Şimdi Ara

iOS 10.2 JailBreak Yapımı, Lisans Yenileme, En İyi 40 Tweak (Repoları ile Birlikte Sürekli güncel) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
9
Favori
10.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: isserenn

Hocam hangi repodan indirdiniz? Aslında problem şöyle tweak calısıyor widget eklemek istediğimde safe modea atıyor.

Şuan telefonu formatladığım için bakamıyorum hangi repodan ama bir tweak yüklerken. Repo tercihlerim Bigboss>Hackyouriphone>kiiimo şeklinde bunlardan birinden yüklemişimdir. safe moda atan başka bir tweak de olabilir.
  • Beyler cydia impactor ile yalu beta 7 yi atmak istiyorum lisans yenilemek için. Ancak şöyle bir hata ile karşılaştım. iOS 10.2 JailBreak Yapımı, Lisans Yenileme, En İyi 40 Tweak (Repoları ile Birlikte Sürekli güncel)

Farklı bir hesap alıp denedim yine aynı hatayı verdi. Ayrıca telefonumda profiller kısmı yok kendiliğinden silinmiş yalu ve cydia açılmıyor. Lisansı bitmiş anladığım kadarıyla. Çözümü nedir ?

Edit: Sorun çözüldü arkadaşlar. Aynı sıkıntıyı yaşayan arkadaşlar için ; yalu programını silmek gerekiyor yükleme yapmadan önce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tek Han -- 22 Şubat 2017; 16:34:31 >
  • Merhaba arkadaslar maçkolik pro nasıl yapabilirim acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • os restore x yükleyemiyorum böyle hata veriyor neden?

iOS 10.2 JailBreak Yapımı, Lisans Yenileme, En İyi 40 Tweak (Repoları ile Birlikte Sürekli güncel)
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackcemre

os restore x yükleyemiyorum böyle hata veriyor neden?

iOS 10.2 JailBreak Yapımı, Lisans Yenileme, En İyi 40 Tweak (Repoları ile Birlikte Sürekli güncel)

Sanırım ios sürümünüz 10.0 olduğu için hata veriyor. Ben 10.2 de sorunsuzca kullandım
  • quote:

Orijinalden alıntı: coke019

Merhaba arkadaslar maçkolik pro nasıl yapabilirim acaba

Geç cevap oldu ama hocam maçkoliğin hangi özelliği için pro istiyorsunuz? AdB.lock R+ ve minimal host Blocker ile 1 tane bile reklam çıkmıyor
  • turcoblanco kullanıcısına yanıt
    Mackolik pro almak icin locallapstore tweak i yüklü olsun,sonra sol maclolik e girip sol ust menuye basiyorsun en asagida pro var ona tıklıyoruz tweak otomatik satin almayi gerceklestiriyor ve reklamsiz kullanabiliyoruz :)

Birde konu sahibi arkadaş a sorum;Jailbreak yaptiktan sonra terminalden sifre degistirme vs gibi olmazsa olmaz adımları konuya ekleyebilir mi?

Teşekkürler hocam locallappstore ile yaptım

• quote:

Orijinalden alıntı: optimus95

Mackolik pro almak icin locallapstore tweak i yüklü olsun,sonra sol maclolik e girip sol ust menuye basiyorsun en asagida pro var ona tıklıyoruz tweak otomatik satin almayi gerceklestiriyor ve reklamsiz kullanabiliyoruz :)

Birde konu sahibi arkadaş a sorum;Jailbreak yaptiktan sonra terminalden sifre degistirme vs gibi olmazsa olmaz adımları konuya ekleyebilir mi?

Hocam çıktığından beri JB kullanıyorum terminalden şifre değiştirme vs yapmadım herhangi bir sorun da yaşamadım. Konu hakkında da fikrim yok. Siz içeriği hazırlarsanız memnuniyetle ilk mesaja eklerim.
  • Sertifikayı 1 yıllık yapma varmış öyle duydum onu nasıl yapacağız

• quote:

Orijinalden alıntı: Coastr

Sertifikayı 1 yıllık yapma varmış öyle duydum onu nasıl yapacağız

Bugün ekleyeceğim onu da ilk mesaja ben yaptım ama henüz denemedim 1 haftada btiyor mu diye. Kullananlar devam ediyor demiş. Ben dün yaptım
    cydia dan mterminal indirip açın

su root yazın.

şifre isteyecek.varsayılan şifre "alpine" dir.yazarken görünmez merak etmeyin.yazdıktan sonra enterlayın.

yeni şifreyi isteyecek.(bu kısmı tam hatırlamıyorum istemezse "passwd" komutunu yazın)gene yazarken görünmeyecek.yazdıktan sonra teyit amaçlı bir kes daha şifreyi girin tamamdır.

ayrıca mobile password üde değiştirmeniz gerekiyor.

gene aynı şekilde root a kadar gelin.

"passwd mobile" komutunu girin ve şifreyi değiştirin.bu kadar.
  • mephisto1 M kullanıcısına yanıt
    Aynen bu sekilde :) teşekkürler ilk mesaja eklenebilir

• Tamam beklemedeyim hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: mephisto1

cydia dan mterminal indirip açın

su root yazın.

şifre isteyecek.varsayılan şifre "alpine" dir.yazarken görünmez merak etmeyin.yazdıktan sonra enterlayın.

yeni şifreyi isteyecek.(bu kısmı tam hatırlamıyorum istemezse "passwd" komutunu yazın)gene yazarken görünmeyecek.yazdıktan sonra teyit amaçlı bir kes daha şifreyi girin tamamdır.

ayrıca mobile password üde değiştirmeniz gerekiyor.

gene aynı şekilde root a kadar gelin.

"passwd mobile" komutunu girin ve şifreyi değiştirin.bu kadar.

Hocam ne için bu işlem?
    bu işlem özellikle cihazınıza ssh yüklenmişse başkalarının bağlanıp bilgilerinizi çalmasını önlemek için önemli.

belki ssh yüklemediyseniz çok gerekmeyebilir genede önlem almakta fayda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: optimus95

Aynen bu sekilde :) teşekkürler ilk mesaja eklenebilir

İlk mesaja ekledim hocam
  • Arkadaşlar 9.3.3 JB'den 10.2'ye restore yapmaya çalışıyorum ama iTunes hata 17 kodu çıkıyor. Nasıl çözebilirim? Nerede yanlış yapıyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dil-Tarih

Arkadaşlar 9.3.3 JB'den 10.2'ye restore yapmaya çalışıyorum ama iTunes hata 17 kodu çıkıyor. Nasıl çözebilirim? Nerede yanlış yapıyorum?

10.2 ye geçemezsiniz imzalar kapanalı aylar oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: turcoblanco

quote:

Orijinalden alıntı: Dil-Tarih

Arkadaşlar 9.3.3 JB'den 10.2'ye restore yapmaya çalışıyorum ama iTunes hata 17 kodu çıkıyor. Nasıl çözebilirim? Nerede yanlış yapıyorum?

10.2 ye geçemezsiniz imzalar kapanalı aylar oldu

Kontrol etmeyince! Teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.