Şimdi Ara

İnternet baglantısı var ama Sayfa acilmiyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
2
Favori
148.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: kamilinsan

@DjSerkanK

Dns ile ilgili yazdıklarım senin için geçerli değildi zaten.En mantıklısı müşteri hizmetlerini arayı durumu anlatman, bilgili biri çıkarsa ne mutlu

Evet aradım Smileadsl musterı hızmetlerını ancak bir sorun gorunmuyor dıorlar.birde sürekli olmuyor zaten.müşteri hizmetleri klasik seyler soyluyor cmd > ipconfig > ip ye ping at gibi.ben bunları zaten biliyorum.musterı hızmetlerı cozum olmadı malesef :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi müzikadamı -- 22 Ocak 2008; 17:54:57 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: speedman

bence dns den falan kaynaklanmıyor

kabloda o soket çıkışında bi sorun var bence

Durum düzelince sonucu bildir

Modem Speedstream 4200 Ethernet + USB
    dedıgının olcagını sanmmıyorum cunku sorun oldugunde erhetnetı cıkartım usb den denedım aynı sey hıc bır fark yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi müzikadamı -- 22 Ocak 2008; 18:14:31 >
  • ppp ye bağlanamıyor yani telekom kaynaklı sorun

şirketinde msn açılıpta diğer şeyler açılmayan arakadaşın sorunu ise airties tek bir kişiyi bile düzgün kaldıramazken hepinizi nasıl kaldırsın?
  • arkadaşım bende de geçende aynı sorun olmuştu msn ye girebiliyorum fakat explorer da sayfa açılmıyordu sonra opera yükledim ve düzeldi üstelik kullanımı da daha rahat bence opera mozilla gibi tarayıcı programlarını yüklemeni öneririm
  • Aynı sorunu ben de yaşıyorum arkadaşım ama nedeninini bilemiyorum TT kaynaklı mı yoksa.
    Airtites RT-103 modemim var. Şu anda nete bağlıyım diyelim. Bir süre sonra nette gezinirken ayrı bir sayfa açtığımda siteye bağlanamıyorum.
    Modeme bakıyorum. İnternet ışığı dahil 4 ışığı da yanıyor. Airtites ADSL Hizmet programından / yazılımından bağlantı durumuma bakıyorum.
    İnternetle Airtites modem arasında bağlantı var, yeşil renk. Modemle bilgisayar arasında bağlantı var, o da yeşil renk.
    Görünürde herşey tamam, bağlantıda sorun yok gibi gözüküyor, ama nedense herhangi bir net sitesine giremiyorum.
    Senin ve benim sorunum aynı heralde. Dns ayarlarını da değiştirdim ama sorunuma çare olmadı. Peki çözüm için ne yapmalıyım arkadaşlar?
    Yanıtlar için teşekkür ederim...
  • 195.175.39.39
    195.175.39.40

bu da ttnetin werdigi dns bunu dene birde
  • quote:

Aynı sorunu ben de yaşıyorum arkadaşım ama nedeninini bilemiyorum TT kaynaklı mı yoksa.
    Airtites RT-103 modemim var. Şu anda nete bağlıyım diyelim. Bir süre sonra nette gezinirken ayrı bir sayfa açtığımda siteye bağlanamıyorum.
    Modeme bakıyorum. İnternet ışığı dahil 4 ışığı da yanıyor. Airtites ADSL Hizmet programından / yazılımından bağlantı durumuma bakıyorum.
    İnternetle Airtites modem arasında bağlantı var, yeşil renk. Modemle bilgisayar arasında bağlantı var, o da yeşil renk.
    Görünürde herşey tamam, bağlantıda sorun yok gibi gözüküyor, ama nedense herhangi bir net sitesine giremiyorum.
    Senin ve benim sorunum aynı heralde. Dns ayarlarını da değiştirdim ama sorunuma çare olmadı. Peki çözüm için ne yapmalıyım arkadaşlar?
    Yanıtlar için teşekkür ederim...

bende de aynı sorun çıkmaya başladı..2 gündür internetle olan bağlantılarım normal gözüktüğü halde hiçbir sayfa msn vs açılmıyor..fakat ilginçtir ki akşam saatlerinde(8den sonra) tekrar geliyor.. adsl müşteri hizmetlerini arayacağım ama ping olaylarını falan diyecekler o yuzden önce burdaki aynı sıkıntıyı yaşayan arkadaşlara sorayım dedim..

halledebildinizmi acaba sorunu? nerden kaynaklanıyormuş?

• quote:

Orjinalden alıntı: DjSerkanK

quote:

Orjinalden alıntı: fsh77

modemi resetle kullanıcı adını ve sifreni yine gir dene derim.

cok kez denedım ama işe yaramıyor.belli bir muddet sonra kendısı kendı kendıne gelıyor.
    bazen saatlerce suruyor bazen 10 dakka.
    ama cok rahatsız edıyor bu beni.

Ayni durum bendede var!
    Bazen gidiyor,bazende geliyor.

TTnet'e suc bulmayin,ben yurt disinda yasiyorum..

benim suphem Trojan felan gibi birsey uzerine.. Yeni cikan bir spy trojan olabilir.
    bu konuda arastirma yapiyorum,bakalim bulabilcemiyim birsey..
  • AYNI SORUN BENDEDE VAR 20 PC var 4 MB baglantım var bu sorundan dolayı tüm pclerimi formatladım. ve sorun yine aynı lanet olsun bu ttnet ' e ben boş yeremi emek harcadım uykusuz kaldım yazıklar olsun böyle hizmete ...
  • tam olarak kesin bir sonuca ulaşılamadı sanırım hı ? Bu arada bu sorun bir çok arkadaşımda olmaya başladı web sayfaları açılmıyor google hariç msn de açılıyor ama sitelerde sıkıntı çekiyorlar
  • aynı sorun bende de var.İnternet sayfaları birden bire gidiyor .İnternette gezinemiyorum ama download ettiğim dosya iniyor...İnternet var ama sayfalara giremiyor.10 dk sonra kendi düzeliyor
  • notebooktan girerken wireless'e bağlanmama gibi bi gıcıklık yapıyor arada. desktop'ta da gördüğü halde ve de paket gönderdiği halde alınan : 0 oluyor. modem reset ve internet ayarlarından onarım yapıp düzeltiyorum. çok iyi de oluyor çok güzel de oluyor. öneririm.
  • kardeşlerim bende 2 tane pc var switch ile neti dağıtıyorum 2sinede net geliyor ama web sitelerine girmiyor laptopda bir süre sonra net gidiyor neden bende bilmiyorum acilll yardım
  • valla arkadaşlar bilen varsa yazın ya nedır bu yani
  • internet filtresi deneme aşamasında

bende de aynı sorun var, ttnet'in otomatik dns'ine geçince yavaş açılan ya da kilitlenen sayfalar normale döndü

ancak bazı forumlara erişimi TAMAMEN KAPATTILAR, dns değiştirsenizde AÇILMIYOR
    (anonymous proxy ile açılıyor)

saygılar ....
  • bende de sorun var...makineyi formatladım modemi fabrika ayarlarına aldım hatta modem frimware güncellemesi yaptım yookkk ...torrentleri 900 kb ile çekiyorum ama sitelerde gezemiyorrum .
  • arkadaşlar bende de bi sefer oldu torrent, online oyun falan oynayabiliyorum ama surf yapamıyordum. virüs taraması yapmıştım nod32 ile (yüzeysel bulmuyor derin tarama yapmalısınız) 1 tane virüs buldu onu silince internetime kavuşmuştum. Sizlerde bunu deneyin öncelikle dns ve modem ile uğraşmadan önce derin bir virüs taramasından geçirin pc yi..
  • bende de bugün bu sorun ortaya çıktı bir saat içinde 3 kez oldu, sayfalar bir açılıyor bir açılmıyor ama modemin ışıklarında bir sorun yok, bazen sadece google açılıyor başka sayfa açılmıyor bazen google bile açılmıyor. bir kaç dakika sonra düzeliyor ttnet kaynaklı olabilir mi anlayamadım.
  • Hala problemi çözebilen çıkmadı mı? O kadar forum sitesi gezdim henüz çözebilene rastlamadım.

Evde 2 tane bilgisayar var. Masaüstü pc de hiçbir sorun yok fakat notebook ta sorun var. Msn çalışıyor, dowload yapıyor fakat bazı siteler açılmıyor. Bazılarıda resimleri çıkmıyor, yamuk yumuk çıkıyor. Format attım, farklı tarayıcılar denedim, dns v.s yok arkadaş problem çözülmedi. İşin garip yanı bir bilgisayar sorunsuz iken ötekisi sorunlu. 3 haftadır böyle kafayı yiyeceğim artık
  • arkadaşlar bendede sorun var.

laptop sorunsuz internete bağlanırken,masaüstü bilgisayar bir türlü bağlanmıyor.bütün tarayıcıları denedim,olmadı.bağlanıyor diyor ama öylece kalıyor.
    allah rızası için yardım,çıldırmak üzereyim.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.