DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
İPAD 4.Nesil Alacaklar ve Fiyat Araştırması Yapanlar [ ANA KONU ]
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
495
Cevap
14
Favori
40.761
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> iPad >> İPAD 4.Nesil Alacaklar ve Fiyat Araştırması Yapanlar [ ANA KONU ]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1845 Mesaj
      18 Ocak 2013 21:13:31
      quote:

Orijinalden alıntı: Umutcan

Arkadaşlar vatanda beyaz 32gb wifi+4g 1750 lira olmuş. Bimeks zamanında 1630 dan vermişti şu an hiçbir mağazada bulamazmıyız 1700 altına ?
      Tvt denilen yer mağaza değil sanırım, internete de büyük olmayan bir siteye kart bilgilerimi vermek istemem açıkcası.

http://www.vatanbilgisayar.com/Notebook-Netbook-Tablet/apple-md526tua-4nesil-ipad-32gb-wifi+4g-beyaz-97-retina-bluetooth-10-saate-kadar-pil-662gr/productdetails.aspx?I_ID=63468

Merhaba

Magazaları var iletişim bolumunde yazıyor.Bir çok kişi bu firmadan ürün aldı onların yorumları olumlu yönde bir sorun olacağını zannetmiyorum.

http://www.tvt.com.tr/index.php?do=static/contactus

SAYGILARLA
      |
      |

CCNA / MCITP + S +V
      ACMT / ACA / ASP / ACSP / ACTC
      Eyefinity Kurulum Rehberi<-->Disk Bölme İşlemi Videolu

• Yüzbaşı
      930 Mesaj
      18 Ocak 2013 22:21:23
      Merhabalar,

Gıcır gıcır İPadlerinizi testimize bekleriz. Bakalım İPad hakikaten hızlı bir tablet mi?

http://forum.donanimhaber.com/m_70416785/tm.htm
      |
      |

"Bütün dünya bilmeli ki; kaşıimızda böyle bir düşman oldukça onu affetmek elimizden gelmez ve gelmeyecektir. Düşmana merhamet, aciz ve zaaftir; bu insaniyet göstermek değil, insanlık hassasının(haysiyet) yok olduğunu ilan eylemektir." Gazi Mustafa Kemal Atatürk
    • Yüzbaşı
      465 Mesaj
      19 Ocak 2013 11:00:55
      Yav ne gerek var arkadaşlar 4G türkiyede yok zaten. iPad'lerin belirli bir modası var. 1-1,5 sene sonra atıl duruma düşüyor. Yani 3G ilk türkiyeye geldiğinde nasıl yavaş yaygınlaştığını biliyoruz. Eee? Ne gerek var LTE'ye? LTE gelse bile hemen tüm türkiyede olmayacak düzenin oturması 2 seneyi bulur(İstanbul Ankara gibi büyük şehirlerin merkez bölgelerini dahil etmiyorum). Yanii yol yakınken Türkiyede kullanmak için 3G yeterli.

Ibanez Talman TYC 10
      Ibanez GRG 170 DX
    • Yarbay
      9455 Mesaj
      20 Ocak 2013 03:30:57
      quote:

Orijinalden alıntı: -KaJMeRaN-

Yav ne gerek var arkadaşlar 4G türkiyede yok zaten. iPad'lerin belirli bir modası var. 1-1,5 sene sonra atıl duruma düşüyor. Yani 3G ilk türkiyeye geldiğinde nasıl yavaş yaygınlaştığını biliyoruz. Eee? Ne gerek var LTE'ye? LTE gelse bile hemen tüm türkiyede olmayacak düzenin oturması 2 seneyi bulur(İstanbul Ankara gibi büyük şehirlerin merkez bölgelerini dahil etmiyorum). Yanii yol yakınken Türkiyede kullanmak için 3G yeterli.

3g diye model yok, 4g olana hat takıp 3g olarak kullanıyorsunuz. Wifi ve Wifi+4G(cellular) model var. Sadece wifi olan model evde kullanmak isteyenler için uygun olur.
      Avrupa'ya gönderdikleri ürünler lte destekliyormu ondan da emin değilim, belki zaten 3g'dir de mağazalar abd versiyonu ile karıştırıp 4g yazıyor olabilir.

Alıntıları Göster

|
      |

• Binbaşı
      1845 Mesaj
      20 Ocak 2013 18:26:54
      Valla okadarına birşey diyemem ama alan kişiler olumsuz bir yorumda bulunmamış.Ayrıca apple'ın kendi sitesinde yetkili satıcı ve servis olarak gorunuyorlar ki sanırım bu kaliteli bir firma olduklarına işaret olarak algılanabilir.Tabiki son karar sizin ben fikrimi belirttim sadece.

https://locate.apple.com/tr/tr/sales/?pt=all&lat=36.88414&lon=30.70562999999993

SAYGILARLA
      |
      |

CCNA / MCITP + S +V
      ACMT / ACA / ASP / ACSP / ACTC
      Eyefinity Kurulum Rehberi<-->Disk Bölme İşlemi Videolu

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      1 Not
      20 Ocak 2013 20:50:56
      Arkadaslar tokyodan 970 liraya aldim 16 gb wifi beyaz . Uygun mu arkadaslar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
      1057 Mesaj
      20 Ocak 2013 20:56:49
      quote:

Orijinalden alıntı: StereoLove

Arkadaslar tokyodan 970 liraya aldim 16 gb wifi beyaz . Uygun mu arkadaslar

uygun ;) türkiyede en iyi fiyat 1199tl
      1 Not
      20 Ocak 2013 20:58:41
      quote:

Orijinalden alıntı: lion_koc

Alıntıları Göster

uygun ;) türkiyede en iyi fiyat 1199tl

Sagolun hocamm:)

|
      |

• Yarbay
      2581 Mesaj
      21 Ocak 2013 01:22:19
      İpad 4 için Bu ürünler suan hangi sitede uygun fiyatı ?

32 GB Wifi
      32 GB Wifi + 4G
      64 GB Wifi
      64 GB Wifi + 4G

32 GB wifi + 4G mi alsam yoksa 64 GB Wifi mi alsam karar veremedım.64 Gb Wifi 70 lira kadar daha ucuza geliyor.Wifi ile kullnacağim suanda 3G düşünmüyorum ama ilerde 3G de alabilirim.

• Binbaşı
      1290 Mesaj
      21 Ocak 2013 01:39:32
      quote:

Orijinalden alıntı: OzgurUlupinar

İpad 4 için Bu ürünler suan hangi sitede uygun fiyatı ?

32 GB Wifi
      32 GB Wifi + 4G
      64 GB Wifi
      64 GB Wifi + 4G

32 GB wifi + 4G mi alsam yoksa 64 GB Wifi mi alsam karar veremedım.64 Gb Wifi 70 lira kadar daha ucuza geliyor.Wifi ile kullnacağim suanda 3G düşünmüyorum ama ilerde 3G de alabilirim.

tvt.com.tr ve esc market su sira en uygun ve bilkom garantili urunler satiyor. Biri antalya oteki samsun bilkom bayisi.
      |
      |
    • Yüzbaşı
      275 Mesaj
      21 Ocak 2013 16:54:29
      Daha önceden Bilkom'un sitesi üzerinden alışveriş yapan oldu mu?Teslimat hızlı yapılıyor mu?

Ayrıca yanlış görmediysem Bonus kartta :

12 x 99.61 TL = 1,195.36 TL

opsiyonu varmış. Sizce uygun mu? Aslında 6 ay taksitle almayı düşünüyorum ama enteresan bir şekilde 12 aylık olan daha yüksek geliyor bu da linki :

http://store.bilkom.com.tr/Apple-Yeni-iPad-Retina-WiFi-16GB-Beyaz-_4984.html#2

• Teğmen
      172 Mesaj
      21 Ocak 2013 23:37:31
      quote:

Orijinalden alıntı: jackchilina

Daha önceden Bilkom'un sitesi üzerinden alışveriş yapan oldu mu?Teslimat hızlı yapılıyor mu?

Ayrıca yanlış görmediysem Bonus kartta :

12 x 99.61 TL = 1,195.36 TL

opsiyonu varmış. Sizce uygun mu? Aslında 6 ay taksitle almayı düşünüyorum ama enteresan bir şekilde 12 aylık olan daha yüksek geliyor bu da linki :

http://store.bilkom.com.tr/Apple-Yeni-iPad-Retina-WiFi-16GB-Beyaz-_4984.html#2

TVT yi denemenizi tavs,ye ederim hocam. süper hizmet...
      |
      |

Hiçbirşey imkansız değildir...
    • Teğmen
      234 Mesaj
      21 Ocak 2013 23:42:31
      Arkadaslar ben ipad4 32 gb wifi modelini ve ttec filmi toplamda 1450 tlye caddebostanda bulunan premium seller pupada aldim. Saygilar...

"Bir milletin en zorlu tek düşmanı cehalettir. Cehalet, insanlığı dönüşü olmayan bir çöküşe götürür. Bir toplumu topla, tüfekle yok edemeyebilirsiniz. Ancak o toplum cehalet ve bilgisizlik içinde yok olmuşsa zaten bir yönden bitmiş demektir. İnsanların en büyük ve en kuvvetli silâhı bilgidir." M. Kemal ATATÜRK
    • DH Yönetici
      3655 Mesaj

iOS Beta Tester
      21 Ocak 2013 23:55:49
      Arkadaşlar , 300 tl fark vererek 3'ten 4'e grçmeye değer mi sizce ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

1 Not
      21 Ocak 2013 23:56:00
      quote:

Orijinalden alıntı: akchine

Arkadaslar ben ipad4 32 gb wifi modelini ve ttec filmi toplamda 1450 tlye caddebostanda bulunan premium seller pupada aldim. Saygilar...

Hocam nasil memnunmusunuz

|
      |

• Yarbay
      2581 Mesaj
      22 Ocak 2013 23:54:05
      İpad 4 için Hafıza kartı ve Flash disk Takma yeri yok.İnternette bir aparat gördüm.İpad4 konnektörüne takılıyor USB ve Hafıza kartı girişi bulunuyor.Deneyen var mı böyle birşey taktığımız zama nipad okur mu ?
      |
      |

• Yüzbaşı
      294 Mesaj
      24 Ocak 2013 10:21:43
      Bende bu modeli almayı düşünüyordum. İşlemcisi A6x olan model oldukça güzel fakat mart ayında yeni nesil ipad çıkacağı yazılmış forumda. Çok kararsız kaldım alıp almamakta. Kesin bilgi midir mart ayında yeni ipad çıkacağı?
      |
      |

Bildiğini bilenin arkasından gidiniz
      Bildiğini bilmeyeni uyandırınız
      Bilmediğini bilene öğretiniz
      Bilmediğini bilmeyenden kaçınız... Konfiçyüs
    • Yarbay
      6407 Mesaj
      24 Ocak 2013 15:02:25
      Su anda beyaz renk 16 GB Wifi veya 32 GB Wifi modellerini en uygun nereden alabilirim?

|
      |

• Teğmen
      105 Mesaj
      24 Ocak 2013 15:45:19
      Arkadaşım ben az önce aldım bimeksten 16gb 1248 ama 128 tl hediye çeki veriyor 32 gb da 1543 onada 155 tl çek veriyor onunlada aksesuar yada başka şeyler alırsın fiyatlar aşağı yukarı mağzalarda aynı satürn biraz uygundu ama sonuçta 124 tl hediye çekini düşünce en uygun oluyor

MEGANE SPORT TOURER 1.5 dCi 105 bg Privilege +nav /WD TV Live HD Media Player/Acer Aspire 5741G / iPad4 16 gb beyaz/ LG G2
    • Yüzbaşı
      723 Mesaj

iOS Beta Tester
      24 Ocak 2013 20:35:15
      quote:

Orijinalden alıntı: hasdal1979

Arkadaşım ben az önce aldım bimeksten 16gb 1248 ama 128 tl hediye çeki veriyor 32 gb da 1543 onada 155 tl çek veriyor onunlada aksesuar yada başka şeyler alırsın fiyatlar aşağı yukarı mağzalarda aynı satürn biraz uygundu ama sonuçta 124 tl hediye çekini düşünce en uygun oluyor

Merhaba. Hediye cekini hangi sartla veriyor acaba kredi kartina falan mi teknosada 1219 lira eger bimeks hediye ceki veriyosa onu alirim kafam karisti

Reklamlar
izmir havalimanı transfer
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR2
2,326
1.2.122

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.