Şimdi Ara

iPad Air alana Beats Solo Wireless Bedava - Apple Öğrenci İndirimi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
9
Favori
54.474
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yeni serinin renkleri güzel apple store dışında piyasada yok 1000-1250 bandında gider. Faturasını ayrı almaya çalışın belirtin.

Studio 3 için fiyatlar bir anda artınca genelde ikinci elde yurtdışından alıp satanlar var. Satmayı düşünüyordum ancak gürültü engelleyici vs derken ipad, macbook, iphone arasında güzel ve hızlı bağlantı işime geldi açıkcası. 1500-2000 arasında da o gider.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeniorAwesome

Yeni serinin renkleri güzel apple store dışında piyasada yok 1000-1250 bandında gider. Faturasını ayrı almaya çalışın belirtin.

Studio 3 için fiyatlar bir anda artınca genelde ikinci elde yurtdışından alıp satanlar var. Satmayı düşünüyordum ancak gürültü engelleyici vs derken ipad, macbook, iphone arasında güzel ve hızlı bağlantı işime geldi açıkcası. 1500-2000 arasında da o gider.
    Studio 3 için ekstra 600 veriyor solo 3 ücretsiz

• Studio 3’ün 0’ı D&R’da 1499₺+100₺ D&R puan veriyor.Kaça satmayı planlıyorsunuz baştan düşünün

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben üniversite öğrencisi bir arkadaşımın hesabından aldım ama teslimat adresi öğrenci olmayan birini seçtik, fatura adresinide otomatik o seçmiş. Sepette kulaklık gözüktü ve aldık. Öğrenci olduğumuzu nereden bilecekler? bir sorun çıkar mı acaba.
  • SeniorAwesome S kullanıcısına yanıt
    ben aldım. ikisi de aynı gün kargolanmadığı için faturalar ayrı ayrı geliyor zaten. ipad i teslim aldım. kulaklık henüz gönderilmedi. Elime ulaşmadan yakın bir arkadaşıma 800 TL ye sattım kulaklığı da :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemanci07

ben aldım. ikisi de aynı gün kargolanmadığı için faturalar ayrı ayrı geliyor zaten. ipad i teslim aldım. kulaklık henüz gönderilmedi. Elime ulaşmadan yakın bir arkadaşıma 800 TL ye sattım kulaklığı da :)
    kulaklığı niye geç kargoluyorlar acaba öğrenci doğrulamasımı bekliyorlar, birde size öğrenci doğrulaması yaptılar mı?
  • Batistuta kullanıcısına yanıt
    Hayır stokla alakalı bir durum. Belirttiğin renk model varsa beraber yollanıyor.

Öğrenci/ eğitimci kimliğini belli bir süre sonra gelen mail adresine gönderiyorsunuz.

• kemanci07 kullanıcısına yanıt
    Evet farklı günlerdeyse faturaları ayrı ayrı gönderilir.

Ben değişimden gelen garantili eski solo 3ümü 700tl ye bir dostuma, sıfır gelen solo 3 modelini 1250ye başka bir dostuma sattım.

Studio3 ü kullanıyorum ve memnunun.

• Vatov kullanıcısına yanıt
    Hiç sanmıyorum studio 3ü 1000 tl ye satacak bir olacağını umarım bulabilirsiniz.

Yurtdışından alınma ürünlere bile 1300-1750 arası isteniyor kullanılmış üstelik.

Ben şahsen 2000tl ye satmayı düşündüm ancak vazgeçtim.

• quote:

Orijinalden alıntı: SeniorAwesome

Hayır stokla alakalı bir durum. Belirttiğin renk model varsa beraber yollanıyor.

Öğrenci/ eğitimci kimliğini belli bir süre sonra gelen mail adresine gönderiyorsunuz.
    teşekkür ederim.
  • Ben bugün ipad air siparişi verdim ve ürünler kargoya verildi diye mesaj geldi.Öğrenci kimliği filan istemediler.
  • Studio 3 kulaklığın şekli on numara fakat ses kalitesini merak edenler DH editörü Mesut Çevik’in incelemesine bakabilirler.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.