Şimdi Ara

iPad Air alana Beats Solo Wireless Bedava - Apple Öğrenci İndirimi (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
9
Favori
54.474
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Peki burda Apple öğrenci veya öğretmenliğimizi kanıtlamak adına bizden hangi belgeleri istiyor ya da istiyor mu? Lisans okurken iPad mini 4 almıştım yine eğitim mağazasından ama herhangi bir belge istememişlerdi diye hatırlıyorum.
  • Trevor148 kullanıcısına yanıt
    Öğrenci kimliği istemişler geçen sene hocam, fatura o kişiye düzenleniyormuş.
  • Lj.23 kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam cevaplarınız için teşekkürler. Kampanya başladığında görüşmek üzere
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lj.23

Haziranın başında başlar diye düşünüyorum hocam, yani bekleyeceğimiz 1 ay maksimum
    Hocam MacBook Air alınca studio bedava mıydı hatırlıyor musunuz geçen sene ? Teşekkürler
  • anl_clk A kullanıcısına yanıt
    Solo ya da beats x bedavaydı hocam, studio için 600 lira ya da 700 lira gibi bir fiyat ödeniyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lj.23

Solo ya da beats x bedavaydı hocam, studio için 600 lira ya da 700 lira gibi bir fiyat ödeniyordu.
    Tesekkurler hocam cevap için üzdü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Temmuz gibi başlatırlar yine, geçen sene sanırım İpad modellerinde 7.nesil A2197 modelini kampanya içine dahil etmemişlerdi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Temmuz gibi başlatırlar yine, geçen sene sanırım İpad modellerinde 7.nesil A2197 modelini kampanya içine dahil etmemişlerdi ?
    Kampanya bittikten sonra çıkmıştı o. Bir de Air aşağısı iPad'ler dahil değildi. Mini 5 bile dahil değildi.
  • Görünüşe göre Apple bu kampanyada beats'ten vazgeçmiş kendi ürünlerini kullanmaya başlamış.https://www.idownloadblog.com/2020/06/15/apple-back-to-school-2020/?fbclid=IwAR2ROdk5BeGrPJtMe06WhWqGQAHyrTcy_FLS69EUeb9dz-dhz-6fPerOSUo
  • Evet kampanya başladı, maalesef daha yeni zamlar geldi ve beats yerine airpods var. https://www.apple.com/tr-edu/shop/back-to-school

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whoman -- 9 Temmuz 2020; 21:11:1 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.