:41:50 >
  • Eger fiyatlar boyleyse firsat yok. Ucuz ipad çıkması beklenmeli .Onceki seneler 300 dolara çıkardı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu paraları verebilecek öğrenci var mı? Ben göremiyorum..

• Nasıl alınabilir onu da öğrensek

• Lene kullanıcısına yanıt
    Buradakiler yeditepe %50 burslu öğrencileri hocam. Bizlik degil

• ben az önce satın aldım. Satın aldıktan sonra bir mail geldi ve öğrenci kimlik belgesinin fotoğrafını istediler. Faturalandırılacak kişi ile öğrenci aynı kişi olması gerekiyor.

Sipariş verdiğim anda da kulaklığı iş yerinde 850 Tl ye sattım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemanci07

ben az önce satın aldım. Satın aldıktan sonra bir mail geldi ve öğrenci kimlik belgesinin fotoğrafını istediler. Faturalandırılacak kişi ile öğrenci aynı kişi olması gerekiyor.

Sipariş verdiğim anda da kulaklığı iş yerinde 850 Tl ye sattım :)
    Hocam kaç para ödeme yaptınız?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.