Şimdi Ara

~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS) (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.589
Cevap
121
Favori
604.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Senceru

quote:

Orijinalden alıntı: treko

flipcontrolcenter uygulamasında 3g ve lokasyon açıp kapama oluyor

Hangi repo'da hocam bulamadım ya..

repo.hackyouriphone.org/
  • Bu jailbreak tethered mı ya? Hangi tweaki indirsem telefonu reset attıktan sonra ayarlardan kayboluyor. Insanelyiden Audio recorder indirdim, güzelce çalıştı; telefonu yeniden başlattıktan sonra çalışmıyor. Ayarların içinden de silindi..
    Yorumu olan arkadaşlar?
  • Arkadaşlar merhaba.

hayatımda ilk defa jb işine giriştim, ilk çıktığı gün 4s telefonuma yaptım
    Benim şansımamı bilmem ama 1 kere bile problem yaşamadım açıkcası.
    en önemlisi telefonu kapatıp açtığımda bütün tweetler yerli yerinde duruyor.Nadirende olsa telefonu açıp kapadığımda tweetler kayboluyor ancak telefon kendini hemen resetleyip tweetler geri geliyor :)
    fark ettiğim bootstrap tweeti yükledikten sonra telefon açıp kapatınca tweetler yerli yerinde duruyor ve yaklaşık olarak telefonda 14-15 adet tweet yüklü
    Acemi şansı dileyim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yns_flawless -- 29 Aralık 2013; 0:21:44 >
  • Benden ss ler
    Cihaz ip5
     ~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS) ~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS) ~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS) ~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS)

• Aktivistini hiç kullanmamıştım süper bişey
     ~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS) ~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS) ~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS)

• Flipcontrolcenter

rpetri-everthing ve hacyouriphone repolarının ücündende indirip denedim ama ücündede locations kapayıp acmak calısmıyor.öteki özelliklerin hepsi çalışmakta.
  • Arkadaslar bende 4s 7.0.2 versionlu cihaz var. 7.0 a itunes uzerinden, 7.0.2 ye ota olarak guncelledim. Bende 7.0.4 dekiler gibi elmada kalirmiyim? Yoksa o sadece o versiyon icinmi gecerli ? Son olarak jailbreakten sonra sarj sarj konusunda gozle gorulur kotu bir etki oldumu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KeepItGreasy -- 29 Aralık 2013; 0:42:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KeepItGreasy

Arkadaslar bende 4s 7.0.2 versionlu cihaz var. 7.0 a itunes uzerinden, 7.0.2 ye ota olarak guncelledim. Bende 7.0.4 dekiler gibi elmada kalirmiyim? Yoksa o sadece o versiyon icinmi gecerli ? Son olarak jailbreakten sonra sarj sarj konusunda gozle gorulur kotu bir etki oldumu?

yo hepsi için geçerlidir yanlız tunesten restore et en saglıklısı oke
  • 4s telefonumda yüklü olan, sıkıntı hiç yaşamadığım tweakler aşağıdadır. Yanlarına indirdiğim repoları yazıyorum, belki faydası dokunur arkadaşlar.
    activator - rpetri
    afc2add - insanelyi
    bootstrap-pwn24k
    hiddensbsetting - cydiahack
    ifile - bigboss
    killbackground7-kalora
    lock screen tool - bigbos
    mobileTerminal - insanelyi
    music Box - bigbos
    sbsetting - bigbos
    zeppelin-kalora
    mobile Substrate
    substrate safe mode
  • quote:

Orijinalden alıntı: yns_flawless

4s telefonumda yüklü olan, sıkıntı hiç yaşamadığım tweakler aşağıdadır. Yanlarına indirdiğim repoları yazıyorum, belki faydası dokunur arkadaşlar.
    activator - rpetri
    afc2add - insanelyi
    bootstrap-pwn24k
    ifile - bigboss
    killbackground7-kalora
    music Box - bigbos
    sbsetting - bigbos
    zeppelin-kalora
    mobile Substrate
    substrate safe mode

sbsetting 4s te çalışıyormu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matherson

quote:

Orijinalden alıntı: yns_flawless

4s telefonumda yüklü olan, sıkıntı hiç yaşamadığım tweakler aşağıdadır. Yanlarına indirdiğim repoları yazıyorum, belki faydası dokunur arkadaşlar.
    activator - rpetri
    afc2add - insanelyi
    bootstrap-pwn24k
    ifile - bigboss
    killbackground7-kalora
    music Box - bigbos
    sbsetting - bigbos
    zeppelin-kalora
    mobile Substrate
    substrate safe mode

sbsetting 4s te çalışıyormu

Valla 3-4 gündür sıkıntısız kullanıyordum. flipcontrolcenter yükleyince açıkcası sbsetting ihtiyacım kalmadı,kaldırdım o yüzden ama kullandığım süre zarfında gayet iyi çalışıyordu.

• Bigboss da cc settings yok ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonidas1903

quote:

Orijinalden alıntı: oozgurel

Kurduğum tweakleri görememe sebebim nedir acaba? Cydiadan bakıyorum kurulu ama uygulama simgesi görünmüyor

Mobile substrate ve safe mode substrate yi yeniden yükle hocam.

hocam çok teşekkürler.. bendede kurduğum tweakler çalışmıyordu.. bu konularda yeni olduğum için uyuz oldum.. dediklerini yaptım şuan kurduğum tweakler çalışmaya başladı.. çok teşekkürler
  • Arkadaşlar yarın Batanbilgisayardan Ipad Mini 2 (retinalı) olan tabletten alacağım.
    Ürüne ilk iş Jailbreak yapmak istiyorum. Muhtemelen son sürüm için jailbreak çıkmıştır. Yapma istememin sebebide Apılstorda herşeyin ücretli olması, Bluetooth'unu kullanmak vs vs.

yalnız birkaç soru sormak istiyorum.

1- Jailbreak Ipad'lerde çalışmama gibi bi olayı varmıdır acaba?
    2- Jailbreak garantiyi sanırım bozmuyor ancak yinede onaylarsanız rahatlarım.
    3- Hızda / stabilitede / Pil ömründe / Kullanım süresinde bi değişiklik yaratıyormu?
    4- üründe kalıcı bi hasara sebep olabiliyormu?

teşekkülrer.

NOT : Fiyat politikasından dolayı sövmeme rağmen Apıldan ilk defa bir ürün alacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Optimus Bayram -- 29 Aralık 2013; 1:04:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Optimus Bayram

Arkadaşlar yarın Batanbilgisayardan Ipad Mini 2 (retinalı) olan tabletten alacağım.
    Ürüne ilk iş Jailbreak yapmak istiyorum. Muhtemelen son sürüm için jailbreak çıkmıştır. Yapma istememin sebebide Apılstorda herşeyin ücretli olması, Bluetooth'unu kullanmak vs vs.

3- Hızda / stabilitede / Pil ömründe / Kullanım süresinde bi değişiklik yaratıyormu?

teşekkülrer.

NOT : Fiyat politikasından dolayı sövmeme rağmen Apıldan ilk defa bir ürün alacağım.

1-Yoktur (olduğu zamanda kısa sürede çözülür)
    2-JB garantiyi bozmaz (Windowsa ilaçlı uygulama kurunca işlemci bozulsa garanti dışı kalmadığı gibi Birisi donanım birsi yazılım)
    3-Hızda / stabilitede / Pil ömründe / Kullanım süresi tamamen sana bağlı kimisi 100 tane tweak kurar cihazı yorar çok kurcalar şarz pert kimisi için 10 tane tweak yeterlidir
    4-Kalıcı hiçbir hasara neden olmaz

Not:JB bedavadan daha fazladır onuda kullandıkça anlayabilirsin herkes geçerken böyle düşünür ama zamanla anlarki JB en önemli avantajı özelleştirilebir bir sistem üzerinde tam hakimiyet sağlamaktır Jailbreak
    Büyüksün Saurikkk
    http://cdn.cultofmac.com/wp-content/uploads/2012/09/saurik.jpg

• beyler tweak ı yükledikten sonra repoyu listeden silsek oluyormu acaba ? yada şöylede sorabilirim.. çok fazla repo eklemek sıkıntı çıkarırmı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emir1300

Benden ss ler
    Cihaz ip5
     ~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS) ~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS) ~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS) ~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS)

Hocam 5 iconu hangi uygulama ile yaptınız ?
    5 Dock icon SBS setting ve springtomize ile oluyordu eskiden ama springtomize ios7 ye gelmedi daha 5 Dock icon da bendeki repolarda yok nasıl yaptın merak ettim
    Bir de aktivist demişsin activator u mu kastettin acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi treko -- 29 Aralık 2013; 1:37:36 >

• repoda sıkıntı olmadığı sürece sıkıntı olmaz
    biraz geç açılır cydia daha fazla source kontrol ettiği için onun dışında repo yükleyebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Optimus Bayram

Arkadaşlar yarın Batanbilgisayardan Ipad Mini 2 (retinalı) olan tabletten alacağım.

teşekkülrer.

1-Bildigim kadariyla iPad 2 haricinde bir sorun olmuyordu. Yinede forumdaki tecrubeli arkadaslara danisin.
    2- Servise gondermeden once temiz restore (DFU moda alarak) yaparsaniz hicbir sorun olmaz.
    3- Hiz ve stabilitede dusus yasamazsiniz lakin cok fazla gereksiz tweak yuklemezseniz. Ama ne olursa olsun Apple'in muhendislerininde dedigi gibi iCihazlarin en stabil hali onlarin kullaniciya sundugu seklidir. Sarj konusunda sizin kullanimiza ve kullandiginiz tweaklere gore farkliliklar gosterebilir, ama yine de ucurum farklar olmayacaktir.
    4- Kalici hasar verebilicegini sanmiyorum, fakat bu konudada gercekten tecrube sahibi kislere danisiniz.

• Hocam Çok Teşekkürler Vermiş Olduğun Tweakler ve yardımların için.. şuan telefonumun son hali şu şekilde :) takipte kalacağım seni güzel şeyler gelebilir :)

~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS)  ~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS)
     ~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS)

• 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.