Şimdi Ara

~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS) (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.588
Cevap
121
Favori
604.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba Beyler. O kadar Repo yükledim hiç bir program bulmuyor boş nedendir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockerboy-h

Winterboars kurdum temayi seciyorum restart yapiyor ama hicbise olmuyo

önceki mesajları kontrol et.. orda 2 tane şey vardı onları kaldırıp kurunca düzeliyor
  • sorunsuz bir şekilde atlattım ip 5
  • quote:

Orijinalden alıntı: CpT-aizeN

quote:

Orijinalden alıntı: nativist

quote:

Orijinalden alıntı: CpT-aizeN

quote:

Orijinalden alıntı: Fenix66

Bence de Az Kaldı Ama Sabır Biraz daha :)

Bu arada BigBoss Reposuna Baktın mı :)

Baktim bulamadim.Repoyu sildim.Tekrar yuklemek istedigimde hata aliyorum.

Bi yarım saat önce ben de bakmıştım yoktu ama şimdi baktım var.

Repoyu sildim simdi yuklerken hata veriyor :/

Geçmiş olsun bir kere bende sildim Bigbosu tekrar jb kurmak zorunda kaldım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Sonunda bende yaptım dayanamadım daha fazla Tek seferde başarılı bir işlem oldu
  • Arkadaslar ben işim gereği tek seferde 200 kişiye toplu SMS göndermek zorundayım
    Bu işi iOS 6 multiedit ile çok güzel yapıyordum
    Şimdi ios7 multi edit ile gönderemiyorum atıyor

Yapmam gereken ayar varmı

• winterboard kuruyorum tema indiriyorum ama hiç bişey olmadığı gibi diğer tweaklarda bozuluyor ne yapmam gerekiyor.
    Winterboardu hangi kaynaktan kurmalıyım arkadaşlar bunu hakkında bilgi verirmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutivanbuuren

Mobile Subtrate ve Safe mode'u yeniden kurun.
    Bunlarin guncellemesi cikana kadar boyle.
    Saurik'in dedigine gore yarin cikacak guncellemeler.

jb yaptim ama bunlari daha yuklemedim.guncelleme gelince haberimiz olsun
  • acemyy A kullanıcısına yanıt
    Bunlari yuklemeden hicbir tweak'i kullanamazsiniz.
    Suan ki sorun telefona restart atinca tweaklerin deaktif olmasi, bunlari reinstall yapinca tweakleriniz geri gelir.
    Dedigim gibi umit ediyorum 24 saate Saurik bu sorunu cozecektir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mutivanbuuren M kullanıcısına yanıt
    biliyorum yukledim hata yapti.restore yaptim tekrar jb yaptim.tweaklerin uyumlu hale gelmesini bekliyorum.hersey normale dondugunde yuklemeye baslayacagim.simdilik sadece gps kullaniyorum.o da bunlar olmadanda calisiyor
  • Worldless kullanıcısına yanıt
    Merhaba Iphone 4 ve Iphone 5c ye yükledim problem yok Iphone 5s'te çalıştıramadım. Duyumlara göre 4s ve 5s te çalışmadığı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fashionality

Arkadaslar eger cihazinizi OTA ile iOS 7 ye guncellediyseniz dikkatli olun zira uyarildigi gibi OTA ile guncellenmis cihazlar elmada kaliyormus denendi onaylandi ama normal bir restore den sonra sorunsuz bir sekilde JB oldu

Ben OTA ile güncellemiştim bir sorun yaşamadım JB sırasında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardadgr

quote:

Orijinalden alıntı: Fashionality

Arkadaslar eger cihazinizi OTA ile iOS 7 ye guncellediyseniz dikkatli olun zira uyarildigi gibi OTA ile guncellenmis cihazlar elmada kaliyormus denendi onaylandi ama normal bir restore den sonra sorunsuz bir sekilde JB oldu

Ben OTA ile güncellemiştim bir sorun yaşamadım JB sırasında.

yahu tamam bana denk gelmis oyleyse orada OTA ile guncelleme yapanlarda sorun cikabilecegi belirtilmis ve ben de OTA ile guncellemis oldugum cihazda sorun yasadigim icin OTA ile iOS 6 dan iOS 7 ye guncellemis arkadaslarin daha dikkatli olmasi gerektigini yazdim

hatta konunun ilk sayfasinda konuyu acan arkadasin yazdigi uyari kismini okursaniz "OTA ile cihazini guncelleyen arkadaslarin buyuk cogunlugu" kismini gorursunuz...
    eger hala "ben OTA ile guncelledim bana bisey olmadi" diye mesajimi alintilamaniza gerek yok, belki cihaziniz elmada kalmadi ama OTA ile guncelleme yapmis baska bir arkadasin cihazi elmada kalabilir yani mutlaka JB oncesi yedek almasi gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fashionality -- 30 Aralık 2013; 8:55:15 >

• arkadaşlar benim telefonun şarjı tamamen bitip kapanınca telefonu açtım ve jb yok yanı ikonlar var ama çalışan birşey yok sizdede böyle bi durum varmı ?
  • arkadaslar bende bu sabah muzık dınlemek ıcın kulaklıgımı taktım telefon kendını resetlıyo jb gıdıyo kulaklık takmazsam sorun yok bunun bın caresı varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenix66

Hocam Bir şey yaptığımız yok ki :)
    yeniler geldikçe bende ilk telefonumda deniyorum test ediyorum :)
    sonra da direk elimden geldiğince paylaşımı yapıyorum :)
    iOS 7 daha da güzelleşecek tweaklar ve temalarla :)
    Bu Gece de 6.1.3/6.1.4/6.1.5 Untethered Verilecek sanırım iH8sn0w'un dediğine göre :)
    Ama "Mac" İçin mi "Windows" İçin mi Orası gece belli olur artık :)

Hocam butun guzel tweakleri tek mesajda toplayabilirmisiniz sadece isimleriee yeter o kadar sayfayı okumak zor olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zedkid

quote:

Orijinalden alıntı: Worldless

8- Kurduğum Tweakler Ayarlarda görünmüyor ve aktif olmuyor. Nasıl Çözebilirim ? >>> Mobil Substrate tweaki henüz iOS 7'ye tam olarak uyumlu hale getirilmediği için bu tür sorunlar olabilmekte. Bu durumda Cydia > Manage > Package > Mobil Substrate'yi (Göremeyenler Sağ üstteki Simple'a bassın) tıklayın ve Reinstall yapın. Daha sonra da Substrate Safe Mode'u Reinstall yaparsanız cihazınızdaki tweakler çalışır vaziyete gelecek ve Ayarlar Menüsünde de görülecektir.

Arkadaslar bu oneri yanlis bende tum tweakler yukleniyor ama aktif degil ayarlarda gorunmuyor cihaz su anda safe modda ne yapabilirim?

Preference Loader bunuda reinsstal yap ayarlarda gorunmesi için ve tweak olarak ne yukledin

Hocam herşey tamam ama yüklediğim hiç bir program gözükmüyor!!

Burada yazılan şey nasıl yapılıyor ? Rica etsem bir yardımcı olsanız. Substrate Safe Mode a nereden giriliyor bulamadım!

(Daha sonra da Substrate Safe Mode'u Reinstall yaparsanız cihazınızdaki tweakler çalışır vaziyete gelecek ve Ayarlar Menüsünde de görülecektir. )

• quote:

Orijinalden alıntı: mylove

quote:

Orijinalden alıntı: zedkid

quote:

Orijinalden alıntı: Worldless

8- Kurduğum Tweakler Ayarlarda görünmüyor ve aktif olmuyor. Nasıl Çözebilirim ? >>> Mobil Substrate tweaki henüz iOS 7'ye tam olarak uyumlu hale getirilmediği için bu tür sorunlar olabilmekte. Bu durumda Cydia > Manage > Package > Mobil Substrate'yi (Göremeyenler Sağ üstteki Simple'a bassın) tıklayın ve Reinstall yapın. Daha sonra da Substrate Safe Mode'u Reinstall yaparsanız cihazınızdaki tweakler çalışır vaziyete gelecek ve Ayarlar Menüsünde de görülecektir.

Arkadaslar bu oneri yanlis bende tum tweakler yukleniyor ama aktif degil ayarlarda gorunmuyor cihaz su anda safe modda ne yapabilirim?

Preference Loader bunuda reinsstal yap ayarlarda gorunmesi için ve tweak olarak ne yukledin

Hocam herşey tamam ama yüklediğim hiç bir program gözükmüyor!!

Burada yazılan şey nasıl yapılıyor ? Rica etsem bir yardımcı olsanız. Substrate Safe Mode a nereden giriliyor bulamadım!

(Daha sonra da Substrate Safe Mode'u Reinstall yaparsanız cihazınızdaki tweakler çalışır vaziyete gelecek ve Ayarlar Menüsünde de görülecektir. )

Cydia da package bölümü var hani sizin yüklediğiniz tweaklerin olduğu yer orada substrate safe mode u bulun yeniden yükleyin bir de mobil subs. ı düzelir

• Teşekkür ederim. İos7 de Şu an bitesms kullanılabiliyormu ?

• Arkadaşlar winterboard'ı ne zaman kursam safe mode'a alıyor ipad mini....

• 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.