Şimdi Ara

iOS 10.2 JailBreak Yapımı, Lisans Yenileme, En İyi 40 Tweak (Repoları ile Birlikte Sürekli güncel) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
9
Favori
10.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar iphone 7 10.2 için jailbreak mevcut mu? Bazı yerlerde var yazıyor fakat emin olamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zyprox

Arkadaşlar iphone 7 10.2 için jailbreak mevcut mu? Bazı yerlerde var yazıyor fakat emin olamadım.

Yok hocam
  • İki uygulamayı aynı anda kullanmak için bir tweak çıkmadı mı hala?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İphone 6 sürüm 10.2.1 sorunsuz bir şekilde jb atabilir miyim ?

• Herkese merhaba.

5-6 aydır JailBreakli kullandığım telefonumdan, 2-3 haftadır JailBreak yüzünden soğudum. Telefon iPhone 6S 16GB, sebebini hiç anlayamadığım biçimde telefonun şarjı su gibi gidiyor, 3 saati anca çıkarıyoruz maşallah.

İlk zamanlar 6-7 saat kullanım, 20 saat bekleme süresini gören telefon şimdi sabah 8'de evden çıktığımda öğlen şarj bitiriyor. Whatsapp'te 3-4 dakika mesajlaşınca %6-7 şarj gittiği nerede görülmüş?
    Sadece 4G açık, wifi da yok.

Artık gerçekten bıktım, silmediğim tweak kalmadı açıkçası. En son barrel, parmak izi kilidi gibi 4-5 tweak kaldı ve buna rağmen telefon pili içiyor.

Bu konuda yapılabilecek bir düzeltme/sıfırlama gibi bir şey var mıdır?

Eğer öyle bi şey yok derseniz en uygun seçenek restore ile en üst sürüme güncellemek mi? (o zaman da JailBreak çıksın diye bekleyeceğim gerçi ama buna razıyım, yeter ki şarjı uzun gitsin yine..)

Önerilerinizi bekliyorum..

• osrestorex sakın kurmayın.
    durumu anlatayım. herşey cihazın kapanmasıyla başladı, yalu sertifikayı yeniledim sorun yoktu. ilerde sorun yaşarsam sürüm kaybetmeyim diye osrestorex kurdum. kurmaz olaydım ipod kafayı yedi dondu .kapanıp açıldı falan .önceden ayarladığım şekilde güvenli moda attım. kaldırdım tweaki. sonra daha da kötü oldu. respring yaptı güvenli modda başladı, exit bölümü de yok cihaz güvenli modda kaldı . yüklediğim tweakler de gözükmüyor sadece cydia ya giriyorum. osrestorex cihazı mahfetti. yahu telefonumda tabletimde 9.3 te cyda eraser var hiç böyle sorun yapmadı hatta bir kez kullanmak zorunda kaldım gayet güzel çalıştı. şimdi yüklemeden böyle yaptıysa buna nasıl güvenirim. ayrıca ben ipod u düzeltmek için sıfırlayacağım büyük ihtimalle öyle ki jb de gidecek. denemediğiniz şeyleri paylaşmayın şurada
  • kilinchaci K kullanıcısına yanıt
    5s cihazımda Jb'i mahvettim kendi ellerimle. Jb telefonda vardı ama ne tweak kuruluyor ne kaldırılıyordu. OsRestoreX ile tek tek önce tweakleri sonra JB kaldırdım hiçbir sorun da yaşamadım.
  • turcoblanco kullanıcısına yanıt
    Bende şu anda ne tweak kuruluyor ne de kurulu olanları siliyor, güvenli moda da girmiyor, kaç kez sertifika yeniledim, respring bile atmıyor, önceden kurulu tweakler açılmıyor sadece cydia giriyor, sıfırlamak da istemiyorum, bilen varsa yardımcı olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zamanında shsh2 kayıtlarını alın diye neredeyse yalvardık eğer alsaydınız yada alanlarınız varsa bilmiyorum 10.2 kaydı ile 10.2 ye temiz kurulum yapabilirsiniz ve yalu jb ile yola devam edebilirsiniz.

• Skaty. S kullanıcısına yanıt
    Gorgone var dostum...

• quote:

Orijinalden alıntı: turcoblanco

5s cihazımda Jb'i mahvettim kendi ellerimle. Jb telefonda vardı ama ne tweak kuruluyor ne kaldırılıyordu. OsRestoreX ile tek tek önce tweakleri sonra JB kaldırdım hiçbir sorun da yaşamadım.

Aynen hocam osrestorex cok iyi calisiyor dun aksam bende sifirladim cihazi hic bir sekilde problem yasamadim

• quote:

Orijinalden alıntı: x26esk26x

Gorgone var dostum...

Gorgone iki uygulamayı aynı anda açıyor ama aynı anda kullandırtmıyor sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Skaty. S kullanıcısına yanıt
    Ekranı yatırınca kullanılıyor... ortada bi çizgi çıkıyor onu sağ sol yapınca uygulamaların ikonları gözüktüğünde iki uygulamada kullanılabilir oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x26esk26x -- 18 Mayıs 2017; 19:4:53 >
  • iphone 6 için live photos tweaki arıyorum ios 10.2
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.