Şimdi Ara

İOS 8.4 JailBreak ÇIKTI (ios8.1.3-ios8.4)[ANA KONU] (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
377
Cevap
10
Favori
19.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eğer yardımcı olabildiysem ne mutlu bana hocam
  • 8.4.1 ile "JB" açığı kapandı. 8.4 imzası da geçmişe bakınca 1 hafta içinde kapanır gibi duruyor.
    8.4.1'e "JB" gelmez gibi gözüküyor, gelirse de kapak yaparsınız bana :p

O yüzden 8.4 için "JailBreak" yapmayı düşünen ya da temiz kurulum üzerine "JB" yapmayı düşünenler kısıtlı zamanı iyi değerlendirsinler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İos 7.0.6 4s jailbreakli telefonumu yükseltmek istiyorum. İtunesteden otomatik güncelleyim jailbreak yapmam mı gerek?
    Yoksa telefona uygun 8.4 ipsw dosyasını kendim yükleyim ondan sonramı jailbreak yapmalıyım. Kafam karıştı? 8.4 İmzaları hala açık mı? 8.4.1 e geöip jailbreaksiz kalmak istemiyorum. Teşekkürler.
  • Jb den donus mumkun olmayacakmi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paysage

bende az önce ilk defa jailbreak yaptım taigi kullanarak
    2 tane sorunum var ilk gözlemlere göre
    1. si

en başta restore etmedim cihazı
    herşey sorunsuzca yüklendi telefon yeniden başladı
    app store ve kamera hatta hesap makinesi simgeleri bile kayboldu nasıl geri getirebilirim

2. sorunum ise ayarlarda bazı yerlere gidince pencere kapanıyor
    mesela mail takvim ve kişilere tıklayınca ana ekrana geri dönüyor

bu sıkıntıların sebebi nedir acaba ve nasıl çözülür

Yardımcı olacak kimse yokmu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paysage -- 15 Ağustos 2015; 9:45:55 >
  • Hahaha jailbreak yapanlara üzülüyorum şuna bak şu aciz duruma düşme msjlarına Apple ürününü neden alıyorsun iOS sistemine o kadar para neden veriyorsun ? Adamlar bir sistem yapmış gayet hızlı Çalışıyor ama sen gidip kurcalıyorsun sonra ekran kayıyor anasayfaya Dönüyor uygulamalar çalışmıyor vs... Madem crackli birşey kullanacaksın o zaman apple alma git Androidli bir cihaz al birde jailbreak yapıpta geri dönüş inşallah mümkün olmaz o zaman ortada kalırsınız 😊

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeWTurk -- 15 Ağustos 2015; 13:00:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeWTurk

Hahaha jailbreak yapanlara üzülüyorum şuna bak şu aciz duruma düşme msjlarına Apple ürününü neden alıyorsun iOS sistemine o kadar para neden veriyorsun ? Adamlar bir sistem yapmış gayet hızlı Çalışıyor ama sen gidip kurcalıyorsun sonra ekran kayıyor anasayfaya Dönüyor uygulamalar çalışmıyor vs... Madem crackli birşey kullanacaksın o zaman apple alma git Androidli bir cihaz al birde jailbreak yapıpta geri dönüş inşallah mümkün olmaz o zaman ortada kalırsınız 😊

bi bitmediniz arkadaş
  • Paysage kullanıcısına yanıt
    Restore edip o şekilde yap

• quote:

Orijinalden alıntı: DeWTurk

Hahaha jailbreak yapanlara üzülüyorum şuna bak şu aciz duruma düşme msjlarına Apple ürününü neden alıyorsun iOS sistemine o kadar para neden veriyorsun ? Adamlar bir sistem yapmış gayet hızlı Çalışıyor ama sen gidip kurcalıyorsun sonra ekran kayıyor anasayfaya Dönüyor uygulamalar çalışmıyor vs... Madem crackli birşey kullanacaksın o zaman apple alma git Androidli bir cihaz al birde jailbreak yapıpta geri dönüş inşallah mümkün olmaz o zaman ortada kalırsınız 😊

komikti :)
  • İos 8.4 jailbreak yaptım. Bridge 1.3 sürümünü çalıştırmadım bir türlü. Açınca activating bridge yazıp takılıyor.
    Çalıştırabilen var mı?
    Veya çalışan sürümü elinde olan varmı?

• Arkadaşlar İtunes 12.0.1 eski sürüm olmasına rağmen halen %20 de kalıyorum cihaza jailbreak yapamıyorum.Yardım lütfen.
  • eski sürüme gerek yok. en güncel sürümü yükle .taig in sitesinden son versiyon aracı indir sorunsuz yaparsın kardeş. bu arada ben jailbreak yapacagım ama güvenlik acıgı nedeniyle tırsıyorum. sıkıntı olur mu ? mesajlar görüşmeler görüntül konuşmalar felan ?
  • 8.1.4 e güncellemiş kardeşim telefonumu ben 8.1.3 e nasıl geri dönebilirim jb yapmak istiyorum. Ayrıca ilk kez yapacağım Önerileriniz var mı?

• 8.1.3 e dönemezsiniz imzalar kapalı 8.4 imzalar açık hala kapanmadan 8.4 indirip kurun telefona jailbreak yaparsınız
  • 8.4.1'in yedeği 8.4'e uyar mı?
  • Arkadaşlar 8.4 JB Winterboard temayı yüklediğimde telefon çöküyor acaba sorun winterboard danmı kaynaklanıyor.
  • Arkadaşlar Classiclock tweak çalışmıyor sizdede durum aynımı

• Arkadaşlar mac ve ipad 2 mini kullanıyorum. İlk defa jailbreak yapmaya çalıştım taig ile fakat başarısız oldum. Jailbreak failed. Don't worry, click the button below for solutions(-1001) diyor. Ne yapmam gerek?

Herşeyi kapamıştım. Wifi, bluetooth, parola, ipad'imi bul.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar hayırlı geceler
    gece gece nerden aklıma esti bilmiyorum ama iphone 4s var bende son ios 8.1.4 yüklü
    jailbreak yapmaya karar verdim yotubede video falan baktım taig diye bişey buldum
    wifi yi kapattım uçak moduna aldım iclouddan çıktım programı indirdim yönetici olarak çalıştrdım şöyle bi ekran çıkyor ne ypamam lazım..

• iOS 8.4 de iPad 2 Wifi + 3G Whatsapp yükleniyor mu ?
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.