Şimdi Ara

İnternet Kutusu Fiber/Vdsl/Adsl Taahhütsüz (100 Mbps 99,90 / 250 Mbps 159,90 TL ) (137. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.130
Cevap
83
Favori
173.738
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
127 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    10kisi 10ay bedelsiz kullanım sağlıyor, doğru mu anladım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • istanbul37 İ kullanıcısına yanıt
    yok hayır sadece siz 10 ay bedava kullanırsınız. getirdiğiniz aboneler de 1 ay kazanır.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • şşştt bjk li ayrılalı 3 ay oldu millet hala kıvranıyor. ne diyorsun bu işe. 3 ay sonra konuya girdim baktım millet hala hız testi paylaşıyor fr bjk li.

• Online işlem merkezi çok basit ve yavan geldi. Bu geçici mi yoksa normalde de böyle miydi?

Ne modem şifresini görebiliyoruz ne davet ettiğimiz kişileri görebiliyoruz? Kaç kişi davet ettik kaçı kaydoldu. Hak kazandık mı vs. ? Hat bilgilerinin teknik detayları falan yok. Sadece abone adı soyadı ve kaç gb internet kullandığı yazıyor o kadar.

• ASSKIMM kullanıcısına yanıt

2 ay olduysa siz tam sorunların yaşandığı zamanda abone olmuşunuz ki ağustos ayı DDOS saldırıları vs ile epey sıkıntılı geçti. Geçen hafta itibariyle pingim de 5 ms düşüş oldu, bugünkü hat değerlerim ise birebir TT altyapısı kalitesindesindeydi. Yarın yine bir planlı bakım çalışması yapılacakmış. Bu değerlerin kalıcı olmasını umuyorum. Firma birçok sorunu aştı diyebilirim, bugünkü 7 ms birden pingin düşmüş olması da ping sorunu ve kalitenin artırılması için çalışıldığının göstergesi olabilir.

İnternet Kutusu Fiber/Vdsl/Adsl Taahhütsüz (100 Mbps 99,90 / 250 Mbps 159,90 TL )

Temmuz ayı itibariyle 35 ms ye kadar çıkan pingim şuan Nisan/Mayıs ayındaki gibi minimum değerde.

• Vallahi akşam oldu işten döndük arkadaşla bir el lol girelim dedim illallah ettim uçuyoruz sağdan sola testler değil reele bakmak lazım akşamları oyunlarda hep aynı sıkıntıları çekiyorum bu güne kadar ne tt de nede Türk nette böyle bir sıkıntı yaşamamıştım

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar geçen hafta salı günü başvuru yaptım. Bu hafta çarşamba oldu kurulum için ne arayan var ne soran, internetsiz kaldım. Başvurduğumuz gün 1. Gün sayılıyorsa bugün 7. iş günü oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nil2014 -- 28 Eylül 2022; 15:13:8 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni abonemi geçiş mi whatsapdan yazdın mı belgeleri kamerayla çekip büyük şekilde attın mı

• tundra202006 kullanıcısına yanıt
    Yeni abone, WhatsApp tan belgeleri gönderdim. Ayrıca kargoya da verdim. O da ulaşmıştır. Bugün 7. İş günü doldu. WhatsApp'tan tekrar yazdım. Türk Telekom'a hatırlatacağız dediler ama bu saat oldu hala arayan yok Türk Telekom'dan

• Pickaxe kullanıcısına yanıt

Modemi İK ye kargoyla gönderdim ve 50 lira port ücreti ödeyip aboneliği kapattırdım.

• Referans kodu kullanarak abone olmuştum. 3 ay geçti hala ücretsiz kullanım tanımlamadılar. Her ay fatura çıkarıyorlar, kusura bakmayın önümüzdeki ay ücretsiz hakkınızı kullandıralım diyorlar. Günüm dolsun, başka yere geçeceğim. Fatura önden mı alınıyordu bunlarda?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nil2014 kullanıcısına yanıt

daha önce yokmuydu internetin yeni abonelik bilmiyorum nasıl senin işi türktelekom cözer bence orayıda ara anlat

• yeni üyelik yaptırıyorum referans kodu alabilirim "internet kutusu" için

hallettim sağolun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi espri44 -- 30 Eylül 2022; 11:33:44 >
  • Yasakli siteler dns ile açılıyor mu?

• unununium U kullanıcısına yanıt

AdguardDNS kullanıyorum herhangi bir erişim engeli bulunmamakta. Mobil platformlarda bulunan uygulamalardaki bloatware sayılabilecek reklamları da engelleyebildiği için tavsiye ederim. Cloudflare ile aynı hız, koruma ve erişim sağlıyor.

• RElS kullanıcısına yanıt

Hali hazirda uygulamasini dahi kullaniyorum zaten dns kullanmanin yettiği iss arayisindsyim

• Online işlemlere giremiyorum var mı sizde sorun?

• nil2014 kullanıcısına yanıt

Geldiler mi kurulum için acaba?

• 
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.