Şimdi Ara

İPAD 4.Nesil Alacaklar ve Fiyat Araştırması Yapanlar [ ANA KONU ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
497
Cevap
13
Favori
42.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir ipad 4. nesil alacak birisi olarak bu konuyu açmakta yarar olduğu kanısındayım.

ipad 4. nesil 32 gb +4g li modelini alacağım ve fiyat araştırmasına devam ediyorum 1.500 olsa çok mu ya :)

Şuanda en uygun fiyat 32gb + 4g olarak bimek 1770 tl.

vatan fiyatta ise coşmuş hiç yazmayayım siz bakın:http://www.vatanbilgisayar.com/Notebook-Netbook-Tablet/apple-md523tua-4nesil-ipad-32gb-wifi+4g-siyah-97retina-bluetooth-10-saate-kadar-pil-662gr/productdetails.aspx?I_ID=63462

Araştıranlar Fikirler tavsiyeler Buraya ...

• bende açmıştım böyle bir başlık sildiler ama...

4. nesil ile 3. nesili karıştırmamak lazım.

bu konu sadece 4. nesil ipadler içindir.

inşallah silinmez.

ben asıl vodafone avea turkcell hatlı fiyatları merak ediyorum.

hatsız satılan fiyatları pek uygun bulmuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Razorback

bende açmıştım böyle bir başlık sildiler ama...

4. nesil ile 3. nesili karıştırmamak lazım.

bu konu sadece 4. nesil ipadler içindir.

inşallah silinmez.

ben asıl vodafone avea turkcell hatlı fiyatları merak ediyorum.

hatsız satılan fiyatları pek uygun bulmuyorum.

Bilkomun sitesinde MD526TU/A iPad 32GB WiFi + Cellular White nakit :1773.82 TL Taksitli:1810.03 TL Diğer sitelerle aynı fiyatı. Biraz daha beklemek lazım galiba.

Operatörler çıkarınca piyasa ucuzlar. Hatlı olursa da taksit süresi 24 ay gibi bir şey oluyor bende o kadar uzun süre bir şey ödemeyi sevmiyorum.
  • ipad 4. jenerasyon alanlardan birde model numaralarını bildirmelerini rica ediyorum.

A1459 ve A1460 yazıyor olmalı... hangi model olduğunu bildirirseniz çok iyi olacaktır.
  • Ben bu cihazı almak için eskisini sattım ama Bimeksteki cihazların özelliğine baktığımda 4G yok yazıyor ama 3G var. Bu ne demek ?
    new ipad 64 GB wifi+4G ile İpad 4 64 GB wifi+cellular karşılaştırıyorum. Pek birşey anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deburky -- 12 Aralık 2012; 12:15:10 >
  • quote:

ipad 4. jenerasyon alanlardan birde model numaralarını bildirmelerini rica ediyorum.

A1459 ve A1460 yazıyor olmalı... hangi model olduğunu bildirirseniz çok iyi olacaktır.

59 ile 60 arasındaki fark nedir ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deburky

Ben bu cihazı almak için eskisini sattım ama Bimeksteki cihazların özelliğine baktığımda 4G yok yazıyor ama 3G var. Bu ne demek ?
    new ipad 64 GB wifi+4G ile İpad 4 64 GB wifi+cellular karşılaştırıyorum. Pek birşey anlamadım

4g türkiyede yok ondan 3g yazmışlardır. Cellular filan yazıyorsa tmm dır. 3g yazsada olur onda vardır hat girişi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezing

quote:

Ben bu cihazı almak için eskisini sattım ama Bimeksteki cihazların özelliğine baktığımda 4G yok yazıyor ama 3G var. Bu ne demek ?

4g türkiyede yok ondan 3g yazmışlardır. Cellular filan yazıyorsa tmm dır. 3g yazsada olur onda vardır hat girişi.

Sizce şimdi gidip Bimeksten ( ipad 4 wifi+cellular 32 GB siyah ) alsam çok acele etmiş olur muyum ?
  • Ben de şu anda iPad arayışı içerisindeyim. iPad Mini almayı düşünüyordum ancak iPad 4 mü alsam açıkçası karar veremedim. Wifili modeli 32GB için şu anda en ucuz aşağıdaki adreste gibi gözüküyor.

http://www.tvt.com.tr/APPLE-iPAD-RETINA-DISPLAY-4JEN-WI-FI-32GB-BEYAZ-MD514TUA-YETKILI-DISTRIBUTOR-GARANTISINDE,PR-26277.html
  • quote:

quote:

quote:

Sizce şimdi gidip Bimeksten ( ipad 4 wifi+cellular 32 GB siyah ) alsam çok acele etmiş olur muyum ?

biraz daha bekleyelim aynısını bende düşünüyorum. Vatan ile iletişime geçtim fiyatlarınızı revize edin diye. Şimdide çıkıyorum bostancı vatana gideceğim. Biraz uygun olsa alacağım hemen. O yüzden uygun bir yeri bekleyelim
  • quote:

quote:

quote:

quote:

biraz daha bekleyelim aynısını bende düşünüyorum. Vatan ile iletişime geçtim fiyatlarınızı revize edin diye. Şimdide çıkıyorum bostancı vatana gideceğim. Biraz uygun olsa alacağım hemen. O yüzden uygun bir yeri bekleyelim

Eğer fiyat değişikliği olursa Vatanda, paylaşırsanız çok iyi olur. Sizden haber beklemekten başka yapacak birşey kalmadı o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: Since1903

quote:

ipad 4. jenerasyon alanlardan birde model numaralarını bildirmelerini rica ediyorum.

59 ile 60 arasındaki fark nedir ?

http://www.apple.com/ipad/LTE/

A1459
    4 ve 17 LTE bantlarını destekliyor. (Amerika)

A1460
    1-3-5-13-25 LTE bantlarını destekliyor. (Avrupa)

A1460 modeli Türkiye için daha uygun olması muhtemel model.
  • Ben dün satın aldım. 16 gb lik 4g li modelini. 1499 tl ve vade farksız 12 taksit. Panora' da ki NEO mağazasından aldım. Fiyat olarak en uygun orada buldum.

• ben pupa dan 12 taksit 1230 a aldim 2 hafta once..16 gb wifi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackeagle3673

Ben dün satın aldım. 16 gb lik 4g li modelini. 1499 tl ve vade farksız 12 taksit. Panora' da ki NEO mağazasından aldım. Fiyat olarak en uygun orada buldum.

32 gblık model ne kadardı hocam? ayrıca garantisi ni hangi firma yapıyor ?
  • ipad 32gb wifi 4.jenerasyon Bilkom garantili 1377 TL'ye aldım. (tvt.com.tr)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: blackeagle3673

Ben dün satın aldım. 16 gb lik 4g li modelini. 1499 tl ve vade farksız 12 taksit. Panora' da ki NEO mağazasından aldım. Fiyat olarak en uygun orada buldum.

32 gblık model ne kadardı hocam? ayrıca garantisi ni hangi firma yapıyor ?

Walla yanlış hatırlamıyorsam 1799 tl idi. Garanti olarak neo garantisinde. Zaten apple' ın sitesinde premium reseller diye ismi geçiyor.

http://www.neoshop.com.tr/Yeni-iPad-Retina,LA_222-2.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackeagle3673 -- 12 Aralık 2012; 22:17:50 >
  • takip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bukars -- 12 Aralık 2012; 22:22:44 >
  • ipad 4. nesil wifi'yı Nova Bilgisayar'daki ürünlerin garantisini veren ve ithalatını yapan Sebil Bilgisayar'dan 1350 tlye aldım, gittim gördüm ve oldukça güvendim. Ben alırken resmi ithalat yoktu, siz de bulamazsanız orayı deneyebilirsiniz.

• samsunda esc apple markette ipad4 wifi 1190 tl galiba yanlış hatırlamıyorsam.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.