Şimdi Ara

İnternet Download Manager (idman) ile rapidden dosya indirmek [Resimli anlatım] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
1
Favori
72.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok iyi anlatmışsın dostum , ellerine sağlık.
  • Anlatım için teşekkürler,ben mod kullanıyorum işimi görüyor..Torrentten arda rapide bir şey kalmıyor gerçi ama..
  • Dostum gerçekten harika bir konu başlığı olmuş.Özellikle de benim gibi orta düzey kullanıcılar için.Aradığım sorunların tüm yanıtlarını buldum.Herşey gönlünce olsun.İyi forumlar.
  • Bilgilendirdiğin İçin Sağol.
  • ya şimdi ben film indirmek istiyorum IDM ile .FİLMMİN PARTLARINInın rapid adreslerini ekliyorum ama indirmiyor öyle sayfanın url sini indiriyor dosyayı indirmiyor.(yani program bizim yerimize siteye girpi free user ı seçim 80 saniye bekleyip dosyayı indir miyor .rapid i free olarak kullanıyorum .

bu program da şunu YAPABİLİRMİYİZ? : filmin partlarının url lesini ekleyelim bir part bittikten sonra diğeri insin otomatik olarak . ve bide bilgisayarı açıp kapattıktan sonra rapid dosyalarının kaldığı yerden devam ettirmiyor mu ? bu program
    lütfen yardım edin?

• .

İnternet Download Manager (idman) ile rapidden dosya indirmek [Resimli anlatım]

• dostum o filmin linkleri ölmüştür o yüzden inmiyor sağlam linkleri bulursan indirirsin
  • Bu Aralar Flashget Dahil Hiç Bir İndirme Programıyla Rapidden İndiremiyorum.Örnegin idman indir diyorum indirme yerine gelince linkelrin hepsi Explorer dosyası gibi görünüyor 4 kb oluyor ama linklerin hepsi saglam. web tarayıcısında indiriyorum
  • arkadasım eskiden indirebilirdin ama rapid akıllandı artık free linki yazıp indiremiyorsun programlarla
  • Zaten Premium Şifre Var Hocam Free De Deniyecez Kadar Saf Degiliz
  • Pre almıştım tam üstüne iyi gider bu eyvallah
  • konu için çok tşk. merak ettiğim bir şey var atıyorum 7,8 ve 14 partlık 3 ayrı filmin linkleri var elimde. Ben bu programa bu 3 filmin linklerini de atsam pc açık kalsa ama ben başında olmasam kendisi bu 3 filmi indirir mi arka arkaya yoksa 1 film bittikten sonra diğer filmin partlarını mı kaydetmek lazım?
  • quote:

Orjinalden alıntı: fr@gile

konu için çok tşk. merak ettiğim bir şey var atıyorum 7,8 ve 14 partlık 3 ayrı filmin linkleri var elimde. Ben bu programa bu 3 filmin linklerini de atsam pc açık kalsa ama ben başında olmasam kendisi bu 3 filmi indirir mi arka arkaya yoksa 1 film bittikten sonra diğer filmin partlarını mı kaydetmek lazım?

yok mu bo soruya cevap verecek biri ??
  • Eğer Rapidden premiumsuz indiriyorsanız CryptLoad programını önerebilirim. Linkleri veriyorsunuz. Sırasıyla indiriyor.

http://www.cryptload.info/download/
  • hayır ben rapid premium hesabım varken bu programa 3-4 film partlarının linklerini atsam o otomatik teker teker indirir mi diye soruyorum
  • quote:

hayır ben rapid premium hesabım varken bu programa 3-4 film partlarının linklerini atsam o otomatik teker teker indirir mi diye soruyorum

Tabi devam eder. Hepsini ardarda yerleştirirsiniz. Premium kul. adı ve şifrenizi de resimde anlatıldığı gibi tanıttırırsınız IDM'ye. Sırayla sabaha kadar indirirsiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: LionTech16

quote:

hayır ben rapid premium hesabım varken bu programa 3-4 film partlarının linklerini atsam o otomatik teker teker indirir mi diye soruyorum

Tabi devam eder. Hepsini ardarda yerleştirirsiniz. Premium kul. adı ve şifrenizi de resimde anlatıldığı gibi tanıttırırsınız IDM'ye. Sırayla sabaha kadar indirirsiniz.

tamam teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: srhronin

.

arkdaşlar aynı sorun bendede var text dosyasını al diyorum ama aynen sitenin url sini indiriyor bi türlü yapamadım

• ana indirme kuyruğu ile senkronizasyon kuyruğu arasındaki fark nedir? bu program yıllardır kullanıyorum ama anlamadım bir türlü.
  • Sırf hız sınırı ve direk kopyalayıp yapıştırmak için rapid linklerini flashget e geçmiştim fakat şimdi ikiside gelmiş İDM e . Güzel olmuş . Anlatım için teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.