Şimdi Ara

İnternet Download Manager (idman) ile rapidden dosya indirmek [Resimli anlatım] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
1
Favori
72.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • (lütfen sorumu cevaplayın)" arkadaşlar mesela 6 partlık oyun indircem bu prograö ile hepsini aynı anda indirebilirmiyim ve kısa sürede inerme
  • IDM ile Rapid-Share'den FREE olarak dosya indirebiliyorsunuz, ancak bu yaptığınız indirmenin, Web tarayıcılarının kendi tümleşik indirme araçlarından bir farkı olmuyor. Çünkü sadece 1 kaynaktan indiriyor, bir de 3 bağlantı daha oluyor, onlara ise bağlanmaya çalışıyor, ancak bağlanamıyor. Ayrıca Rapid-Share'nin FREE olarak dosya indiren kullanıcılara sunduğu olağanüstü kısıtlamalardan dolayı IDM'nin bu sıraya sokma gibi işlevlerini kullanamıyorsunuz.
  • aradigim bir bilgiyi tabiki yine donanimhaber de buldum
    rapidshare manager kullaniyordum ama tatmin edici bir performansi yok ve cok kesiliyor idmnin 1 numara oldugunu bilsem de rapid kullanirken sikinti yasiyodum. Sorularima cozum buldum cok tskler paylasim ve bilgilendirme icin
  • bunu bir denicem
  • Ne zamandan beri IDM kullanıyorum ama ne yaparsam yapayım, sıra sıra download yapamıyorum.
    Mecburen hepsini tek tek başlatıyorum, çok fazla zaman kaybı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gny*

Ne zamandan beri IDM kullanıyorum ama ne yaparsam yapayım, sıra sıra download yapamıyorum.

bir kaç mesaj yukarda resimli açıklması var
  • quote:

Orjinalden alıntı: uzil

quote:

Ne zamandan beri IDM kullanıyorum ama ne yaparsam yapayım, sıra sıra download yapamıyorum.

Uzun zaman önce denedim o zamanlayıcıyı, ama sonuç fos çıktı. Otomatik başlamıyor.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: uzil

quote:

Uzun zaman önce denedim o zamanlayıcıyı, ama sonuç fos çıktı. Otomatik başlamıyor.

sanırım linkleri tek tek seçip başlıyorsun download a.o zaman bu bi işe yaramaz.(tabi öyle yapıyorsan)sıra sıra indirme işlemi için mesela rapid örmeğini vereyim.rapid linklerini hepsini not defterine kopyala.sonra idm den görevler/al/text dosyasından diyerek not defterini seç.tüm linkler idm ye kopyalanmış oluyor.ondan sonra hepsi aynı anda başlamya kalkıcağıondan yukarıda dediğim gibi kaç tane aynı anda indirme ayarladıysan aktif oluyor.istersen 1 tane seç teker teker başlasın.

eğer bi dosya seç.sonra başka bir dosya seç, sonra başka bi dosya seç vb. yaparsan sıra işlemi devreye girmez.ha o zaman şöle yaparsın linkleri sağ tıklayıp kuyruğa taşı dersin.sonra o kuyruğun ayarını yaparsın

• @uzil

Tamam işte hocam, kuyruğa taşıyıp, düzenleyici ile ayarlama yapmama rağmen gene de sıra sıra indirme olmuyor.
    Ben de çözemedim bu durumu. Alıştım artık nabalım, demokrasi de çare tükenmez.
  • quote:

@uzil

Tamam işte hocam, kuyruğa taşıyıp, düzenleyici ile ayarlama yapmama rağmen gene de sıra sıra indirme olmuyor.

seninki de zor is ya text den almayi bi dene ben de sorun yok su an
  • quote:

Orjinalden alıntı: quentin

quote:

@uzil

seninki de zor is ya text den almayi bi dene ben de sorun yok su an

Onu da denedim. Geçen 44 part'ı text ile ekledim, gene kuyrukta olmasına rağmen, sıra sıra inmedi.
    Bağlantının felç olması hariç fazla bir etkisi yok aslında.

• hocam bence sen idm yi kaldır tekrar kur belki bi yerdi bilmedigin bi ayar falan olabilir en sağlıklısı baştan kurmak
  • gerçekten çok faydalı bir anlatım teşekkürler...
  • peki rapid aynı anda kaç download a izin veriyor. premium la tabii.
  • güzel hemde çok güzel anlatmışsın teşekkürler de benm sormak istediklerim var mesela bu program herhangi bi casus yazılım içermiyor değilmi yani bu rapid şifresini alabilmek için afedersiniz anam ağladıda :D:D
  • arkadadaşlar
    idm açılır açılmaz listedeki şeyleri otamatikman nasıl indirmeye başlar=?????
  • kardeş eline sağlık bende böle bişi arıyordum yakında 4096/1024 Limitsiz bağlatıcam artık internete sülük gibi yapışacam
    bu da benim işimi görecek çok güzel bi program tşk
  • saol dostum
  • Teşekkür...Ellerine Sağlık...
  • Walla Beyler Çok Denedim Ne IDM , Ne Flashget Hiçbirinde Olmadı , Şuan Orbit Kullanıyorum . Çok Memnunum . Direk Rapidden Download İmkanı Var . Kodla Falan Uğraşmıyorum ;) Tavsiye Ederim ...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.