Şimdi Ara

IOS 18 | ANA KONU | Haziran WWDC'24 lansman | Son gelişmeler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
33
Favori
2.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • IOS 18  | ANA KONU | Haziran WWDC'24  lansman | Son  gelişmeler

IOS 18

iOS 18, iPhone'un yeni nesli ( beklenen model adı iPhone 16 ) ile birlikte Eylül 2024 tarihinde yapılacak WWDC'24 açılış konuşması sona erdikten kısa bir süre sonra ilk beta geliştiriciler için yayınlanacak.

Genellikle biraz daha kararlı ve hatasız olan bir iOS 18 genel beta, bir ay kadar sonra gelecek. Son kullanıcılar ilk deneyimini ve hata bildirimlerini paylaşmaya başlayacak.

iOS 18 uyumlu cihazlar:

Uyumluluk söz konusu olduğunda, uygun iPhone'ların çoğunun ne olduğunu biliyoruz. Genel olarak, iPhone 11 serisi ve daha yenisi iOS 18'i alacak şekilde garanti edilir.Ancak Apple yakın kaynaklardan sızan bilgiye göre IOS 18 sürümünü alması beklenen iphone modelleri.

iPhone XR
    iPhone XS
    iPhone XS Max
    iPhone 2nd Gen
    iPhone 11
    iPhone 11 Pro
    iPhone 11 Pro Max
    iPhone 12 mini
    iPhone 12
    iPhone 12 Pro
    iPhone 12 Pro Max
    iPhone 13 mini
    iPhone 13
    iPhone 13 Pro
    iPhone 13 Pro Max
    iPhone 14
    iPhone 14 Plus
    iPhone 14 Pro
    iPhone 14 Pro Max
    iPhone 15
    iPhone 15 Plus
    iPhone 15 Pro
    iPhone 15 Pro Max
    iPhone 16 serisi

Yazılım özellikleri nadiren gün yüzüne çıkmaktadır.Genel olarak WWDC'24'teki resmi duyurusundan önce iOS 18 hakkında çok detaylı bilgi ve içerik beklenmemelidir.Apple ani U dönüşler yapma alışkanlığı bilinen bir durumdur.Yeni iPhone serisinin ilk izlerii beta 4 ile yazılım kodlarında görünmeye başlıyor.IOS 13 sürümden günümüze kadar bu adımlar değişmiyor.

Kod adlı "Kristal", iOS 18 sürümü Mark Gurman tarafından iOS tarihindeki en büyük güncelleme olarak lanse edildi. Analist, Siri'ye yapılan yapay zeka iyileştirmelerinin iOS 18'deki yeni özelliklerin temelini oluşturacağına belirtmekte.

Apple, Siri'yi güçlendirmek için potansiyel olarak kullanılabilecek olan dahili Ajax olarak adlandırılan şirket içi LLM'lerini (Büyük Dil Modelleri) eğitmek için çok şey harcadığı da söyleniyor.Apple kendi Ajax GPT dil modelinin ChatGPT 3.5 ile daha iyi ve performanslı olacağı iddia ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRocKfire -- 28 Şubat 2024; 17:39:12 >

• XR 6 yıl önce çıktı hala güncelleme alabiliyor
  • Öncelikle konu hayırlı olsun. Benim bu sürümde ağırlıklı beklentim yapay zeka konusuna olacağı yönüne. Ancak bu özelliklerin çoğu 15 dahil eski serilere gelmez gibi. Biz bunlar için yeni çipte özel bir yer yaptık der geçerler.
  • Hayırlı olsun hocam buradayız
  • carsi41 C kullanıcısına yanıt
    Kişisel düşüncem iPhone 14 itibari ile sunulacaktır.Tabi Apple bu konuda uyanıklığa devam eder ve alt sürümlere vermez . ..
  • QRocKfire kullanıcısına yanıt
    14 ve üzeri çıkacağını düşünmüyorum çıkarsada pro ve üzeri çıkar 14 plus falan çıkarmazlar.
  • 11 güncelleme alacak çok iyi.

• Hayırlı olsun. Sizin açmanız iyi olmuş. Konuyu takibe alıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anthropomancy -- 28 Şubat 2024; 22:8:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: carsi41

Öncelikle konu hayırlı olsun. Benim bu sürümde ağırlıklı beklentim yapay zeka konusuna olacağı yönüne. Ancak bu özelliklerin çoğu 15 dahil eski serilere gelmez gibi. Biz bunlar için yeni çipte özel bir yer yaptık der geçerler.
    15 serisine gelir diye düşünüyorum.
  • Anthropomancy kullanıcısına yanıt

15 serisine gelirse 16 yi satamaz:))pil döngüsünün 14 serisine gelmedigi gelmiyecegi gibi:)

• Bekleyip göreceğiz
  • Anthropomancy kullanıcısına yanıt
    Konu başlığı hepimizindir.Beraber süreci götüreceğiz
  • Hocam iPhone bölümünde gözükmüyor konunuz
  • hayloft H kullanıcısına yanıt
    Konu başlığı bilinçli olarak yazılım bölümünde açılmıştır.Yönlendirme bu yönde ve bende uymuş oldum . ..
  • Büyük bir sürüm bizi bekliyor

• Bir android degil
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.