Şimdi Ara

Interstellar (2014) | Yıldızlararası (268. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.728
Cevap
48
Favori
185.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: devcitybg

IMAX'e gel tekrar lutfen yalvaririm

işte konuyu bu ve yukarda sürekli aldığı cd'sinin ss atan kişi upluyor

bu konuyu inceleyin bunlar övüyor sürekli bu filmi

yalvar yalvar uheuhuheh
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ali_80

quote:

Orijinalden alıntı: kdr-2015

Teşekkürler bende sizin arşivi kıskandım. Hepsi orijinal blu ray maşallah

Size bir sorum olacak. Elinizdeki Gravity filmi iki mi yoksa üç boyutlu mudur ?

Elimdeki 2D idi ama sattım, Yerine Truva ve Croodlar i ekledim

3D interstellar damı var ?

• quote:

Orijinalden alıntı: M`Shinoda

quote:

Orijinalden alıntı: Ali_80

quote:

Orijinalden alıntı: kdr-2015

Teşekkürler bende sizin arşivi kıskandım. Hepsi orijinal blu ray maşallah

Size bir sorum olacak. Elinizdeki Gravity filmi iki mi yoksa üç boyutlu mudur ?

Elimdeki 2D idi ama sattım, Yerine Truva ve Croodlar i ekledim

3D interstellar damı var ?

Hayır hocam GRAVITY nin 3D versyonu var, ondan bahsediyorduk. Hem 3D+2D hemde sadece 2D olarak satılıyordu.

Interstellar da 3D yok

• Filmi dün seyrettim, gerçekten epiksi gelmiş geçmiş en iyi filmlerden biri olmuş.
    Lakin hikayesi, sonu vss ilgili kafamda soru işaretleri var,filmin hikayesinin geniş özetini nereden bulabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Goalkeeper13

İzlediğim en kötü filmlerden biri, ciddi anlamda çöp bir film.

Hele bu konuyu göz gezdirdim ve konuya yazılan mesajların çoğunu aynı kişiler yazmış yani iyi post kasmışlar bu konu içerisinde ve bu mesajları gördükçe bu izlediğim ciddi anlamda en kötü en çöp filmlerin başında gelen bu filme daha da gıcık kaptım nedense.

Zamanı olan bu konudaki mesajları incelesin ve aynı kişilerin ne kadar post kastıklarını görsünler aynı tip mesajlarla (ov yea çok güzel ya, 100. seyredişim bıkmıyorum, parayla satın aldım bu filmi iyiki almışım ov ye man(birde ss ekliyor), müzikler ah yokmu o müzikler bitiyorum bitiyorummmm. vsvs gider.

neyse sözün özü film görsellikler haricinde tamamiyle çöp 3/10

kardeş kötü niyetli bir yorum yapmışsın film hakkında şimdi millet sana burda hakaret etse sesini çıkarmaya hakkın yok.git marvel filmleri falan izle sen buralar seni aşıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Robert Nesta

Filmi dün seyrettim, gerçekten epiksi gelmiş geçmiş en iyi filmlerden biri olmuş.
    Lakin hikayesi, sonu vss ilgili kafamda soru işaretleri var,filmin hikayesinin geniş özetini nereden bulabilirim?

http://khosann.com/interstellar-gosterimde-sizlere-filmdeki-gorsel-efektlerin-fizigini-anlattim/

• bir bilim kurgu filminde ağlayacağım aklıma gelmezdi. kurgu kısmı abartılmamış ve dram katılmış.
  • https://eksisozluk.com/entry/48667282

• Yıl 2017 hala tam olarak çözemedim filmi
  • Erkek adam ağlamaz dediler sinemada zor tuttum kendimi birkaç damla yaş kaçtı gözümden.
  • IMAX 70mm'cı ekip nerede? https://www.facebook.com/RegalMovies/videos/10156520957319199/?hc_ref=PAGES_TIMELINE

Yukarıda video linki var yarım saatlik neredeyse, IMAX'in adamı ile güzel röportaj ve sinemayı tur. Kesinlikle izleyin, tavsiyemdir.

1) Kimseye açılmamış gizli odalar
    2) Bu filmler nasıl işleniyor? Kesim, editleme, tekrar birleştirme vs.
    3) Nasıl digitize ediliyor? (Full boyutu yapsalar 18K olurmuş ama dünyada bunu yapacak makine yok, 8K olarak digitize ediyorlar)

• keşke film hafızam sıfırlansa da, efsanenin o ilk verdiği heyecanı tekrar yaşasam.

• Sinemada IMAX olarak izleyenleri cok kiskaniyorum

• Iki kere imaxte seyrettim.

• izlediğim en kötü filmlerden biri

yukardaki bazı yorumlara katılmamak elde değil, hep aynı kişiler övmüş konuda
  • Biraz klişe olacak ama izlediğim en kötü film diyenler gitsin kurtlar vadisi, Recep ivedik veya bu tarz olacak illa derlerse dünyayı kurtaran adamın dıdısıda dıdısı'nı izlesin, Anlamıyorum demek o kadar zorki belli etmemek için bu şekilde yorumlar yapıyorsunuz benim aklıma başka birşey gelmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Biraz klişe olacak ama izlediğim en kötü film diyenler gitsin kurtlar vadisi, Recep ivedik veya bu tarz olacak illa derlerse dünyayı kurtaran adamın dıdısıda dıdısı'nı izlesin, Anlamıyorum demek o kadar zorki belli etmemek için bu şekilde yorumlar yapıyorsunuz benim aklıma başka birşey gelmiyor.

mesaja bak mesaja

şimdi ben recep ivedik'i beğenmeyince onuda mı anlamamış oluyorum

3-5 kişi konuyu uplayın durun bakalım kendi kendinize takılıyonuz işte, film güzel olsa bari

• quote:

Orijinalden alıntı: chris-21

quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Biraz klişe olacak ama izlediğim en kötü film diyenler gitsin kurtlar vadisi, Recep ivedik veya bu tarz olacak illa derlerse dünyayı kurtaran adamın dıdısıda dıdısı'nı izlesin, Anlamıyorum demek o kadar zorki belli etmemek için bu şekilde yorumlar yapıyorsunuz benim aklıma başka birşey gelmiyor.

mesaja bak mesaja

şimdi ben recep ivedik'i beğenmeyince onuda mı anlamamış oluyorum

3-5 kişi konuyu uplayın durun bakalım kendi kendinize takılıyonuz işte, film güzel olsa bari

Yorumu genel olarak yazdım, Yazdığın mesaj alakasız ne demek istediğimi anlamadığından sanırım, Açıkcası ben çoğu olayı anlamadım nedenide bu konulara uzak olmam yinede benim için en iyi filmlerden biridir kesinlikle.

• 
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.