Şimdi Ara

~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS) (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.588
Cevap
121
Favori
604.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: uyksuz

Olmadı yav bu, Jailbreak yapıyorum ancak işlem bittiğinde ipad açılırken elma çöküyor tekrar geliyor, çöküyor tekrar geliyor. Restore ettim 7.04 yükledim ama cık olmuyor. Nedir fantezisi bu ipadin bilen varmı? İpad 2 wifi bu arada

Yukarda kaybolmasın, canlarım yok mu bilen duyan 2 saattir takılıyor kendi kafasına göre alet :D
  • Dostlar "Background Manager İOS7 " ayarlarını yapın inanılmaz hızlı çalısıyor bu programı bilen biliyor
    Bilmeyen dostlar ne işe yarar derseniz : Süper hızlı program başlatır örnegin cydia programdan cıktıgımızda her seferinde girerken geçikmeli giriyor bu yavru o geciken zamanı alıyor saniyeler içinde size geri dönüş sağlıyor

Video herşeyi anlatır beyler

• quote:

Orijinalden alıntı: kalora

Dostlar "Background Manager İOS7 " ayarlarını yapın inanılmaz hızlı çalısıyor bu programı bilen biliyor
    Bilmeyen dostlar ne işe yarar derseniz : Süper hızlı program başlatır örnegin cydia programdan cıktıgımızda her seferinde girerken geçikmeli giriyor bu yavru o geciken zamanı alıyor saniyeler içinde size geri dönüş sağlıyor

Peki bu kadar hızlı yaparken programın çalışması için gerekli dosyaları çalıştırmıyor olabilir mi. Tam performans ile çalışıyor mu hızlı açılan programlar denediniz mi. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: OzaNazY

quote:

Orijinalden alıntı: kalora

Dostlar "Background Manager İOS7 " ayarlarını yapın inanılmaz hızlı çalısıyor bu programı bilen biliyor

Peki bu kadar hızlı yaparken programın çalışması için gerekli dosyaları çalıştırmıyor olabilir mi. Tam performans ile çalışıyor mu hızlı açılan programlar denediniz mi. :)

Hepsi çalısıyor sorun yok beni gıçık eden cydia çık gir yine bekle olayını bu program kaldırdı ayarları düzgün yapmak önemli video izleyerek yaparsınız

• Mac adresini orijinale döndürmek için hangi Tweak'i yüklemem gerekiyor?
  • Bridge çalışıyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi günler. İpad 3'üme restore attıktan sonra jailbreak işlemi uyguladım. Başarılı bir şekilde sonlandı cydia'ya girdim gerekli repoları yükledim. Sonra itunes yardımıyla yedeklememi geri yükledikten sonra cydia simgesi kayboldu. Ipadi bağlayıp evasi0n7'ı tekrar açtığımda aletinizde jailbreak mevcut tekrardan yapılmasını önermeyiz yazıyor. Yardımcı olabilir misiniz?
  • Arkadaslar bluetooth kulakligi bagladigim zaman telefon safe moda giriyor mecbur restart cekmek zorunda kaliyorum. Kisacasi hicbir sekilde bagalnti olmuyor hep safe mode. Bunun bir cozumu var mi yoksa restore edecegim.
  • ıphone 4s ios 7,0,4 sürümüyle başarılı bir şekil de JB Yaplımıştır .....
  • MewSeek uygulamasının ios 7 uyumlu sürümü hakkında bilgi sahibi olan yada alternatif bir şey tavsiye edecek var mı?
  • Evet Arkadaşlar Son Olarak Güncellenen iFile,
    iOS 7 Görünümüne uygun olarak güncellenen bir Tweak :)

Repo : BigBoss

Tweak : iFile

Görüntüler Aşağıda ki Gibi :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iFenix -- 30 Aralık 2013; 19:12:51 >

• hocam airblue sharing ile ilgili bir haber var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerfarukgltkn -- 30 Aralık 2013; 19:34:09 >
  • arkadaşlar ios7 JAİLBREAK tamam güzel yükleniyor ama uygulamaların çoğunu desteklenmiyor çoğunu kullanamıyoruz genel olarak ios6 uyumu çıkıyor ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ronaldinho26

quote:

Orijinalden alıntı: Optimus Bayram

eyvallah ortim cevabın çok makbule geçti. sıra geldi yılbaşını beklemeye; belki indirim vs olur.

ne demek.
    İphone/İpad JB'siz kullanmak Kendi cihazında Co-pilot olmaya benzer
    şunuda söyliyeyim ki yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum cihazda bir defa sıkıntı yaşamadım verdiğin yüksek para konusunda haklısın
    ama stabilite kalite çok + birçok arkdaşım android kullanıyor ve ha bire çökme sistem hataları vs yaşıyor ben biliyorumki ne yaparsam yapayım
    cihazımı her zaman her şekilde verilerimi kaybetmeden açacağım.

ortim zaten bende android telefon kullandığımdan android tablet almak gereksiz geldi.
    o yüzden ios işletim sistemli tablet işimi uzun süre görecek. birde 64 bit denen yeni bi olay varmış bu yeni nesil ipadlerde (uygulamalarda gösterecek kendini) o yüzden eski model almak istemedim.
    kötü tarafı 3g'li model oldumu / Hdd kapasitesi arttımı rakamında artması. 3g'ye çözümde telefondaki wi-fi hotspot denen zamazingo ile internete bağlanmak olacak.

• Beyler sıkıntım var. Elmada kaldı benim iphone. Arkadaşın söylediği işlemi yaptım. Geri yükledim iphone yine aynı kaldı açılmıyor telefon. yardımm
  • Hocam şuan için herhangi bir bilgim yok araştırmadım daha :)
  • bilgiye ulaşaınca haber verirseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerfarukgltkn

bilgiye ulaşaınca haber verirseniz sevinirim

Tabiki de bilgiye ulaşır ulaşmaz hemde :)
  • İpad2 wiifi bendede var sanırım şu an çalışmıyor sayfasından takip...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 32aslan

otadan guncellemis oldugum ip5 7.0.4 ume az once jb yaptim herhangi bir sorun cikmadi :)

UP Aynı Sorun Ben Yaşıyorum Şu Anda 20dk oldu
  • 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.