Şimdi Ara

İnternetten korsan film yayanların interneti 6 ay yavaşlatılacak (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
3
Favori
8.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

Neden internet hızını yavaşlatıyor ücretsiz iptal etsinler.

Taahhütlerden kurtuluruz ve Tabikide İSS'lerin işine gelmez.

AKK'den sonrası olması gerçekten şaşırtıcı Kaçak elektrik için adam dava açıyor ve kazanıyor sonrada yasa geçiriyorlar.

İlk fırsatım olsa koşarak uzaklaşırım şu ülkeden ve saçmalıklarından

100 de 100 katılıyorum söylediklerinize. Ama birşey çıkmayacak en basit düzeydeki kullanıcıları bile yakalayamazlar artık bu işler bi kaç uygulama ile çok rahat hallediliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

Torrentti engelleyemezler çünkü sunucu değil kullanıcı bazlı adam harddiskini sana açıyor indirince sende açıyorsun milyon tane sunucu gibi şimdi sen devlet olarak gelen giden veriyi tek tek süzemezsin ki kaldı ki 75 milyon insan var yani imkansız birşey zaten dünyanın en büyük ülkeleri bile torrenti engelleyemiyor sadece sunucu bazlı siteleri engelleyip site serverlarına el koyuyor mesela zamunda kaç yıldır açık bir Allahı kuluda birşey yapamıyor

Aynen öyle torrent'te lokasyonu belli bir kaynak yok. Ayrıca bir dosya çekilirken hangi kaynağa bağlanacaksın hangisine bağlanmayacaksın allah bilir. Boş işler yahu. 99 da diyorlardı internetten Mp3 indiren yandı vs. Noldu?
  • Bunlar iyi gunleriniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nabi Avcinin oldugu yerde ne beklenir?

• Yorumlara gel . Her zaman ki gibi devletin çalışmaları ile ilgili bir konuda vatan millet düşmanları toplanmış. Gözlerim düşmanca yorumlarınızı arıyordu. Sagolun ki en üstten en alta kadar cirkin yorumlarınızı hic aramadım. Orjinalin kullanımının suratle arttığı bu ülkede hakların savunulması için büyük adımlar atılıyor. Kardeşlerim korsan kullanıma laf edilince hemen atlıyor sanki yapılan doğru birşeymiş gibi . Beyin nakli gerkli bazılarına. Bu konudaki yapilan yanlışı doğruyu eleştirin başka konulara atlamadan . Devlet çatır çatır çalışıyor.

• Bunlarda o işi takip sistem var mı harbiden ya kimlik bilgilerimize sahip çıkamıyorlarken??

• Halka çalışmıyorlar falan demiş bazıları. Ulan korsan film izlemeyi hepimiz yapıyoruz ama bu doğru oldugu anlamına gelmiyor. Dağıtmak hele bildiğin hırsızlık. Savunun ama bari saçmalamayın hükümete sallayacağım diye..

Halka çalışmakmış.. Korsan sitesi açsın o zaman devlet..

• her şeyimiz güllük gülüstan oturup napsak diye düşünüyolar heralde hadi korsan filmlerle ilgili bi şeyler yapalım maksat boş oturuyor demesinler yav he he

• Asgari ücret 1300

Kira (İstanbul'da ücra yerlerde en az) 800

Orjinal dvd (ki bluray varken dvd izleyen var mi bilmiyorum, var sayıyorum) 20tl

Haftada 3 film izleyen biri olsa 3x 20 60tl ayda 240

Geri kalan herşey için "endishelerimizi dile getirdik" <3

• Siz bir film yapsanız, o film büyük bir kitle tarafından korsan izlense ve büyük gelir kaybı yaşasanız kıyameti koparırsınız ama!

• Haha tutmaz bu gider azure hesabı açar ordan siteye yüklerim eğer öyle bir amaç gütsem tutmaz bu 500mb internet veriyor ayrıca dogu abd lokasyonlu hiçbir şey olmaz.

• Hah her işimiz bitti sıra buna geldi.

• Film sektorude muzik sektoru gibi spotfity deezer apple music vs gibi aylik uygun fiyata uyelikle sinirsiz izleme secenegi sunmadikca korsandan dert yanmasin.

• vpn vb programlar ile çatır çatır devam eder.boşuna üzülmesinler

• turn table kullanıcısına yanıt
    VPN kullanımı yaygınlaşacak Yurt dışı trafiği artacak ve aşırı derecede sırf korsan içerik olmasın diye yurt dışına ciddi paralar ödüyecek İSS'ler buda işine gelmeyecektir.

Bu haberin sadece uyarı ve korkutma amaçlı olduğunu düşünüyorum.

Çin'de sistemi nasıl oturtmuşlarsa çoğu VPN giriş yapamıyorlar.
  • Müzik endüstrisi 2000 li yıllarda ağlıyordu, geleneksel pazarlama kanallarından yaptıkları kar azalınca... Sonra Napster vs neye ön ayak oldu?

Bugün kullanılan spotify, deezer vs . bu itişmenin sonucu...

Bir yerde tüketici seçim yapıyor, diyor ki ben sizin 100 de 10000000 kar ettiğiniz kanaldan degil daha az kar edeceğiniz bir kanaldan ürünü alacagim çünkü bana daha kolay geliyor diye bastırıyor.

Film , dizi de aynisi olacak... Netflix, hulu vs yurtdışı başladı geçişe bize de gelecek , bugün netflixte her film , dizi yok ama ileride eger dijital ortamda yoksan izlenmeyeceksin o kadar basit...

Tüketici baskısına dayanamazlar..

• "farklı mecralarda paylaşarak yayanların interneti yavaşlatılacak" sonuçta yabancı bir dizi/film izliyorsanız ve bunun da genelde yabancı kaynaklardan sağlandığı sonucunda misal tutupta rapidshare birşey yüklediniz, yüklerken kimse farkedecek mi? hayır. o saatten sonra peki birisi dosyayı internetten indirirken, indiren kişiye karşı o dosyayı yükleyen taraf artık rapidshare olmayacak mı? rapidshare sunucusu da ülkemizde olmadığından herhangi bir Türk İSS ye bağlı olmayacağı için kime, kimin internetini yavaşlatıyorsunuz demezler mi? : )

• Devlet İlk Önce Bunları Çözsün Sonra Düşünürüz Bunları

İnternetten korsan film yayanların interneti 6 ay yavaşlatılacakİnternetten korsan film yayanların interneti 6 ay yavaşlatılacakİnternetten korsan film yayanların interneti 6 ay yavaşlatılacak

• Yıllardır bizi beceren telekoma yaptırım yok, olay halka gelince vurun abalıya..
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.