Şimdi Ara

~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS) (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.589
Cevap
121
Favori
604.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oozgurel

Kurduğum tweakleri görememe sebebim nedir acaba? Cydiadan bakıyorum kurulu ama uygulama simgesi görünmüyor

Mobile substrate ve safe mode substrate yi yeniden yükle hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schnitter -- 28 Aralık 2013; 21:30:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagakan7

ben internetten istedigim IPA dosyalarini buluyorum direk indiriyorum.. http//iphone.mob.org/ bu siteye gir bir suru guncel oyunlar var.. hatta ben gta san andreas indirdim bu siteden.. hemde cok hizli saniyede 850 kb hizla indiriyor.

ben cinde yasiyorum 25pp burada cok hizli turkiyede yavasligin sebebi yurtdisi giris cikislari
  • Battery doctor çalışıyor mu? Çalışıyorsa hangi repoda söyleyebilecek var mı?
  • quote:

Kurduğum tweakleri görememe sebebim nedir acaba? Cydiadan bakıyorum kurulu ama uygulama simgesi görünmüyor

kurduğun her uygulamayı görmek zorunda değilsin bir kısmı ana menüye simge atar bir kısmı ayarlarda gözükür bir kısmıda hiç gözükmez bu o uygulamaların çalışmadığı kurulmadığı anlamına gelmez ne işe yaradığını biliyorsan deneyerek olup olmadığını test edebilirsin.hiç gözükmeyen uygulamalar aklıma gelen;iApcracker iAppfree,wifi booster

bir de bunu 10 kere yazmana gerek yok birileri cevap verir
  • Hocam peki bunları nasıl yüklüyoruz sonra?
  • quote:

Orijinalden alıntı: B.Avcı

Hocam peki bunları nasıl yüklüyoruz sonra?

bana mı soruyorsun hocam?
  • Bigboss da cc settings yok ??
  • iPad 2 wifi ile ilgili sıkıntı halledildi mi acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: a1905e

quote:

Orijinalden alıntı: Fenix66

FlipControlCenter'a Alternatif bir Tweak Daha Aynı iOS 7 'nin Görünümünde Sade Bir Şekilde..

Repo : BigBoss

Tweak : CCSettings

Görüntüler Aşağıda ki Gibidir :

~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS)  ~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS)  ~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS)  ~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS)

Güzel düşünülmüş ama eksiği var. 3G açma-kapama yok :(

3G ve Lokasyon açıp kapama olan birşey bulabildiniz mi ?

• flipcontrolcenter uygulamasında 3g ve lokasyon açıp kapama oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: treko

quote:

kurduğun her uygulamayı görmek zorunda değilsin bir kısmı ana menüye simge atar bir kısmı ayarlarda gözükür bir kısmıda hiç gözükmez bu o uygulamaların çalışmadığı kurulmadığı anlamına gelmez ne işe yaradığını biliyorsan deneyerek olup olmadığını test edebilirsin.hiç gözükmeyen uygulamalar aklıma gelen;iApcracker iAppfree,wifi booster

bir de bunu 10 kere yazmana gerek yok birileri cevap verir

Sanırım arkadaşın anlatmaya çalıştığı şu, bazıları bazı tweekleri tepe tepe kullanabiliyorken, kendisinde o tweeklere ait herhangi bir belirtinin olmaması. Aynı durum bende de var. Mesela yüklediğim bazı tweekların ayarlar kısmına kısayol atması gerekirken kesinlikle atmıyor. Oysa diğer arkadaşlar aynı tweek'ı sorunsuz kullanıyor ve ayarlar kısmından ayar çekebiliyor.

iPad Air kullanıcısıyım.

• quote:

flipcontrolcenter uygulamasında 3g ve lokasyon açıp kapama oluyor

Obaa hemen indiriyorum. Teşekkürler
  • Uygulama içi ücretsiz satın almak için bir tweak önerirmisiniz? Denediklerimin hiçbiri çalışmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peregrino

Uygulama içi ücretsiz satın almak için bir tweak önerirmisiniz? Denediklerimin hiçbiri çalışmadı.

iphone 5 kullanıyorum localapstore iapcracker bende sorunsuz çalışıyor çalıştığı uygulamalar subway surf redline rush ski safari dolmuş driver gibi uygulamalarda çalışıyor
  • Teşekkürler hocam deneyeyim hemen
  • quote:

quote:

Uygulama içi ücretsiz satın almak için bir tweak önerirmisiniz? Denediklerimin hiçbiri çalışmadı.

iphone 5 kullanıyorum localapstore iapcracker bende sorunsuz çalışıyor çalıştığı uygulamalar subway surf redline rush ski safari dolmuş driver gibi uygulamalarda çalışıyor

Repo hangisi hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirseriii

arkadaşlar bahsedildi mi göremedim ama safari download manager hakkında bir gelişme var mı ?

+12345
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ersin ÇAKI

quote:

quote:

Repo hangisi hocam

Sinfull reposundan
  • 25pp dışında hiçbir tweak yüklü olmamasına rağmen telefonu açıp kapadım ve bütün bilgilerim silindi. Telefon acayip kastı. Ederim böyle jailbreake.
  • quote:

flipcontrolcenter uygulamasında 3g ve lokasyon açıp kapama oluyor

Hangi repo'da hocam bulamadım ya..
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.