Şimdi Ara

IOS & iPadOS 15 [ ANA KONU ] 15.8.2 (246. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.132
Cevap
118
Favori
484.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    13 pro kullanıyorum ve son güncelleme sonrası bariz bir şekilde ısınma mevcut

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar 15.6'ya geçmeden önce aynı uygulamadan 1'den fazla bildirim gelince en üsttekini çarpılayıp alttaki bildirimi okuyabiliyordum 15.6'ya geçtikten sonra en son bildirimi okuyunca onu açmadan alttaki bildirime geçemiyorum açıkçası ayarları kurcalamadım düzeltmenin yolu var mı

• Enescelik69 E kullanıcısına yanıt

Ben yaşamıyorum. Cihaz 8 plus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncel sürümde ısınma sorunu var ne yapabilirim

iPhone 13

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chosen -- 4 Ağustos 2022; 12:11:10 >
  • Araç takımında bulunan borsa widgeti tıkladıktan sonra yenileniyor. Araç takımı ekranına sürüklediğimde yenilenmiyor hava durumu da borsa da Nasıl aktifleştiriliyor?

• iOS 15.5ten 15.6ya geçilir mi telefon ip11

• iPhone 13'te ısınma sorunu yaşamayan tek ben miyim diye merak etmeye başladım. 13 kullanıcıları arasında ısınma şikayeti yaygın gibi 15.6'da.

Bende açıkçası pil konusunda bir tık daha iyi. Ama daha dengesiz. Bazen beklemede 4 saatte %1 pil tüketiyorsa bazen de 3 saatte tüketiyor. Bazen 6 saat hiç tüketmiyor vs.

15.5'te çok sürpriz olmuyordu cihazı elime alınca. Ama genel olarak 30 dk 1 saat civarı arttı ekran sürem.

edit: 15.5'te ne kadar ısınıyorsa o kadar ısınıyor. DFU ile kurduktan sonra pil konusunda sıkıntı yaşamıştım biraz, beklemede çok yiyordu, bütün ayarları sıfırla seçeneğini uyguladıktan sonra biraz düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sonklavyebükücü -- 5 Ağustos 2022; 19:11:24 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ios 15.6 ayarlarda arama kısmına birşeyler yazip silince telefon sapıtıyor durduk yere yaşayan var mi bu sorunu?

Alışkanlıktan sürekli yapıp duruyorum anlamsiz

• Mystical23 M kullanıcısına yanıt
    IOS 15,6 bu tür bir bug bulunmuyor…

Hocam denedim iphone 11 ios 15.6 ‘da böyle bir sorun yok bende de. Galiba itunes dan temiz kurulum yapmanız lazım gibi

• 1 ay önce aldığım 13 pro max telefonumun son güncelemeden sonra pil tüketimi 2 kat artı hemen hemen 2 gün giden cihaz günü kurtarmıyor

• Ekran kilidini kapatmak istiyorum fakat parolayı kapat özelliği aktif değil. Ne yapmam gerek?

IOS & iPadOS 15 [ ANA KONU ] 15.8.2

• Merhaba birsey sormak istiyorum,

Telefonu bilgisayara baglayip Galerimdeki resimleri secerek silmek istiyorum.
    Boyle bi uygulama var mi ? Telefonda tek tek secerek fotograf silmek zor oluyor :)

• keeNNN kullanıcısına yanıt
    iPhone ve iPad ‘de Exchange mail hesabı kullanmanızdan kaynaklanan bir durum.Exchange hesabı kurulu ise telefonunuzda, değişiklik yapmak için yönetici şifresi gerektiğinden parolaylayı kapat seçeneği pasif halde olabiliyor …

iPhone ‘de ayarlar / mail / hesaplar bölümünde exchange mail hesabınızı kaldırın …

IOS & iPadOS 15 [ ANA KONU ] 15.8.2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRocKfire -- 8 Ağustos 2022; 20:31:26 >
  • Muhtemelen bu aralar 15.6.1 filan gelecek. Çok fazla güncelleme geliyor uygulamalara 1-2 gündür

• Ugurozturk92 U kullanıcısına yanıt

aynen hocam üşeniyordumda yaptim düzeldi

Güzel sevindim senin adına.

• Merhaba,

iphone 7 plus telefonumla ilgili yedeklemelerimi kaybettim. (Telefonda ekran kayması ve ses problemi başladı yazılımsal olabilir ve telefon kendini kasıyor düşüncesiyle yazılım güncellemesini yapmak istedim)

Durum şöyle gelişti.

+Telefonumun hafızası full doluydu. ios 15,6 güncellemesi yapılmamıştı

+Telefonumdaki fotoğrafları bilgisayara boşalttım.

+itunes marifetiyle telefonumun yedeğini aldım.

+ios 15,6'ya güncelledim, yazılım güncellemesi sorunu çözmedi ses entegrasyonu yanmış serviste değiştiler

+Servisten sonra telefonumun yedeğini geri yüklemek istediğimde "iphone'u geri yüklenemedi çünkü iphonedan okunurken iphone'a yazılırken bir hata oluştu" hatası almaya başladım

+sonra iphone backup klasörünü yerini değiştirdim C:/'den D:/ 'ye aktardım. (Bir yerde böyle bir çözüm yazıyordu.)

+yine olmadı sonra yedekleri eski yerine aldım ama şimdi de itunes yedeğimi görmüyor. "Bu telefon daha önce bu bilgisayara yedeklenmemiş görünüyor"

+Şu an benim yedeklerim hem C de Hem D de mevcut. İnternette bir çok recovery programı var hepsinin maliyeti en az 50$ çalışıp çalışmayacağından da emin değilim.

+İnternetteki recovery programları ile yedeklerimdeki tüm verileri eksiksiz getiriyor. Yedekler sağlam görünyor.

Bu sorunu nasıl çözebilirim? :(

• Arkadaşlar merhaba. ios 15.6 ile birlikte cihazda ısınma sorunu yaşayan varmı ? Havalar sıcak diyeceksiniz evet doğru ama bu sorun önceki sürümde yoktu. Klimalı ortamda bile cihaz cayır cayır resmen. Cihazım xs.

• ip11 ios 15.2.1 den 15.6 ya geçmek istedim ve güncelledim. Kesinlikle kimseye de tavsiye etmiyorum sarj sürem düştü, telefonumun pil sağlığı 1 hafta içinde %4 düşüş yaşadı. Her seferinde güncellediğime pişman oluyorum sarjım hep bitiyor artık

• 
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.