Şimdi Ara

~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS) (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.589
Cevap
121
Favori
604.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirseriii

Dostum tongbudan hiç yedek almadım ben itunes kullanıyorum yedek için. Problemin uygulamalar olsun ya baştan yüklersin önemli olan foto rehber notlar vs gitmemiş

hala ugrasıyorum. internetim çok yavaş bekleyemedim icloudu bakalım napcaz. fotoğrafları kurtardım.
  • İos 7.0.4 ıphone 4S JB başarılı
  • iPad Mini with Retinaya jb yapan var mı? Problem oluyor mu? aleti bozmak istemiyorum.
  • yüklediğim bir tweak sonrası cihaz elmada kaldı.
    dfu mode veya recovery mode'a alsam da windows 8 yüklü notebook usb cihaz tanınamadı diyor ve itunes cihazı görmüyor.
    Ne yapmam lazım, bir yardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirseriii

itunes kurtarma modundan restore edip tekrar jb yapın problem hallolacak. Telefondan(ota) 7.0.4 e güncelleme yapanlar bu problemle karşılaşıyor genelde.

az önce restore ettim yine elmada kalmıs, şimdi bi daha deniyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkopol

5s te son durum nedir

bir gelişme yok şu an.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vlkn216

Sonunda bekledigim tweak geldi flipcontrolcenter

ne işe yariyor bu?
  • iPad2 wifi jb henüz yok evsion unutmasın bizi
  • iphonu sallayinca yada masaya yüz üstü çevirince gelen aramayi mesgul yapan uygulamayi istiyorum varmi goren? ios7 uyumlu özellikle
  • iphonu sallayinca yada masaya yüz üstü çevirince gelen aramayi mesgul yapan uygulamayi istiyorum varmi goren? ios7 uyumlu özellikle
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalora

quote:

Orijinalden alıntı: OzaNazY

quote:

Orijinalden alıntı: Fenix66

Hocam O zaman ben anlatayım Direk :)
    Upload ettiğim siteden dosyayı indirmeniz gerekecektir..

1. Adım :

Aşağıdaki Adresten dosyayı indirmelisiniz..

Cydia 1.1.9 Türkçe Yama

2. Adım :

İndirdiğiniz Dosyayı Klasöre Çıkardıktan sonra iFunbox yada iTools yardımı ile

Applications / Cydia.app / "Turkish.lproj" dosyasını içine atmanız..

Hepsi bu kadar sonra Cydia'yı açtığınızda Türkçe olarak kaşınıza çıkacaktır..

~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS)

İfunbox ile de itools ile de cydia.app klasörünü bulamadım. Yardımcı olabilir misiniz.

Hocam "http://cydia.myrepospace.com/kalora/" repodan "Cydia TR iOS 7 " olanı kurarsan öyle atma ile uğrasmana gerek yok direk kur

Aynen dediğin gibi oldu. Teşekkürler

• iphone 4 deneyen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: uygarozdemir

quote:

Orijinalden alıntı: turkopol

5s te son durum nedir

bir gelişme yok şu an.

7.1 den sonra stabil olucak gibi o zaman
  • zeppelin kendi reposu bende hata veriyor başka repo var mı zeppelin indirebileceğim?
  • FlipControlCenter İOS 7.1 betalara uyumlu değilmiş haberiniz olsun. Benim gibi boşuna yüklemek için uğraşmayın çalışmıyor. İOS 7.0.4 de sorunsuz çalışıyormuş.
  • Arkadaşlar çok acemiyim. Şuan 7.0.4 ipsw indiriyorum. Yedek aldım itunes ile. Restore yapıcam OTA ile güncellediğim için. Restore'den sonra yedeği telefona geri yüklesem ve ondan sonra jb yapsam bir problem olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: VictorMature

tüm işlemleri sorunsuz yaptım en son restart attı kendine ve elmada kaldı. işlemlere başlamadan önce itunes ile pc ye yedeklemiştim.
    dfu moda alıyorum , itunese baglıyorum vs elma ekranını geçemiyorum.. ne yapmalıyım ?

Cydia ekranda çıktı, pc ye yedeklemiştim restore ettim uygulamalar tamamen gitti ama mesajlarm rehberim fotoğraflarm hatta son actıgım websayfalari bile geldi ama uygulamalar yok... Uygulamalarımı nasıl geri getirebilirim ?
     ~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS)

• wifi booster ios7 de çalışıyor sinful reposundan indirebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagakan7

su 25pp'yi yuklemek isteyenleri anlayamiyorum.. cook yavas indiriyo o program cok gereksiz..

Hocam bazı uygulamalara cidden para vermeden denemek istiyorum onun için bildiğim tek 25pp var Varsa başka önerebileceğin bi uygulama bunun için seve seve denerim
  • 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.