Şimdi Ara

IOS & iPadOS 15 [ ANA KONU ] 15.8.2 (247. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.132
Cevap
119
Favori
484.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • M1 Ipad Pro kullanıyorum. 15.6'ya güncellememi tavsiye eder misiniz?

• QRocKfire kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum. Şirket mailini kaydetmiştim. Şimdi kapattım.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • İpad air tabletim var bir tğrlü mause bağlayamadım ios ios 12 üstü olması gerekiyormuş varmı bunun acaba bir yolu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ısrarla 15.2 de gidiyordum 15.6 güncelledim mahvoldu telefon hem ısınıyor hem şarjı çabuk bitiyor yeter artık apple bir kere şaşırt

iphone 13

• dikiştutmazsabri kullanıcısına yanıt
    Mouse'un Bluetooth destekli olması lazım ve belki de belli bir Bluetooth versiyonu da istiyor olabilir. Mouse Bluetooth destekliyse ve Bluetooth açıksa ipad üzerinden göremiyor musunuz?

• ibrahiimacr kullanıcısına yanıt
    Sürekli olmasa da bazen durduk yere ısınabiliyor. Hatta geçen pazar günü arabayla bir yere gittim ve arabadna indiğimde cihaz o kadar garip davranmaya başladı ki ekran ışığı çok kısıktı ve biraz takılıyordu. Moov ile araç kiraladığım için ekranı zar zor görüp öğlen 6'da güneşin altında zor sürüşü bitirdim. Bu tarz dışarıda ekran ışığının kısıldığını birisi daha ya bu konuda ya da iPhone 11 konusunda paylaştı sanırım. Ekran ışık kısılması ısınınca oluyor ve daha önce de yaşadım fakat bu çok ciddi seviyedeydi. Sanki ucuz telefon kullanıyormuşum gibi saçma bir durum yaşattı iphone 11. İos 15.6 kullanıyorum.

• gps.navigation kullanıcısına yanıt
    Dün ios16 developer beta5, bugün de public beta3 yayınlandı.

• Devrloper beta ile public beta arasında her hangi bariz fark bulunmuyor.Performans ve pil kullanımı aynı durumda oluyor.Devrloper betalarının normalde geliştiriciler için yapılan güncelleme yöntemidir.Public beta ,developer UDID profili gerektirmez.Son kullanıcını merakını gidermek amaçlıdır.Yapı numarası bağzı durumlarda farklıdır ..

Bunun sebebinde karışıklığa sebeb olmamak amaçlanıyor.Geliştiricilere yönelik iOS 16 beta 2 itibari ile kullanan normal kullanıcılar developer betası ile devam ediyor …

Apple için Public betanın tek avantajı normal kullanıcılara yöneliktir.Genel kullanıcın geri bildirimlerini görmek amaçlanıyor …

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRocKfire -- 10 Ağustos 2022; 0:7:29 >
  • iOS 15 final kapıda

• BekirTemel B kullanıcısına yanıt

15.6 final değil miydi?

• Jimmy77 J kullanıcısına yanıt
    Lafta düzeltme güncellemeleri geliyor ya hocam işte onun sonu yakında en geç Eylül, 15.6.6 misal, Bayadır bekliyoruz, şu 15 in mümkün olan en performanslı sıkıntısız sürümünü görmek için

• manesnuc kullanıcısına yanıt

Apple ios 13 ve üzeri sürüm olması gerekiyor diyor. Malum ipad air 1 de ios 12 son sürüm. Bluetooth mouse aldim ama bağlayamadım. Acaba program veya başka bir ayarla bağlamam mümkünmü?

• İOS 15.7 sürümü geleceğini çok rahat tahmin ediyorum.iPhone 6s ve 7 serisinde güvenlik güncellemelerine hazır olmak gerekiyor.Bir ay kadar süre bulunuyor.Xcode üzerinde sürüm izlerini takip edersek ,final sürümünü net olarak görebiliriz.iOS 15 için beta olmadan sürüm yayınanacaktır.iOS 14 sürümünde 14.8 geleceğini net olarak belirtmiştim …

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRocKfire -- 11 Ağustos 2022; 12:24:8 >
  • Apple halen ,iOS 15.0 ile başlayan cihaz hafızasında sanal olarak yer kaplayan ve kapasiteyi düşüren hatayı düzeltemedi.Final sürümü beklenirken bu bug ısrarla düzeltilmiyor.Maduriyet yaşayan bir çok kullanıcı bulunuyor.

• güncelleme sonrası sarj %80 üstüne çıkmıyor iyileştirilmiş pil sağlığı da kapalı cihaz ip11

• İp 11 15.6 sürüm kullanıyorum sistem verisi 10 GB normal mi arkadaşlar?

• Profeson kullanıcısına yanıt

Son 2 gündür dikkat ediyorum aynı sorunu yaşıyorum. Biraz daha gözlemleyeceğim.

• fatkom F kullanıcısına yanıt
    Normal sistem değerleri bu şekilde.Zamanla 15 GB görmeside her hangi sorun teşkil etmeyecektir…

• bir süredir twitterdan instagram linkine tıkladığımda twitterın browser arayüzü geliyor altında uygulamayı kullan seçeneği var tıklayınca instagram yerine app store instagram sayfasına yönlendiriyor.. bu problemi nasıl çözebilirim?

• bozkurt35 kullanıcısına yanıt
    Sağ altta sanırım safari (ya da varsayılan tarayıcı) aç var. Ona basınca sanki uygulama yüklüyse safariden sekip uygulamaya geçiyordu diye hatırlıyorum. Bir de telefonu tekrar başlatıp deneyin olmazsa, bazen böyle saçma hatalar kapatıp açınca düzeltebiliyor.

• 
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.