Şimdi Ara

İnternet Download Manager (idman) ile rapidden dosya indirmek [Resimli anlatım] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
1
Favori
72.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu idm için hdd ye direk yazıyor önbelleği kullanmıyor diyolardı. O konuda bir gelişme var mı?
  • text dosyası olarak indirenlere....duyrulur
    öncelikle idm programına premium hesabımızın kullanıcı adı ve şifresini tanıtmamız gerekir..bu işlem için:
    -program ana menüsünden İndirilenler->seçenekler->site bağlantıları->yeni seçeneklerini seçerek site-kullanıcı adı-şifre bölümlerini doldurup kaydediyoruz..

dikkat edilecek husus..http://rapidshare.com olarak yazılacak adess!!!
    yani baştaki w w w olmayacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanz61 -- 3 Eylül 2009; 18:40:33 >
  • ie de premium hesabınızı her zaman hatırla olarak yaparsanız programam şifrenizi tanıtmaya gerek kalmaz...
  • şampiyon mersin idman yurdu bilgisayarı kapatması çok iyi bir özellik. ayrıca speed limiter da. ama benim versiyonda speed limitini ayarlayamadım internette gezinmek için versiyon 5.11
  • yav beyler şimdi bu günlerde zart zurt elektrik gidip geliyor ya. bilgisayar kapanıp açıldığında indirme işlerim aynen devam etmiyor. bunu nereden ayarlaruk ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hassüyn

yav beyler şimdi bu günlerde zart zurt elektrik gidip geliyor ya. bilgisayar kapanıp açıldığında indirme işlerim aynen devam etmiyor. bunu nereden ayarlaruk ?

server destekli olması lazım..hani parça parça indiriyor ya.işte onlar devam edilebilir..ama rapid free mesela olmaz..rapid pre olur ama..tamamiyle serverla yani indirdiğin kaynakla alakalı bişi.
  • güzel anlatım olmuş saol
  • rapid pre kullanıyorum ama bi ayarı var heralde başaramadım.
  • hepinizin emeğine sağlık çok güzel açıklamışınız..
  • arkadaşlar 1 aylık günlük 5 gb lık rapid premium hesabı aldım indirmek istediğim film linklerinin çoğu rar dosyası değil,HTML olarak iniyor ve içi boş oluyor,ne yapmam lazım indirdiklerimin rar dosyası olması için,acilen cevaplarınızı bekliyorum,malum üyeliğimin günleri sayılı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sensei111 -- 26 Haziran 2010; 2:44:26 >
  • Teşekkürler
  • İçeriği olsun özellikleri olsun Jdownloader'a benzettim bu programı.Şuan bu tür indirme gerektimi Jdownloader kullanıyorum ikisini kıyaslarsak hangisini önerirsiniz?
  • arkadaşlar forumlarda sorduğum soruya cevap verebilecek arkadaş yokmu,filmin tüm partlarını kopyalıyorum idm ile indir diyorum explorer görüntüsüyle html indiriyor buda 4-5 kb oluyor,bu duruma çare bulamadım,rapidpremiumzone yede sordum ama tatmin edici bir cevap alamadım,ne yapmam lazım bilenler cevaplasın lütfen,bekliyorum.
  • emeğine sağlık
  • idm paralı olmuş.
  • Free Download Manager kullanıyorum. Ama bir tavsiyede bulunayım. Senkronizasyon kuyruğunda bazen aynı dosyayı baştan indirme durumları falan olduğundan ana indirme kuyruğunu veya yeni bir kuyruk listesine ekleyin.
  • vermiş oldugun link çalışmıyor hatalı link yazıyor arkadaşım
  • quote:

Orijinalden alıntı: sensei111

arkadaşlar forumlarda sorduğum soruya cevap verebilecek arkadaş yokmu,filmin tüm partlarını kopyalıyorum idm ile indir diyorum explorer görüntüsüyle html indiriyor buda 4-5 kb oluyor,bu duruma çare bulamadım,rapidpremiumzone yede sordum ama tatmin edici bir cevap alamadım,ne yapmam lazım bilenler cevaplasın lütfen,bekliyorum.

filmler silinmiş olabilir mi..
  • Arkadaşlar, indirme bitince bilgisayarı kapat diyorum, fakat indirme bitince bu idm hiç bir şey yapmıyor?

İnternet Download Manager (idman) ile rapidden dosya indirmek [Resimli anlatım]
  • YAarkadaşlar ben bukadar eziyet vir program görmedim bir program var okadar basitki TÜM İNDİRME SAYFALARINI ŞİFRELİ ŞİFRESİZ İNDİRİYOR PC KAPAMA PRORAMI VAR VE ÜCRETSİZ YOK 25 DOLAR YOK SERİAL YOK ALIN SİZE ADRESİ KENDİ SYFASINDA TÜRKÇE DENEYİN YORUM YAZIN DUA EDİN
    http://www.mipony.net/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhanaz -- 8 Nisan 2011; 23:24:10 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.