Şimdi Ara

İnternet baglantısı var ama Sayfa acilmiyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
2
Favori
148.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bir süredir bende de aynı şey başladı. İnternet kendi kendine gidiyor sebepsiz yere. Sorunu halledenler nasıl yaptığını anlatırsa çok iyi olacak. Tekrar başlatınca bilgisayarı düzeliyor ama sonra yine gidiyor. Torrentler çalışıyor fakat sayfalar açılmıyor. Trojanla falan tarattım ama sonuç değişmedi nedir ki sebebi?
  • Slm arkadaşlar aynı sorun bendede var birçok internet sitesine giremiyorum ne yazkki ,bir dosyayı download yapmaya kalktığımda iptal ediyor ,en baştada facebooka girmiyor ,önce giriyormuş gibi yapıyor sonra yenile diyor kafayı yiyecem neyden kaynaklanıyor acaba bu sorun bu arada bende ttnet kullancısıyım böyle giderse interneti iptal ettiricem internete giremedikten sonra okdar para ödemenin anlamı yok
  • Slm arkadaşlar aynı sorun bendede var birçok internet sitesine giremiyorum ne yazkki ,bir dosyayı download yapmaya kalktığımda iptal ediyor ,en baştada facebooka girmiyor ,önce giriyormuş gibi yapıyor sonra yenile diyor kafayı yiyecem neyden kaynaklanıyor acaba bu sorun bu arada bende ttnet kullancısıyım böyle giderse interneti iptal ettiricem internete giremedikten sonra okdar para ödemenin anlamı yok

ekranda bu :

[simage]

Uploaded with ImageShack.us[/simage]

ekranda bu :

[simage]

Uploaded with ImageShack.us[/simage]

• Arkadaşlar apartman dairesinde 4 kişi ortak olarak aldığımız Airties 206 kablolu+antenli(wirelless) modemle farklı işletim sistemi kullanılan 4 kullanıcılı bilgisayar sınırsız 7,2mb'litlik sınırsız paketli TTnet paketi kullanıyoruz. Ben Wi-fi özellik win7 işletim sistemli laptoptan bağlanırken diğerleri Xp, vista, vb...işletim sistemli bilgisayarlardan kablo ile bağlanıyorlar. İnternetten sıklıkla program indirme adreslerinde 1 gb üzerinde indirmeler yapıyorum. Diğerleri oyun indiriyor. Online film izliyor vb... Son 1 haftadır. nedendir bilmiyorum, indirme veya film izleme esnasında sinyal yüksek olmasına rağmen, "internet erişimi yok" diyerekten hattan düşüyor. Farklı işletim sistemlerini kullanmamıza rağmen hepimizde bilgisayarlarımızdan internete bağlanamıyoruz. Gecenin bir vaktide komşunun zilini çalıp, modemi açıp/kapamasını istiyoruz. Sorun o an için çözülüyor. Ancak, özellikle film veya indirme yapılırken kısa süre sonrasında tekrar hattan düşüyor. Sinyalin üzerinde Sarı üçgenin içerisinde ünlem işareti çıkarak güçlü sinyal olmasına rağmen "internet erişimi yok" hatası veriyor. Bayağı sinirlerim bozuluyor. Zaten program indirme sitelerini ücretsiz yavaş indirmeyi seçerek indireceğim part1,2vb... dosyaların yarıda kalmasına sebep oluyor. Burada sorun işletim sistemine, veya modeme bağlanmamalıdır. Bence sınırsız paket diyerekten bize satan Türk Telekomun suçudur. Haaa!!!.. şurada çuvaldızınıda kendimize batırmamız gerekiyor. Batırıkende bu bu duruma iten devlet mi, kuruluşlar mı hatalı. İnterneti hala Avrupa ülkelerine göre pahalıya kullanıyoruz. Bu da vatandaşları illegal yollara itiyor. Buna bilindiği halde internet kullanıcılığının yaygınlaşması için göz yumuluyor. Bunuda hem vatandaş, hemde bu hizmeti sağlayan kuruluşlar biliyor. Bu kuruluşlar ileriyi görebiliyorlar ve her zaman zengin çıkacaklarını bilmekteler. Bu TTnet paketi 1 kişi alıyor. Şifrelere 2 veya daha fazla kişi kullanıyor. Hepsi birden 1 modem üzerinden farklı bilgisayarlar üzerinden aylık kota aşırı yüklemesi olunca bunlar farkediliyor. TTnet'den bu tip aylardır devam eden aşırı kota yüklemelerinden vazgeçirmek için erişimi hattan düşürme eylemine geçmiş olabilir. Hattan düşmemenin mutlaka bir çözümü vardır diye düşünüyorum.

• Yurt disinda yasiyorum. Kablolu net kullaniyorum. Kablolu modeme    bagladigim wifi router ile internete giriyorum. Bilgisayarimda nette gezerken yada indirmede sorun yok. Sorun sadece iphone de oluyor. Oda soyleki, iphone da safari ile acmaya calistigim sayfalar ve internet kullanan uygulamalar  bazi zamanlar acilmiyor. Ama google.com her ne sekilde olursa olsun aciliyor. İphonden wifi kapatip acinca diger siteler bir sure calisiyor sonra tekrar acilmamaya devam ediyor.
  • arkadaşlar aynı sorun bende de mevcut. bizim evde bir masaüstü birde laptap var ikisinde de bi sorun yok bağlanabiliyoruz. ancak komşumuzda bizden kablosuz bağlantı sağlıyordu şimdiye kadar hiç bir problem olmadı ancak iki gündür sorun yaşanıyor. internet bağlantısı tam hiç bir problem yok ama sayfalar açılmıyor hiç bir şekilde. alıcıda veya modemde bi sorun yok iki tarafta da biz evden çok rahat bağlanıyoruz ki onlarda düne kadar bağlanabiliyorlardı ama şimdi sayfalar açılmıyor. bu sorunu yine gündeme getirdim ama bi çözüm bulan varsa lütfen cevap yazabilirmi.
  • Arkadaşlar bEnde internet var gözüküyor. ama Googleye giremiyorum. Ara sıra böyle oluyor sonra düzeliyor. tmm neyse işte googleye giriyom (düzeldiği zaman) bi 5-10 dk sonra yavaşlıyor internet yeni bir sekme açıp googleye girmeye çalışıyorum. Bu web sayfası kullanılmıyor diyor. biraz sonra tekrar googleye girebiliyorum önceden böyle bir sorunum yoktu yardım ederseniz sevinirim
  • Bu sorun bendede baş göserdi;

Torrent indirmesi vs. yapabiliyorum fakat hiçbir tarayıcıdan sayfa görüntüleyemiyorum. Sorun bilgisayarı formatladıktan sonra baş gösterdi.
  • 3 aydır bu sorunla boğuşuyorum..3 bilgisayarda da aynısını yapıyor..2 modem denedim yine düzelmedi..birçok sefer arıza kaydı bıraktım..hattınız normal bir sorun yok dediler..ne yaptıysam problemi gideremedim..inşallah biri çözerde biz de kurtuluruz yoksa tamamen kapatacağım interneti..
  • aynı sorun bende de var. modemin tüm ışıkları yanıyor. internet sayfası açmıyor. ttnet internetiniz normal bir sorun yok dedi. ama bilgisayar internet sayfalarını açmıyor. şuan "ağ desteği ile güvenli mod" ile giriyorum. ama hiçbir uygulamayı açamıyorum. sadece internette geziniyorum.
  • mrb. arkadaşlar internete bağlantısı olupda web sayfalarını geç açan bir bilgisayar bendede var sorunu çözemedim ama bir yolu var windowsda kullanıcı hesabını guest ile açtığım zaman internette web sayfaları gayet normal bir şekilde açılıyor hızı da normal Fakat guest hesabından çıkıp kendi hesabımda oturum açtığım zaman internette web sayfaları çok geç açıyor dahası bekle bekle açılmıyor Sorun tahminimce kendi hesabımızda açtığımız oturumdaki programlardanmı kaynaklanıyor bilemedim. Tecrübesi ve bilgisi olan arkadaşlara duyurulur

WİNDOWS U KENDİ HESABINIZDA DEĞİLDE GUEST HESABINDA OTURUM AÇARSANIZ İNTERNETTE WEB SAYFALARI RAHATLIKLA AÇILIYOR SORUN NEDİR BİLEMEDİM AMA ŞUANDA GUEST HESEBINDAN AÇIP BU MESAJI SİZLERE YAZABİLİYORUM
  • ÇÖZÜM BULUNDU

İNTERNET EXPLORER AYARLARINDAN eklentileri yönet/arama sağlayıcıları/ bu kısımda yer alan google varsa diğer arama sağlacılarını kaldırın örneğin benimkinde google den sonra web search die bi uyguluma var onu ve diğerlerini kaldırınca herşey düzeldi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ststurk -- 27 Ekim 2012; 19:40:01 >
  • Up

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende de aynı durum söz konusu, laptobumda sorun yok, masa ustu bilgisayarımda internete giremiyorum, yalnız skype calışıyor, online oluyor fakat internette gezemiyorum.
  • bende de bazen kesiliyor. bilgisayarı kapatıp açınca geliyor.

google'a girmiyor.
  • aynı sorun bende de var. çözümünü bulabilen oldu mu acaba..
  • aynı sorun bende de var.. takipteyim konuyu. yardımcı olabilecek kimse var mı acaba..
  • jack dan olabilir sorun. Modeme gelen kablonun penseyle çakılması

ya da hiç girmiyorsa kullanıcı adı şifre hatası vardır, modeme rest çekin uzaktan yönetim uygularlar
  • arkadaşlar benim telefonum wifi bağlantısı görüldüğü halde sayfa görüntülenemiyor diyor ayrı ayrı 2 farklı modemle denedim aynı sorun var nası düzelir bu sorun
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.