Şimdi Ara

~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS) (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.589
Cevap
121
Favori
604.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İos 7 destekli uygulama sikintisi yuzunden ben busefer jb yi tavsiye etmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenix66

Aşağıda ki Gibi İstediğinizi İstediğiniz sıraya koyup ekleyebiliyorsunuz :)

~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS)  ~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS)  ~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS)  ~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS)

ip4s te calışmıyor ilk kez calıştı sonra cihazı safe moda aldı. bir daha calıştıramadım. bir fikriniz varmı?

undefined

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Worldless -- 28 Aralık 2013; 18:36:37 >

• ygt96 kullanıcısına yanıt
    hocam internetteki sitelerden indirip -hangi siteler olduğunu pm atarsanız söylerim - pcye kuracağınız 25pp yada tongbu ile direkt telefona kurabilirsiniz.kendi içinden indirmeye çalışmak büyük eziyet
  • beyler 5s de jb çalısmıyormu? appsync kuruyorum işlemiyor??
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerim35

beyler 5s de jb çalısmıyormu? appsync kuruyorum işlemiyor??

appsync nin ios 7 surumlu olanini kurucaksin
  • beostar kullanıcısına yanıt
    hocam hangi repodan indirdiniz acaba ?
  • ben restore yaptım. cok tweak yok. daha çok tweak gelmesini beklicem. jb yapmaya değmez
  • beyler benim klavye kafayı yedi silerken 2'şer 2'şer siliyor sorun son yüklediğim tweakleri de sildim ama düzelmedi başına gelen ya da çözen,çözümü bilen varsa yardımcı olursa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: öyle şeyler

beyler benim klavye kafayı yedi silerken 2'şer 2'şer siliyor sorun son yüklediğim tweakleri de sildim ama düzelmedi başına gelen ya da çözen,çözümü bilen varsa yardımcı olursa sevinirim

Swipeselection varsa sil o problem ondan kaynaklanıyor.
  • Hocam hangi repo'dan indirdiniz ve FlipControlCenter diye mi arıyoruz ben bulamıyorum da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uygarozdemir

quote:

Orijinalden alinti: H@mdilli

quote:

Orijinalden alinti: jay jay justified

quote:

Orijinalden alinti: H@mdilli

Jb stabil mi ios6 da ki gibi yoksa biraz daha bekleyelim mi ? Bir de genel olarak cydia tweakleri ios7 ye uyumlu hale gelmeye basladimi durum nedir ?

Degil, yilbasina kadar en azindan bekle derim acelen yoksa. Beklenen tweak'lerin çogu henüz tam uyumlu degil.

6.1.4 deyim hala. Jb cikar mi acaba bi fikriniz var mi ?

az kaldi hocam 6.1.4 için. 3-4 güne diyorlar maksimum. yüzde 85 i bitmis.

İos 7 yi sevmiyorum. ZAten tweakler de guncel degil. En iyisi 6.1.4 jb beklemek ozaman. Cok tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: AkidTurk

quote:

Orijinalden alıntı: öyle şeyler

beyler benim klavye kafayı yedi silerken 2'şer 2'şer siliyor sorun son yüklediğim tweakleri de sildim ama düzelmedi başına gelen ya da çözen,çözümü bilen varsa yardımcı olursa sevinirim

Swipeselection varsa sil o problem ondan kaynaklanıyor.

Aynen onu ilk yüklediğimde sorun yoktu ondan en son ihtimal onu sildim düzeldi çok iş gören bir tweak bekletmeden güncelleseler bari

• Hocam Nereden İndirdiğimi Yazayım Hemen :)

Repo :http://rpetri.ch/repo/

Tweak : FlipControlCenter
  • FlipControlCenter'a Alternatif bir Tweak Daha Aynı iOS 7 'nin Görünümünde Sade Bir Şekilde..

Repo : BigBoss

Tweak : CCSettings

Görüntüler Aşağıda ki Gibidir :

~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS)  ~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS)  ~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS)  ~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS)

• ben internetten istedigim IPA dosyalarini buluyorum direk indiriyorum.. http//iphone.mob.org/ bu siteye gir bir suru guncel oyunlar var.. hatta ben gta san andreas indirdim bu siteden.. hemde cok hizli saniyede 850 kb hizla indiriyor.
  • Millet tweakleri dökmeye başlamış biz jbden döndük ya :@ Sana da artık Block :P :D
  • Kurduğum tweakleri görememe sebebim nedir acaba? Cydiadan bakıyorum kurulu ama uygulama simgesi görünmüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenix66

FlipControlCenter'a Alternatif bir Tweak Daha Aynı iOS 7 'nin Görünümünde Sade Bir Şekilde..

Repo : BigBoss

Tweak : CCSettings

Görüntüler Aşağıda ki Gibidir :

Güzel düşünülmüş ama eksiği var. 3G açma-kapama yok :(

• Kurduğum tweakleri görememe sebebim nedir acaba? Cydiadan bakıyorum kurulu ama uygulama simgesi görünmüyor
  • 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.