Şimdi Ara

~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS) (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.589
Cevap
121
Favori
604.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bide bu control task benim ipad minide düzgün çalışmıyor iconlar fln gelmiyor control Center'a hata var....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar sızden bı rıcam kulaklıkla muzık dınlemek ıstedıgınızde tel yenıden baslıyomu sızde de
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyrus34

arkadaslar sızden bı rıcam kulaklıkla muzık dınlemek ıstedıgınızde tel yenıden baslıyomu sızde de

Yok hic ole mi sikinti olmadi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • harlemshake ipad çalışan var mı ios 7.0.4 için. Videosunu izledim iphone da çok hoşuma gitti. Çalıştırabilen hangi repoda olduğunu da yazarsa çok makbule geçer.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cyrus34 kullanıcısına yanıt
    Belki activator tweak'inden kulaklığı tak'a bir teli kapat görevi vermiş olabilirsiniz.

• eyvallah dostum sagol sorun cozuldu kurdugum tweek lerle alakalıymıs sagol
  • Olmadı yav bu, Jailbreak yapıyorum ancak işlem bittiğinde ipad açılırken elma çöküyor tekrar geliyor, çöküyor tekrar geliyor. Restore ettim 7.04 yükledim ama cık olmuyor. Nedir fantezisi bu ipadin bilen varmı? İpad 2 wifi bu arada
  • Hocam ios 7 adrenaline ne sekilde hizlandiriyor telefonu?@kalora

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vlkn216 -- 30 Aralık 2013; 14:53:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre7107

Belki activator tweak'inden kulaklığı tak'a bir teli kapat görevi vermiş olabilirsiniz.

Eskiden sbsetting'deydi sanırım öyle bir ayar yapmıştımki saatin üstüne çift tıklayınca 3g, edge, restart, vs vs bir çok ayar çıkıyordu ama şimdi sbsetting ide yüklüyemiyorum! Activator'ü yükledim onada bu menünün çıkması için ayar yapmayı beceremedim! Bu konuda rica etsem yardımcı olabilirmisin arkadaşım ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cyrus34 kullanıcısına yanıt
    @cyrus34 bu olay bende de var. hangi tweakten kaynaklanıyormuş ?
  • Status Bar'ın uygulamalarda, fotolarda, aramada kaybolmaması gibi bir problem var bende.
    Yabancı forumlarda da benzer şeylerle karşılaştım.
    Bir çözüm bulamadım henüz.
    Bulan bilen var mı acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vlkn216

Hocam ios 7 adrenaline ne sekilde hizlandiriyor telefonu?@kalora

Hocam onu bir repodan aldım arkadaşın biri kesin olması lazım süper çalısıyor dedi sahsen denemedim fakat siz dediniz bi deneyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalora

quote:

Hocam onu bir repodan aldım arkadaşın biri kesin olması lazım süper çalısıyor dedi sahsen denemedim fakat siz dediniz bi deneyim

tabi hocam bakalım nasılmış cevabınızı bekliyorum :)
  • quote:

quote:

quote:

Hocam bana eklettirek kardesimiz konu acmıs ve bu sekilde yazmıs
    "ios 7de kilidi açtığınız zaman ikonlar yerine yavaş yavavaş oturuyor. İşte bu minik tweak sayesinde kilit açtıktan sonra uygulamalar "iOS 6"daki gibi hızlı bir şekilde yerine oturacak."

Fakat bunu 7.0.4 zaten Ayarlar/Genel/Erisebilirlik/Hareketi azalt : Açık yaparakta oluyordu gerek yok sanırım ama dursun repoda sıkıntıda cıkarmıyor

• quote:

quote:

@kalora audiorecorder yeni yüklediğinizde(uyarısız) olanda hem karşıya hem bana türkçe olarak kayıt edilecektir uyarısı veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonromeo

quote:

quote:

@kalora audiorecorder yeni yüklediğinizde(uyarısız) olanda hem karşıya hem bana türkçe olarak kayıt edilecektir uyarısı veriyor.

Hocam onu uyarısız diye yazmıslar düzenleyerek eklemıstım dogrudur denemedim henüz

• quote:

Orijinalden alıntı: sonromeo

@cyrus34 bu olay bende de var. hangi tweakten kaynaklanıyormuş ?

hocam ben 25 pp sıldım allmail sıldım duzeldı actıvatorude kaldırıp yenıden kurdum valla ucunden bırısı saygılar
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam bana eklettirek kardesimiz konu acmıs ve bu sekilde yazmıs
    "ios 7de kilidi açtığınız zaman ikonlar yerine yavaş yavavaş oturuyor. İşte bu minik tweak sayesinde kilit açtıktan sonra uygulamalar "iOS 6"daki gibi hızlı bir şekilde yerine oturacak."

Fakat bunu 7.0.4 zaten Ayarlar/Genel/Erisebilirlik/Hareketi azalt : Açık yaparakta oluyordu gerek yok sanırım ama dursun repoda sıkıntıda cıkarmıyor

Aynen accelerate tweak'i ile de olabiliyor animasyonları hızlandırıyor sonuçta

• mylove kullanıcısına yanıt
    Ayarlardan activator'a girip ayarları sıfırla diyebilirsiniz bi deneyin isterseniz.

• Controltask adlı tweak ipad 3'te çalışmıyor ilgilenenlere duyurulur, en azından şimdilik. Denetim merkezinde görünüyor fakat işlevi yok, hatta ikonlar alarm, el feneri ikonlarının falan üstüne biniyor. Henüz bir işlevi yok, ama iphone'da sorunsuz çalışıyor.

Benim sormak istediğim bir şey var, bildirim merkezinde gelen bildirimlerin hepsini tek bir hareketle/butonla temizlemeye yarayan bir tweak var mı?
  • 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.