Şimdi Ara

Interstellar (2014) | Yıldızlararası (269. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.728
Cevap
48
Favori
185.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hele yukarıdaki kişilerin mesajlarını aratırsam, kimbilir kaç 100 tane mesaj atmışlardır bu konuya

@tayfn1907

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chris-21 -- 14 Temmuz 2017; 20:9:55 >
  • chris-21 kullanıcısına yanıt
    E ne var yani bunda, Bir konuya fazla mesaj atınca bahsettiğin gibi boşboş övmüşmü bulunuyoruz, Kimi zaman müziklerinden kimi zaman konusundan kimi zaman anlaşılmayan şeylerden bahsediyoruz zaten forumun amacı bu değilmi? Çok istiyorsan kullanıcı adımı dahili bileşenlerde filanda arat belki işine yarayacak şeyler bulursun senin gibi millete boş laf atmak için üye olmadık foruma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chris-21

izlediğim en kötü filmlerden biri

yukardaki bazı yorumlara katılmamak elde değil, hep aynı kişiler övmüş konuda

Çok konuşma ağzını burnunu kırarım bak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Cheritto -- 15 Temmuz 2017; 17:59:07 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cuma günü atv de

Ülkede lise ve üniversite öğrencilerin çoğu karadelik -4. Ve 5. boyut olayına bile girmiyorum- nedir bilmezken bu filmi ne kadar televizyon seyircisinin anlayabilecegini düşünemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • chris-21 kullanıcısına yanıt
    İzlediğin en iyi filmleri tahmin edebiliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kevin De Bruyne

Cuma günü atv de

Ülkede lise ve üniversite öğrencilerin çoğu karadelik -4. Ve 5. boyut olayına bile girmiyorum- nedir bilmezken bu filmi ne kadar televizyon seyircisinin anlayabilecegini düşünemiyorum.

Hadi yaa atvde mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu filmi sinema çekimi yarım yamalak izlemiştim blu ray izleyip o zaman yorumlamak şart

• Yayın akışında yazmıyor Interstellar cuma gününe.

• Atv yayin akışından çıkarmış gözüküyor.

Onlarda anladi heralde olmayacağını

• quote:

Orijinalden alıntı: Kevin De Bruyne

Atv yayin akışından çıkarmış gözüküyor.

Onlarda anladi heralde olmayacağını

• Bugün tekrar izledim de, karakterleri çok zayıf ve çok fazla tutarsızlık hissettim. Bir de aşırı dramatize edilmiş sanki. Yeşilçam vari, herkes ağlıyor herkesin gözü yaşlı. Sevemedim. İlk izlediğimde çok beğendiğim filmi ne hikmetse beğenemedim. Bu ne abi her dakika biri çıkıp ağlıyor, nasıl bilim kurgu

• Atv yi izleyen kitle bu filmden hiç bir halt anlamaz , kaldı ki akşam aktivitesi tv izlemek olan kitle de anlamaz.

Hadi onu geçtim, film 160dk. Gece 1 i bulur bitmesi reklamla birlikte. ilk 1 saatin sonunda herkesin kanalı değiştirip diğer sacma programlara geçecek olması da kaçınılmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tom Waits

Bugün tekrar izledim de, karakterleri çok zayıf ve çok fazla tutarsızlık hissettim. Bir de aşırı dramatize edilmiş sanki. Yeşilçam vari, herkes ağlıyor herkesin gözü yaşlı. Sevemedim. İlk izlediğimde çok beğendiğim filmi ne hikmetse beğenemedim. Bu ne abi her dakika biri çıkıp ağlıyor, nasıl bilim kurgu

• bu filmi sevenler prometheus uda beğenirler, onuda izleyin
  • Bu filmi kotuleyenleri direkt Bloklayin

• Filmin tek iyi yanı efektleri ne doğru düzgün bi senaryosu var,ne ele gelecek bir oyunculuk var,nasıl bu kadar abartabiliyorlar anlamak zor.(senaryosu vs o kadar superse zaten oscar alırdı sadece efektlerden aldı)

Bunu seyredene kadar 5 sezon fringe'i tekrar tekrar seyrederim daha iyi,en azından walterın oyunculuğu bile yeter.
  • Hani atv'deydi bu akşam? Ulan ne mal bunlar ya? Ezel'in de a2'de sebepsiz yere yayın saatini değiştirmişlerdi. Birseyden anlamadıkları o zamandan belliydi zaten...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • redoracle R kullanıcısına yanıt
    Film gey zencilerin dans ederek birbirleriyle orgy yaptıkları müzikal bir film olsaydı Oscar alırdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sokratik Adam -- 21 Temmuz 2017; 21:24:35 >
  • Sokratik Adam kullanıcısına yanıt
    Son uyarlanan mad max'te dediklerinin hiçbiri yok(siyasi vs),hatta nerdeyse diyalog bile yok ama kaç tane oscar aldı.
  • Nolan filmi kalitesiz mi olur her sekilde izlenir Nolan filmleri umarim Dunkirk guzeldir de yanilmamis olurum

• 
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.