Şimdi Ara

İPAD 4.Nesil Alacaklar ve Fiyat Araştırması Yapanlar [ ANA KONU ] (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
496
Cevap
13
Favori
42.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bana 32 gb beyaz sadece wifi olanın en ucuz nerde olduğunu söyleyebilecek var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ftaha99

Beyler bana 32 gb beyaz sadece wifi olanın en ucuz nerde olduğunu söyleyebilecek var mı?

Bugün vatandan aldım bence tablet fiyatları vatanda uygun :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • webden sipariş vermek istmezsek ankara'da hangi mağazadan en ucuza bulabiliriz ki?
  • Arkadaslar 16GB Ipad 4'te kullaniciya birakilan alan kac GB?
  • quote:

Orijinalden alıntı: slicer

Arkadaslar 16GB Ipad 4'te kullaniciya birakilan alan kac GB?

13 küsür gb olması lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: vemon1156

quote:

Beyler bana 32 gb beyaz sadece wifi olanın en ucuz nerde olduğunu söyleyebilecek var mı?

Bugün vatandan aldım bence tablet fiyatları vatanda uygun :)

Vatanda ipad4 16 gb wifi kaç para?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi panasonica -- 13 Ocak 2013; 10:15:18 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: jackchilina

quote:

4.nesil ipad 32gb + 4g almayı düşünüyorum
    vatan bilgisayarda fiyat 1.706
    Sizce uygun mu ?
    Sadece Oyun ve İnternet amaçlı Alıyorum Sizce 32gb mi 16gb mi ?

Bir sorum daha olacak.

Tango ve Whatsapp bu cihazlarda kullanma şansımız var mı ?

Şimdiden Teşekkürler.

İyi Forumlar. =)

Tango ve Whatsapp kullanabilirsin.

16 GB'ninde oyun için yeterli olduğunu düşünüyorum .Ama yüklemek istediğin oyunların boyutlarına bakarak kendinde karar verebilirsin. Modern Combat Batman GTA benzeri oyunlarla dolduracaksan 32 GB'ye yönelebilirsin.

Piyasa şartlarına göre 1700 TL uygun gibi ama şahsen bir tablet için fazla para gibi geliyor.

Anladım kardeşim.
    Dediğin oyunların boyutları ne kadar peki max 5 6 oyun indirecem güzellerinden =)

1-2 GB arasında değişiyor.

• Vatanın net sitesinde çok fazla model yok.
  • quote:

Bahsettiğiniz cihaz iPad mini değil iPad ise Amerika'dan getirtmiş olduğum cihazın özelliklerini saymışsınız, 650$ gibi bir rakama satılıyor vergi dahil, tabi ülkemizde durumlar farklı :/

• Ankara kentpark mediamarktta retina 16 gb wifi 1179 tl. haftasonu bulabildiğim en ucuz fiyat buydu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hafta sonu sözde %25 indirim vardı. Ama ne şanssızlık ki 16 GB kalmamıştı. Hemen tedarik edip getirmişler 1219 TL ye...

Edit: Vatan Pc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onrkrtc -- 14 Ocak 2013; 15:12:17 >
  • Arkadaslar bende ipad 4 wifi modelinden almayı dusunuyorum. 3g olmadıgı için acaba tango ve whatsapp gibi uygulamaları kullanabilirmiyim.
  • şuanda tvt.com da 32gb wifi 1437 ve bonusa indirim falan var daha ucuzu bulunabilirmi vatanda falan %25 indirim zamanında nekadardı vatanda hatırlayan varmı acaba? 32gb wifi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: akchine

Arkadaslar bende ipad 4 wifi modelinden almayı dusunuyorum. 3g olmadıgı için acaba tango ve whatsapp gibi uygulamaları kullanabilirmiyim.

tango ya evet, whatsapp a hayır. ancak jb yaparsanız whatsapp da kullanabilirsiniz.
  • Arkadaşlar acil nakit ihtiyacım olduğu için kendim kullanmak için ABD den aldığım jelatinin açmadığım sıfır İPAD 4 64GB WİFİ MODELİ BEYAZ
    ı aldığım fiyattan satıyorum 699$+1,08x vergi bana gelişi tam olarak 1360TL bu fiyata veriyorm
    ilgilenen arkadaşlara duyurulur
  • Arkadaşlar Selam,

Uzun araştırmalarım sonucu 32GB WIFI IPAD4 ü TVT den aldım. Almadan önce aklıma takılan bir iki soru için telefon ettim ve çok detaylı bir şekilde bilgilendirildim.
    Arkasından ürünümü sipariş etme aşamasında ve kargonun bana ulaşmasına kadar defalarca arayıp durumu kontrol altında tutan mükemmel bir ekibe sahipler.

Onlarca siteden alışveriş yaptım ama böyle bir müşteri hizmetleri görmedim. Tek kelime ile MÜKEMMEL.
    Kendileri APPLEın onaylı re-sellerı ve üründe BILKOM garantili geldi. Kesinlikle TAVSİYE ederim.

http://www.tvt.com.tr/APPLE-iPAD-RETINA-DISPLAY-4JEN-WI-FI-32GB-BEYAZ-MD514TUA-YETKILI-DISTRIBUTOR-GARANTISINDE,PR-26277.html

• HAFTA SONUNA ÖZEL KAMPANYA

İPAD4 16GB WİFİ = 600 $
    İPAD4 64GB WİFİ=800 $
    SIFIR JİLATİNLİ AÇILMAMIŞ ÜRÜN

Ankara içi elden teslim olur. Ürünler sıfır jilatinli 1 yıl Apple garantli üründür. Fataruları mevcuttur.

21 Ocaktan sonra bu fiyatlar geçerli değildir
    Pm
  • Arkadaşlar vatanda beyaz 32gb wifi+4g 1750 lira olmuş. Bimeks zamanında 1630 dan vermişti şu an hiçbir mağazada bulamazmıyız 1700 altına ?
    Tvt denilen yer mağaza değil sanırım, internete de büyük olmayan bir siteye kart bilgilerimi vermek istemem açıkcası.

http://www.vatanbilgisayar.com/Notebook-Netbook-Tablet/apple-md526tua-4nesil-ipad-32gb-wifi+4g-beyaz-97-retina-bluetooth-10-saate-kadar-pil-662gr/productdetails.aspx?I_ID=63468

• 32gb wifi+4g en fazla 1400tl eder. üzeri bence pahalı.
    ben size yurtdışından getirebilirim ama bu 4g için harç parası falan yatırma yada pasaporta kayıt falan gerekiyormu bilemem :)
    bu gerekli ise 100 tl de devlet harç parası alır. astarından pahalıya gelir. yani IMEI numarası üzerinden telefonları BTK kitleyebiliyor.
    Bu ipad konusunu hiç bilmiyorum. Bilen bilgi verirse bende öğrenmiş olurum
    4g leri yurtiçinden almak bence mantıklı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi panasonica -- 18 Ocak 2013; 16:41:51 >
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.