Yüzbaşı
11 Nisan 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 25 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaslar merhaba ben bir iki gun once facebokkmu kapattim ve kapattiktan sonra ultimate team hesabima giremiyorum hesabimin ilerlemesi galiba facebokk adresime bagliydi ama facebokk u kapatinca ilerleme yaptigim hesabima erisemiyorum.. bunun bi cozumu varmidir acaba lutfen bilen varsa yardimci olsun bayada ilerlemistim cunku..
öncelikle ford fiesta için benzinli olabilir ama i20 için dizel tercihim.. hasar kaydı olmayan araclara bakıyorum birde kmsi 40bin altı olmalı.
arkadaslar fifa 14 te futbolcularin gücü dusunce nasil yukseltiyoruz .. fitness yaptirmamiz gerekiyo galiba ama bulamiyorum.. futbolcularim suan yerlerde surunuyoo.. kosamiyolar..
arkadaşlar bugun iphone 4S cihazıma ios 7 yükledim ve hemende tekrar ios 6 ya geçtim.. sakın ios 7 yüklemeyin rezaletinde rezalet durumuna düşüyor telefon artık appledan nefret etmeye başladım .. biraz daha ios 6 da kullanıp androide geçmeyi düşünüyorum.. apple `ın b..k`u çıktı
arkadaşlar ios 7 beta 6 yükledim ama etkinleştirmede hata alıyorum ne yapmalıyım
ARKADAŞLAR MERHABA... İPHONE 4S ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM.. YURTDIŞI PASAPORT KAYITLI DÜŞÜNÜYORUM.. ACABA NE KADAR OLMALI FİYATLARI?? DAHA DOGRUSU NE KADARA ALMALIYIM? YORUMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER..
MERHABA ARKADASLAR... İPHONE 4 ALMAYI DUSUNUYORUM EN AZIINDAN 2 SENE BENI GOTURURMU GUNCELLEME DESTEGI ACISINDAN.. MALUM IPHONE 3G NİN DURUMU BELLI .. YORUMLAR BEKLIYORUM SİZLERDEN .. ŞİMDDİDEN TESEKKURLER.
arkadaslar kilit ekranindaki kamera butonunu kaldiracak tweak varmi bilenlerden yardim lutfenn..
arkadaslar merhaba bnm cihaz iphone 4 yurtdisi sim free.. ios 5.1 yuklu ve genelde kameraya girdigimde cook kasiyo hatta iphone 3g gibi oluyor. daha once 3gs kullaniyordum ondada ayni surum yukluydu ama 3gs hic kasmiyodu .. neden boyle anlamadim..
Hakkında
Meslek: ögrenci
İlgi Alanları: apple
Forum İmzası:
HAYAT GÜZEL
Forum İkinci El İmzası:
HAYAT GÜZEL
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 706
İkinci El Bölümü Mesajları: 32
Konularının görüntülenme sayısı: 6.058 (Bu ay: 116)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 45 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.