Şimdi Ara

İOS 8.4 JailBreak ÇIKTI (ios8.1.3-ios8.4)[ANA KONU] (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
377
Cevap
10
Favori
19.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paysage

bende az önce ilk defa jailbreak yaptım taigi kullanarak
    2 tane sorunum var ilk gözlemlere göre
    1. si

en başta restore etmedim cihazı
    herşey sorunsuzca yüklendi telefon yeniden başladı
    app store ve kamera hatta hesap makinesi simgeleri bile kayboldu nasıl geri getirebilirim

2. sorunum ise ayarlarda bazı yerlere gidince pencere kapanıyor
    mesela mail takvim ve kişilere tıklayınca ana ekrana geri dönüyor

bu sıkıntıların sebebi nedir acaba ve nasıl çözülür

Hala çözüm bulamadım
  • Arkadaşlar telefonum;
    İphone 5
    Sürüm:8.4 (12H143).
    Model: A1428

Jailbreak yapmayı düşünüyorum bu sürüm için mümkünmüdür ? Eğer mümkünse şuanki jailbreak nasıldır bir sorun var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Majorca -- 10 Ağustos 2015; 16:49:21 >
  • Evet Yapabilirsin. 8.4 jailbreak için uyumlu olduğu kadar , en güzel sürümlerden biridir. Bilinen herhangi bir sıkıntı barındırmıyor. Tweakleri konu içerisinden bakarak yüklemeni tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedat79

Evet Yapabilirsin. 8.4 jailbreak için uyumlu olduğu kadar , en güzel sürümlerden biridir. Bilinen herhangi bir sıkıntı barındırmıyor. Tweakleri konu içerisinden bakarak yüklemeni tavsiye ederim.

Tesekkur ederim. Peki hangi taig surumunu indirmeliyim ? Cihazi restore etmeme gerek var mi ?

• TaiGJBreak_EN_2430 sürümünü kullanabilirsin. Cihaz restore edilmeden jailbreak yapılabiliyor. Bir sorunla karşılaşman küçük bir olasılık dahilinde bu sebeple her ihtimale karşı cihazın tam yedeğini aldıktan sonra işlemi uygulaman tavsiye edilir.
  • arkadaşlar ios 8.4 için whatsapp hızlı cevaplama (herhangi bi uygulama içinde çıkmadan ) tweak arıyorum yardımcı olabilecek varmı ?
  • Arkadaşlar telefon ikide bir respring yapıyor yani kapanıp açılıyor aynı sorunu yaşayan var mı
    8.3 jb

• Sağlam bir ana ekran ve kilitli ekran teması arıyorum birde font
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur_ank

arkadaşlar ios 8.4 için whatsapp hızlı cevaplama (herhangi bi uygulama içinde çıkmadan ) tweak arıyorum yardımcı olabilecek varmı ?

Hocam facebook messenger gelmeden facebookta mesajlaşma baloncuk ile yapılıyordu hatırlıyor musun?

onun aynısını whatsapp için yapmışlar ben çok beğendim tweak in adı; "WAChatsHeads" -iOsDelisi Repo (İnce Ayarlar)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Majorca

Arkadaşlar telefonum;
    İphone 5

Jailbreak yapmayı düşünüyorum bu sürüm için mümkünmüdür ? Eğer mümkünse şuanki jailbreak nasıldır bir sorun var mı ?

Bende de a1428 64gb var yaptım herhangi bir sorun olmadı gayet güzel kullanıyorum boyuttan dolayı bir farklılık olacağını düşünmüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: menesozun

quote:

Orijinalden alıntı: Majorca

Arkadaşlar telefonum;
    İphone 5

Bende de a1428 64gb var yaptım herhangi bir sorun olmadı gayet güzel kullanıyorum boyuttan dolayı bir farklılık olacağını düşünmüyorum.

Yaptim hocam jb aynen sorunsuz kullaniyorum bende

• Arkadaşlar jailbreak yaptım fakat cydia dan tweak kurmaya çalışınca "Sub-process /usr/libexec/cydia/cydo returned an error code (2)" diye bir hata veriyor. Yaşayan var mı? Çözüm?

İOS 8.4 JailBreak ÇIKTI (ios8.1.3-ios8.4)[ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: rightness

Arkadaşlar jailbreak yaptım fakat cydia dan tweak kurmaya çalışınca "Sub-process /usr/libexec/cydia/cydo returned an error code (2)" diye bir hata veriyor. Yaşayan var mı? Çözüm?

İOS 8.4 JailBreak ÇIKTI (ios8.1.3-ios8.4)[ANA KONU]

ben yeni yapmadım jb ancak bugün bir iki tweak yükledikten sonra bende aynı hatayı aldım.
  • Beyler iOS da Whatsapp+ özellikleri düzgün çalışan tweak çıktı mı?
    En son öyle bir tweak kullandığımda reklam çıkıyordu ve Whatsapp kafayı yiyordu.
    Çevrimdışı olma
    Mavi tik gizleme
    Yazıyor... gizleme olsa yeter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DiskoKralı

Beyler iOS da Whatsapp+ özellikleri düzgün çalışan tweak çıktı mı?
    En son öyle bir tweak kullandığımda reklam çıkıyordu ve Whatsapp kafayı yiyordu.
    Çevrimdışı olma
    Mavi tik gizleme

Dediklerinin hepsi watusi de var ve son sürümle uyumlu çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TALLEX

quote:

Orijinalden alıntı: DiskoKralı

Beyler iOS da Whatsapp+ özellikleri düzgün çalışan tweak çıktı mı?
    Çevrimdışı olma
    Mavi tik gizleme

Dediklerinin hepsi watusi de var ve son sürümle uyumlu çalışıyor.

Whatsappta kafayı yeme var mı?
    En son aynı bildirimler üst üste gelip duruyordu
  • Harika bişey ya jb

• beyler ipad 8.4 jb den sonra afc2add yukledıgım halde uygulama dosyalarına gıremıyorum ,onu kaldırdım file conduit 2 ıle denedım yıne olmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: menesozun

quote:

Orijinalden alıntı: ugur_ank

arkadaşlar ios 8.4 için whatsapp hızlı cevaplama (herhangi bi uygulama içinde çıkmadan ) tweak arıyorum yardımcı olabilecek varmı ?

Hocam facebook messenger gelmeden facebookta mesajlaşma baloncuk ile yapılıyordu hatırlıyor musun?

onun aynısını whatsapp için yapmışlar ben çok beğendim tweak in adı; "WAChatsHeads" -iOsDelisi Repo (İnce Ayarlar)

Çok teşekür ederim ilgin için forumun yardımlaşmasının devam etmesi çok güzel .
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.