Şimdi Ara

~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS) (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.589
Cevap
121
Favori
604.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam Sizler sağolun yaptığımız bir şey yok ki :)
    yenileri geldikçe daha güzelleşecek iOS 7 :)
    Telefonunuz Menü ve Son görüntüsü gerçekten çok iyi gözüküyor :)
    güle güle kullanın :)
  • Arkadaşlar Zeppelin 2.0.1-151 (Beta) Güncellendi :)
    Yeni Olarak Bir Kaç Logo ve İstediğimiz İsmi Yazabiliyoruz Carrier Kısmına :)

Repo :http://repo.alexzielenski.com/

Tweak : Zeppelin 2.0.1-151

Görüntüler Aşağıda ki Gibi :

~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS)  ~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS)  ~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iFenix -- 29 Aralık 2013; 6:16:40 >

• BiteSMS 8.0.3 Beta Güncellendi..

Repo :http://test-cydia.bitesms.com/

Tweak : BiteSMS 8.0.3

~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iFenix -- 29 Aralık 2013; 6:13:34 >

• arkadaşlar ipad mini 7.1 beta 1 de deneyen var mı?? jb'yi beta 2 de bootloop'a düşüyor, 7.0.4 te sorun yok ama onda da ios stabil değil.
  • Güzel bir tweak ile merhaba diyorum :)
    Aslına bakılırsa Bu iOS 6'dayken çıkmıştı JB ile :)
    iOS 7 'de Deneyeyim dedim Sorunsuz bir şekilde çalışıyor arkadaşlar:)
    Herhangi bir Youtube 'da video izlerken veya diğer Videolarınızı izlerken,
    Başınızı sağa veya sola döndürdüğünüzde otomatik durduruyor,
    ve Tekrar video'ya baktığınız da kaldığınız yerden videoyu izlemenize yardımcı olan bir tweak:)
    Hızlı ve stabil bir halde çalıştığını söyleyebilirim :)

Repo :http://www.sinfuliphonerepo.com

Tweak : "FaceHalt"

~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS)  ~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS)

Tweak Aşağıdaki Video da :

• Arkadaşlar bite sms ve flipcontrolcenter yüklerken...Not: İstenilen değişiklikler, otomatik olarak yüklenecek dosyaların sisteminizle uyumsuz olması ya da sisteminizde çakışmalara sebebiyet verebilecek olması gibi sebeplerden dolayı yapılamadı.....hatası alıyorum bunu nasıl giderebilirim önerisi olan varmı
  • Merhaba arkadaslar verdiginiz repolardan tweakleri indiriyorum ama hicbiri calismiyor iphone 5 telefon sebebi nedir acaba
  • Tweaklerin calismasi icin illaki mobile substate ve substrate safe mode paketlerini reinstall yapmak gerekiyor
    Ama boyle jailbreak olmaz, her seferinde yapmak zorunda olmamamiz lazim
  • İphone 5 de çalışan killbackground varmı ? İlk başta çalışan tweak şimdi çalışmıyor
  • Sanırım sadece bende hiçbir tweak çalışmıyor.
  • İphone 5S Kullaniyorum.. Restore edip JB Yaptim Sürüm : 7,0,4

Activactor Tıkladigimda 3-5 Sn durup uygulamadan atiyor Ayarlar Kismindada gözükmuyor activactor ve indirdigim uygulamalar

arkadaslarin dediklerini yaptim reinstal yaptim fakat düzelmedi ne öneriyorsunuz ? 3G Açip kapama uygulamasına gercekten cok ihtiyacim var
  • quote:

Orijinalden alıntı: multiTYRT

Sanırım sadece bende hiçbir tweak çalışmıyor.

Hayir bendede hiçbiri çalişmiyor böyle devam ederse kaldiricam jb
  • quote:

Orijinalden alıntı: FurkanKizil

quote:

Valla ben kaldıracağım uygun bir zamanda sistem iyice otursun o zaman düşünmem lazım.
  • FurkanKizil kullanıcısına yanıt
    mobile substrate'da sıkıntı var, 64 bit işlemciye uyumsuz.o nedenle hiçbir tweak çalışmıyor şu anda, sadece f.lux tarzı birkaç uygulama çalışıyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FurkanKizil

quote:

Valla ben kaldıracağım uygun bir zamanda sistem iyice otursun o zaman düşünmem lazım.

Sizinkidemi benimki gibi ? Activactor hiç giremiyorum atiyor sürekli acaba silip jb tekrar yuklesekmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le Blanc

mobile substrate'da sıkıntı var, 64 bit işlemciye uyumsuz.o nedenle hiçbir tweak çalışmıyor şu anda, sadece f.lux tarzı birkaç uygulama çalışıyor.

Peki ne tavsiye ediyorsunuz ? Biraz daha beklemekmi yoksa Jb kaldirmakmi
  • FurkanKizil kullanıcısına yanıt
    cydia'nın telefonda durmasının bir zararı yok, ben bekliyorum.
  • Le Blanc kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevaplariniz için..Bende bekleyeyim o vakit
  • nasıl bir OS oldu bu ios7 ya:)....JB bile boka sardı..artık her cıhaz ıcın ayrı ayrı tweak cart curt gerekır hale geldı..
    5S'te hıcbır işe yaramıyor..64 bıt sısteme ne cydıa ne tweakler hatta Apple'ın kendısı uyumsuz :)
    cıktıgı gun JB yaptım ..baktım yok..rstore ettım bı daha sansımızı deneyelım dedım ..yok ..5s'te ben hersey yoluna gırıp oturuncaya kadar beklemeye karar verdım..

5.1 gıbı bır surum bır daha gelmez ):
  • günaydın bahsedildi mi bilmiyorum birkaç konuya göz attım ama sorunla ilgili kesin bir bilgi bulamadım.

4S cihazıma dün sorunsuz jb yaptım tweakleri kurdum. Herşey sorunsuz çalışıyordu.Şarj bittikten sonra şarja taktım telefon açıldıktan sonra hiçbir tweakin çalışmadığını fark ettim.Denediğim yöntemler :

- Respring restart yaptım ama nafile.
    - Mobile substrate reinstall yaptım herhangi bir değişiklik olmadı.
    Yardımlarınızı bekliyorum restore atmak istemiyorum. Şimdiden teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.