Şimdi Ara

Interstellar (2014) | Yıldızlararası (271. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.729
Cevap
48
Favori
185.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: drejtc

quote:

Orijinalden alıntı: useryumen

Ya arkadaş yazmıyım yazmıyım diyorum tutamıyorum kendimi. Uzay-Bilimden bihaber mantık-düşünme yoksunu insanlar gelmiş burda filme kötü saçma filan diyo. Lan sana saçma geliyosa izleme zaten kötü demeye hakkın yok çünki sen olayı anlayamıyosun zaten okadar beyne ve düşünebilme yetisine sahip değilsin, daha düz mantık şeyleri izle beynin yanmasın güzel kardeşlerim.

Kara deliğe bodoslama girip kızının kitap rafının arkasında çıkmak çok bilimsel dimi kardeş?

Selimiye halk kütüphanesin den cikmasi gerekiyordu,bi yanlis yapmislar iste abisi kizma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Ya arkadaş yazmıyım yazmıyım diyorum tutamıyorum kendimi. Uzay-Bilimden bihaber mantık-düşünme yoksunu insanlar gelmiş burda filme kötü saçma filan diyo. Lan sana saçma geliyosa izleme zaten kötü demeye hakkın yok çünki sen olayı anlayamıyosun zaten okadar beyne ve düşünebilme yetisine sahip değilsin, daha düz mantık şeyleri izle beynin yanmasın güzel kardeşlerim.

Kara deliğe bodoslama girip kızının kitap rafının arkasında çıkmak çok bilimsel dimi kardeş?

Adının bilim kurgu olması bu yüzden zaten filmi beğenmeyebilirsiniz ama bu kadar da saçma sapan eleştiriler yapmayın filme.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hazreti Bruce Wayne

quote:

quote:

Adının bilim kurgu olması bu yüzden zaten filmi beğenmeyebilirsiniz ama bu kadar da saçma sapan eleştiriler yapmayın filme.

Benim dediğim bilim kurguya girmiyor fanteziye giriyor.

Ayrıca filmi beğendim

• quote:

Orijinalden alıntı: Resurrectionn

Beyler boşa uğraşıyorsunuz bloklayin geçin.

onlar kim ki bizle uğraşacaklar? hadlerine mi?

filme kötü yorum yapanlara saldırıyorlar akılları sıra 3-5 kişi

hee solucan molucan deliğinden çıkıp sonra kızının kitaplığının arkasından çıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: lotr4

quote:

Orijinalden alıntı: Resurrectionn

Beyler boşa uğraşıyorsunuz bloklayin geçin.

onlar kim ki bizle uğraşacaklar? hadlerine mi?

filme kötü yorum yapanlara saldırıyorlar akılları sıra 3-5 kişi

hee solucan molucan deliğinden çıkıp sonra kızının kitaplığının arkasından çıkıyor

ok

• lotr4 kullanıcısına yanıt
    I 💓 this movie

[simage][/simage]

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• @kdr-2015
  • lotr4 kullanıcısına yanıt

• malum ortamda eğer ki doğruysa imax 4k versiyonunu indiriyorum şu anda 63gb lık bir mkv eğer gerçekten beklediğim gibi gerçek 4k çıkarsa demeyin keyfime. yeni alacağım 4k tv de bu filmi tekrar izlemek benim gibi hastası olan biri için bambaşka olacak.

eğer sağlam çıkarsa yol yordam gösterilir bir şekilde. hız şu anda çok iyi değil fazla paylaşım yok galiba 300-400kb civarında belki yarın gün içinde hız değişebilir. heyecanla bekliyorum artık

Interstellar (2014) | Yıldızlararası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Laztronot -- 4 Ağustos 2017; 23:37:54 >

• Takılmayın şu bilim-kurgu düşmanlarına...

100 yıl önce Tesla bütün cihazlar kablosuz birbirleriyle bağlantı kuracak dediklerinde taşlayacaklardı herifi...

• bi daha böyle film gelmez

• doğru değil.

burada daha önce konuştuğumuz bir konu bu 4K meselesi ama UHD değil, zira filmde HDR tekniği kullanılmayabilir çünkü Nolan kendisi bizzat değişen görüntüyü test etmek isteyecektir ve yüksek ihtimal HDR'ın o yapmacık tonlarını beğenmeyecektir (tam benim adamım). bu nedenle de film sırf 4K çıkabilir ki hakediyor, bu da zaten native olacak diğerleri gibi upscale olmayacaktır çünkü IMAX 70mm 18K'ya kadar çıkabilir native olarak.

hdclub'tan 70GB'lık orijinal full bluray indir bence. çünkü, şu an indirdiğin şey fan edit ve doğal değil, kötü çıkacaktır.
    ultrahdclub'tan ise de 4K versiyonunu bekleriz.

---

GÜZEL HABERLER
    http://forum.blu-ray.com/showthread.php?t=278162 (netflix'te 4k göstermişler bir ara diye yazıyor)
    https://twitter.com/rayhahn1/status/879780543176613888 (bu sene sonu en önemli Nolan filmleri Interstellar dahil 4K geliyormuş, sızdırılan bilgiye göre)

Interstellar (2014) | Yıldızlararası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-FI -- 6 Ağustos 2017; 20:35:24 >

• yıllar geçse bile unutulmayacak bir film

P.S: müziklerini Toygar Işıklı yapıyormuş
  • quote:

quote:

bilimsel değil ama teroide olabilir yani karadelikler sırlarla dolu acaba ne oluyor girince atomlara kadar ayrılıyormu madde yoksa başka boyutamı çıkıyor nolan ise farklı boyuta çıkarmış olayı belkide öyle belkide sonsuzluk orası bilinmiyor şimdilik.

• bu filmdeki anne hathaway'ın çıplak fotoğraflarını sızdırmış hackerler
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

quote:

quote:

bilimsel değil ama teroide olabilir yani karadelikler sırlarla dolu acaba ne oluyor girince atomlara kadar ayrılıyormu madde yoksa başka boyutamı çıkıyor nolan ise farklı boyuta çıkarmış olayı belkide öyle belkide sonsuzluk orası bilinmiyor şimdilik.

Kardeşim ne kadar anlatsan boş bunlara. Adı üstünde bilim-kurgu film. Olayların o tarafları zaten hayalgücü.
    Bizde zaten filmdeki bilimsel gerçekliklere ve bunların hayal gücüyle harmanlanmasına hayran kaldık.
    Ama bunları anlatamazsın anlamazlar zaten hiç uğraşma. Biz keyfimize bakalım

• useryumen kullanıcısına yanıt
    >> Olayların o tarafları zaten hayalgücü. Bizde zaten filmdeki bilimsel gerçekliklere ve bunların hayal gücüyle harmanlanmasına hayran kaldık. Biz keyfimize bakalım <<

Nice + 1 ; )

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

quote:

quote:

Kardeşim ne kadar anlatsan boş bunlara. Adı üstünde bilim-kurgu film. Olayların o tarafları zaten hayalgücü.
    Bizde zaten filmdeki bilimsel gerçekliklere ve bunların hayal gücüyle harmanlanmasına hayran kaldık.
    Ama bunları anlatamazsın anlamazlar zaten hiç uğraşma. Biz keyfimize bakalım

Çok doğru dostum,Kütle çekimi genel görelelk kuramı uzay-zaman zamanın izafisi ,solucan delikleri bunları adam bilmiyor geliyor saçma diyor yahu aç bir oku nedir bunlar bir iki kısa video izle tonlarca var ...

en basiti şu ya filmin bilimsel analizi..benim arşivde duruyor dede

• MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    Kip Thorne - Yıldızlararası Bilimi Filmin bilimsel analiz kitabı. christopher nolan 'ın filmi yaparken fikir danıştığı kişidir Kip Thorne. Kitabada göz gezdirirseniz çok daha iyi anlıyorsunuz.
    Filmin devamı gibi
  • Bu akşam bir defa daha izliyeceğim🤓🥃

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.