Şimdi Ara

İnternet Kutusu Fiber/Vdsl/Adsl Taahhütsüz (100 Mbps 99,90 / 250 Mbps 159,90 TL ) (136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.130
Cevap
83
Favori
173.769
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
127 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Online işlem merkezine erişemiyorum. Kullanıcı adı ve şifre yanlış diyor sürekli. Gelen sms üzerinden giriş yapıyorum fakat olmuyor ? Var mı başına gelen ?

• _EngiN_ kullanıcısına yanıt

Bu şifreler neden sıfırlandı bilgi verilmedi ancak şifremi unuttum butonuyla çözüm sağlanabiliyor. Şifremi unuttum butonuyla kayıtlı telefonuza gelecek yeni şifreyi alıp yinede giriş yapamadıysanız müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

• İnternet Kutusu Fiber/Vdsl/Adsl Taahhütsüz (100 Mbps 99,90 / 250 Mbps 159,90 TL )
    2 ay oldu internet kutusu aboneliği. her akşam böyle sürprizler yapıyor. Müşteri hizmetleri çok ilgililer. her iletişim kurduğunuzda ilgili birime aktarıyorlar sonrasında fotoda gördüğünüzden daha düşük hızlarda sahip oluyorum. 1 ay kaldı ayrılmaya. çıkın çıkın gelin. bayrağı size devretmek istiyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• sefiluzman kullanıcısına yanıt
    Bende an itibariyle bu şekilde evde 4 kişi aktif kullanıyor. Kablosuz 5ghz.

İnternet Kutusu Fiber/Vdsl/Adsl Taahhütsüz (100 Mbps 99,90 / 250 Mbps 159,90 TL )

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • İnternet Kutusu Fiber/Vdsl/Adsl Taahhütsüz (100 Mbps 99,90 / 250 Mbps 159,90 TL )

24 saattir böyleyiz. Önceleri sadece akşamları yasaniyordu. Şimdi gunboyunca devam ediyor.

• Merhaba,

Şikayet kayıtlarınıza ulaşabilmemiz için abone numaranızı paylaşmanızı rica ederiz.
  • İnternet kutusu yurtdışı omurgası hangi sağlayıcıdan alıyor? Örneğin gıbırnet Comnet altyapısını kullanıyor diye biliyorum (yurtdışı için). İnternet kutusunda bu durum nasıl?

• kilecerme kullanıcısına yanıt

Gıbırnet işe peering yapıyor. Gıbırnet neyi kullanıyorsa aynısı yani comnet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kilecerme kullanıcısına yanıt

Hem Türk telekom hemde comnet kullanılıyor. Geçen hafta itibariyle comnet daha fazla gözüme çarptı tracert kayıtlarında. Bende ilk hopdaki ping 28 ms ve bu şekilde sonuç var. Yurt dışı çıkışlar yaklaşık Frankfurt +40 ms de şuan değerler gayet iyi durumda diyebilirim. Online oyunlarda Frankfurt ve Paris değerleri önemli olan zaten.

Bu değerler yaklaşık online oyunlarla örtüşüyor. Örneğin Pubg Mobile Kuzey Amerika 180 ms (us-east).. Ancak kore/japan east sunucular burada 300+ biraz yüksek gözüküyor oyunlarda 250/260 ms.

İnternet Kutusu Fiber/Vdsl/Adsl Taahhütsüz (100 Mbps 99,90 / 250 Mbps 159,90 TL )cloudping.info
    cloudping.info
    https://cloudping.info

us-east-1 (Virginia) 163 ms

us-east-2 (Ohio) 179 ms

us-west-1 (California) 238 ms

us-west-2 (Oregon) 253 ms

ca-central-1 (Central) 173 ms

eu-west-1 (Ireland) 91 ms

eu-west-2 (London) 88 ms

eu-west-3 (Paris) 83 ms

eu-central-1 (Frankfurt) 66 ms

eu-south-1 (Milan) 85 ms

eu-north-1 (Stockholm) 95 ms

me-south-1 (Bahrain) 158 ms

me-central-1 (Doing business

with UAE supports slavery.) 182 ms

af-south-1 (Cape Town) 234 ms

ap-east-1 (Hong Kong) 326 ms

ap-southeast-3 (Jakarta) 323 ms

ap-south-1 (Mumbai) 188 ms

ap-northeast-3 (Osaka) 325 ms

ap-northeast-2 (Seoul) 362 ms

ap-southeast-1 (Singapore) 316 ms

ap-southeast-2 (Sydney) 353 ms

ap-northeast-1 (Tokyo) 321 ms

sa-east-1 (São Paulo) 272 ms

cn-north-1 (Beijing) 237 ms

cn-northwest-1 (Ningxia) 338 ms

us-gov-east-1 173 ms

us-gov-west-1 250 ms

CoreWeave

LAS1 (Las Vegas) 221 ms

ORD1 (Chicago) 175 ms

LGA1 (New York) 151 ms

DigitalOcean

SFO3 (San Francisco) 255 ms

TOR1 (Toronto) unavailable

NYC3 (New York) 169 ms

LON1 (London) unavailable

AMS3 (Amsterdam) 88 ms

FRA1 (Frankfurt) 79 ms

BLR1 (Bangalore) unavailable

SGP1 (Singapore) 221 ms

IBM Cloud

us-south (Dallas) 198 ms

us-east (Washington DC) 167 ms

eu-gb (London) 94 ms

eu-de (Frankfurt) 70 ms

au-syd (Sydney) 349 ms

Linode

Newark (New York) 172 ms

Singapore 227 ms

London 92 ms

Frankfurt 72 ms

Dallas 187 ms

Toronto 174 ms

Sydney 338 ms

Atlanta 172 ms

Tokyo 302 ms

Mumbai 239 ms

Fremont (San Francisco) 230 ms

OVH Cloud

SBG (France) 105 ms

GRA (France) 104 ms

UK 94 ms

DE (Germany) 86 ms

WAW (Poland) 96 ms

• aorhan_69 A kullanıcısına yanıt
    Ben de internetkutusuna gecmeyi dusunuyordum ama bu dediginiz gercekse tekrar dusunecegim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • internetkutusu kullanıcısına yanıt

Merhabalar. Hız yükseltmek için faturam kesildi. Ödemesini sisteminiz üzerinden kredi kartı ile yaptım fakat hala ödenmedi olarak gözüküyor. WhatsApp hattı üzerinden ödemenin kartdan çekildiğine dair ekstreyi gönderdim bir sonuç alamadım. Müşteri hizmetlerimiz ile telefon üzerinden görüştüm sonuç alamadım.

Developer olduğum için farkettiğim sıkıntı paytr üzerinden ödeme yaptıktan sonra client tarafında paytrden gelen cevaba göre ödendi veya ödenmedi diye istek gönderiyorsunuz. Buda herhangi bir sıkıntıda faturanın ödenme durumunun doğru şekilde ele alamamanızı sağlıyor.

Ödediğim faturanın paytr üzerinden kontrol edilip düzeltilmesini rica ediyorum. Durduk yere internetim kesilmesin.

İnternet Kutusu Fiber/Vdsl/Adsl Taahhütsüz (100 Mbps 99,90 / 250 Mbps 159,90 TL )

Abone No: 8576022250

• Merhaba,

Paylaşmış olduğunuz abone numarası ile kontrol sağlandığında ödemenizin tahsil işlemi gerçekleşmiş olarak görüntülenmektedir. Ödeme yapılan aracı firmada yaşanan bir gecikme olabilir. Hattınız üzerinde herhangi bir kısıtlamaya gidilmeyecektir.

Sağlıklı günler dileriz.
  • Ben de övüldü ucuz diye geçtim 2 ay kadar oldu, hiç memnun değilim. Türknet den memnundum. Şuan başka iss bakıyorum. Birde telegram grubu var bir tane adamlar babasının markası gibi övüyorlar, en ufak bir şey söyle seninle kavga ediyorlar. Bekledik düzelir falan diye, fiber var sorun yaşamayız dedik Ping yükseldi kalite düştü vs vs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ASSKIMM -- 27 Eylül 2022; 12:6:31 >
  • Referansla üyelikte bir ay ücretsiz kullanım, bir sefer mahsus mu yoksa 5-10 referans verebiliyor muyuz

• istanbul37 İ kullanıcısına yanıt
    abone olduktan sonra verebiliyorsunuz limit yok. sizin kodunuzu kullanarak gelen olursa 1 ay ekleniyor 10 kişi olsun farketmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 06turkmen -- 27 Eylül 2022; 15:13:47 >
  • Online işlemlere girebilen var mı?

Hiçbir işlem yapmamış olmama rağmen hatalı giriş diyor.

Şifreyi sıfırlamayı deneyelim bakalım.

• 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.