P

Yarbay
04 Ağustos 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme
Toplam: 7 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Konu hakkında bilgisi olan ve paylaşacak arkadaş var mı??
Samsung UE-32F5570 32''' wifi özelliği olduğu içinlamayı düşünüyorum
Görüntü kalitesi nasıl?
Ayrıca; USB dem mkv blueray dosyalarını kesintisiz oynatır mı?
Youtube dan film falan izlesem izlerken kesinti yada dalgalanma yapıyormu?
Bilgi veren olursa sevinirim
Vatan bilgisayardan 2 ay önce aldım. USB den çalışan 1 terra byte hdd. İçine 450 gb arşiv dosyalarımı aktardım. Bugün çalışırken USB kablosunu mouse un kablosu diye çıkardım sonrasında bir daha görmedi. İçindekileri kurtaran bir program yada yazılım var mı? Yada bu işi Ankara'da para ile yaptırabileceğim bir adres firma adresi varmı? varsa acilen bilgi geçebilir mi? Dosyalar çok önemli :)
1800 lira bayılarak iphpne5 aldım. 2 sene önce aldoğım iphone 4 ü bir ay kullandıktan sonra çöpe atmak zorunda kalmıştım.
ime denen numarayı kaydettirmemiştim. bu sefer aynı şey başıma gelsin istemiyorum..
fatuarlı ürün, sim kaert takınca çalıştı ama 30 gün sonra kapanmadan yapmam gerekeni biri adım adım yazarsa sevinirim
ACİL..
Yarn sipariş geçeceğim.
Gerçeğe en yakın, en iyi potre çeken , en iyi iso başarımı olan bir kompact alacağım
bütçem 1000-1500 tl
Potre %90, manzara ve diğer %10
Sağ alt köşedeki tozu nasıl çıkarabiliirim? SİYAH İRİCE LEKE toz sizce nerde, sensör, ayna, aynanın arkasındaki af screen de mi yada vizörün önüneki buzlu cam da mı?
Her karede aynı yerde çıkıyor bunu nasıl temizlerim. bilen yazaarsa sevinirim. tamire vermeyi düşünmüyorum. kendim evde temizliyeceğim
takım-taklavat mevcut
Bu makinadan kullanan ve memnun olan var mı?
300$ a sıfırı mevcut sipariş vereceğim bir arkadaş yurt dışından gelirken getirecek
alınca elimizde patlar mı?
http://www.vitra.com.tr/Armaturler_Aksesuarlar/Armaturler/Banyo_Bataryalari/Ilia

bu illa modelin içindeki kartüşü değiştirmek için sökmeyi düşündüm sökemedim bir kişi biliyorsa yardımcı olursa seviniirim ..diğerlerinde vida olurdu bunda vida yok..oluk gibi damlatıyor 3 gündür deli etti beni

muslukçu yada sucu formda var ise bir göz atsın
500px e eklediğiniz resimleri bulabilmek için böyle bir başlık açtım. Böylelikle birbirimize oy vererek rating lerimizi yükseltebiliriz.
Birbirimizin deneyimlerindende yararlanmış oluruz, kompact, dslr, video kamera (photo) aklınıza gelen her tür makina ile çektiğinizi ister buraya ekleyin, isterseniz link verin, tıklayarak bakalım.
Herkes yazsın lüften...

500px/?
Merhaba arkadaşlar 2 yıldır kamera çekimine ara verdim. dün yeniden yaz geldiği için tripot ve camera ları su yüzüne çıkardım
pc de izleme konusunda sorunları olanlar olduğunu düşündüğüm için bu topiği aömış bulunuyorum

Yapmanız gereken AVCHD kaydı yapan kameranızı PC ye USB den bağlamak. folder açıp copy/paste ile atmak.
sonra aşağıdaki player ı indirmeniz yeterli. bu playerı indirdiğinizde AVCHD de de-interlace yapmanız gerekir bunu da yadif de-interlace i indirerek yapmaktan kurtulabilirsiniz.

splash player:
http://mirillis.com/splash.html (sağ üst köşede 1.4.2)

de-interlace dll 1.7 :
http://avisynth.org.ru/yadif/yadif.html (en altta tıkla-indir [sm=evillol.gif)

önemli not:AVCHD kayıtlar HD üzerine kompress edilerek kaydedilir yadif deinterlace i pc nize yüklemez iseniz izlerken dalgalanmaları bariz şekilde görürsünüz. önce player ı yükleyin 3-5 m2ts oynatın.. sonra yadif i yükleyin tekrar aynı klipleri izleyin aradaki farkı bariz şekilde göreceksiniz.
Kolay gelsin
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.497
İkinci El Bölümü Mesajları: 20
Konularının görüntülenme sayısı: 113.461 (Bu ay: 297)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Fotoğraf Makineleri ve Video Kameralar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.