Şimdi Ara

İnternet hız 35 Mbps yerine 10 Mbps almak upload.0.240

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 35 Mbps yerine 10mbps hız alıyorum upload 0.200 bana verilen hızla çok düşük ve şu an İnternet yok son derece pişmanlık TurkNet bunu anladım evimin tesisat 3 ay önce değiştirildi kontrolleri yapıldı evde sorun çıkmıyor ama ne hikmetse Türk Telekom evime gelip kontrol etmeden müşteri arızası demiş ben bunu kabul etmiyorum müşteri ne arızası yapacak santral gidip kendi İnternet hızımı mı düşürdüm böyle saçma bir açıklama böyle bir anlayış yok TurkNet söylüyorum destek yok hizmet yok İnternet hiç yok sadece pişmanlık ve yeni aboneyim 3 gün oldu bağlanalı 3 gündür İnternet yok destek hiç yok hizmet deseniz oda yok iptal ettirmek istediğimi söylüyorum nasıl iptal edeceğimizi bilmiyoruz. Başvuru yaparken bunu söylüyorsun 35 Mbps'e kadar download hızı alanlar 3 Mbps, ama bağlanınca 10 Mbps hız upload deseniz 0.200 Afrika bile benim internetimden daha iyi bir İnternet kullanıyor şu an İnternet yok ids ışıgıda yanmıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• türknet bir sucu yok kabul ediyorum ama destek hattındaki arkadaşla 2 günde sadece 1 mesaj atıyor ve arkası yok Türk telekom baskı kurulmuyor biliyor saglıyıcı türktelekom ama en azından destek açtığımızda Türk telekom baskı kurabilirler saha ekiplerini eve yollayabilirler ben 4 modem denedim aldım hızlar aynı Türk telekom umursamıyor anlarım ama türknet destek bölümündeki arkadaşlarda umursamıyor. müşteri nasıl arıza sebep olabilir? biri açıklasın bana....

şuan benim arızanın iki sebep olabilir ya portum arızalı dandik bir port verdi Türk telekom yada bir kısıtlama var........ saha ekiplerin gelmesini istiyorum....

• 1671158 abone numaram lütfen yardımcı olunuz şuan modem vdsl ısığı yanmıyor İnternet 3 gündür yok yeni aboneyim 3 gün oldu

• Ve bu var birde elimde olan 4 gün arıza devam ediyor ve yapan kimse yok

• Bana 63mbps alırsınız dediler şimdi altyapınız yok diyorlar

upload hızım 0.5 mbps internet bağlandığından beri yazıyorum herhangi bir çözüm sunmadılar bile
  • buradanda bir sonuç çıkmazsa pazartesi günü iptal ettirip başka bir ıss arayışına gireceğim.

• Ben de iptal ettireceğim cevap vermeye tenezzülleri bile yok.20 Nisanda bana Telefon başvurunuz yapıldı aktivasyon süresi 4 iş günü dediler.12 gün geçti gelen giden yok allah belalarını versin.İlk faturayı da ödemeyeceğim...
  • Evet arkadaşım magduruz ama derdimizi anlatacak bir hizmet bağlantısı yok şuan destek kısmından açımız arıza bildirimine bile yazmamız için kısıtlama koyulmuş terbiyesizliğin bu kadarına pes diyorum pazartesi sabahı ilk işim faks çekmek ve btk şikayet etmek ve tüketici hakemine baş vurmak olacak kendi paranla rezil olmak bu olsa gerek....

• Bu konuda yardımcı olunuz lütfen

• lütfen sayfama bakınız artık ya....

• Merhaba, hız profilinizde yaşadığınız sorunun kontrol edilmesi için teknik ekibe bende bilgi verdim ve takibini yapıyorum. Gelişmeleri sizinle paylaşacağım.
  • TürknetMağduru T kullanıcısına yanıt
    Merhaba, telefon ve internet başvurunuzu tamamladık. Hattınız şu anda online görünüyor.
  • Şimdi an itibariyle mesaj geldi ''Telefon numaranız aktif edildi Özgür internet hızını doyasıya kullanabilirsiniz'' diye.Modem kurulumuna giriyorum hala hattım ADSL olarak görünüyor.Ayrıca telefonu da bağladım hattıma telefon hattı bağlı değil.VDSL Hız hala yok.SMS atmak için sms atmışsınız. @TurkNetDestek

Üye Numaram : 1649983
  • @TurkNetDestek BUYRUN

• TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    lütfen profilinden bakın konuma ve çok magdur edildim

• 4 gün oldu İnternet bağlanalı ama 4 gündür ilgilenen yok artık daha nerelere yardım edin diye yalvarmaalıyız anlamış değilim herkes takip ediyoruz diyor ve dönüş yok

umarım yardımcı olursunuz ve bu sorun pazartesiye kalmaz umarım.... 5 gündür hizmet alamıyorum ve insanın sinirlerini gerçekten bu problem bozuyor pazartesi gününe kadar umarım bu sorunum kalkar bende bir türknet li olurum aksi taktirde iptal ettirmeyi düşünüyorum....

• şuan o hız bile yok çünkü İnternet yok

• TürknetMağduru T kullanıcısına yanıt
    hayırlısı olsun hallegmişiniz darısı bizim başımıza artıl

acaba benim için bir bilgi geldimi lütfen artık yardım edin daha kaç gün bekleyeceğiz...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.