Yüzbaşı
01 Ağustos 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme
Toplam: 50 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar ben Almanyada'yım. Burada Huawei Mate 20 Pro uluslararası sürüm 800 EUR civarı. Ama Batı Avrupa sürümü 650 Eur civarı. Aradaki farkı bileniniz var mı?
İnstagram’da ucuz.ucak sayfasında gördüm. Gercek sicak firsat oldugunu dusundum. Opodo.at adresinde fiyatlar cok cok ucuz. Sunexpress ucuslari icin gecerli sadece. Gidiş dönüş ayrı ayrı aramalısınız. Beraber ararsanız fiyatlar yüksek çıkar. Visa Kredi kartı, visa sanal kart ile alabilirsiniz biletleri
Türkiye'ye engellemişler biletleri. VPN açarak biletleri alabilirsiniz
Kampanya ile alakalı son gelişmeleri www.instagram.com/ucuza.ucak adresindnen öğrenmenizde fayda var.
www.ucuzaucak.net

Daha önce bir instagram hesabında görüp konuyu buraya taşımıştım. Faydalanan arkadaşlar olmuştu. Kampanya yine yapıldı. Faydalanmak isteyen arkadaşlar için tekrar konu açıyorum.

27.01.2019 23:59'a kadar yapılan rezervasyonlarda %60 indirim oluyor. En fazla 2 günlük araç kiralama için geçerliymiş. İndirim ödeme ekranında kart bilgilerinizi girdiğiniz anda otomatik düşüyor. 1 Şubat sonrası araç kiralamalar için geçerli. Türkiye'de de indirim uygulanıyor.

Kimse dm atmadan instagram profili : Ucuz.ucak

Kampanya Linki

Bir instagram sayfasında gördüm denedim ve indirim oldu. Sizle paylaşmak istedim. Bu gece yarısına kadar yapılan rezervasyonlarda %60 indirim oluyor. En fazla 2 günlük araç kiralama için geçerliymiş. İndirim ödeme ekranında kart bilgilerinizi girdiğiniz anda otomatik düşüyor.

https://mietwagen.opodo.de/?enabler=january&affiliateCode=opodo&preflang=de&adplat=crm&adcamp=insertion&EOCT_PRODUCT=RC&utm_source=sf&utm_medium=crm&utm_campaign=nl&utm_term=OP-DE-CRM-E-XX-XXX-FL-A-06_20190112_Jansale_W2_ext_4_merch_000000&mktportal=NL&cor=de

Özel mesaj atıp instagram sayfasını soranlar oldu. Buradan paylaşıyorum. instagram.com/ucuz.ucak/

Google translate " Web sitesi üzerinden yapılan rezervasyonlarda 02.01.2019 - 00.01 - 14.01.2018 23:59 saatleri arasında% 60'a varan indirim yapılır. Web sitesinde bulunan standart çevrimiçi fiyatlardan% 60'a varan indirimler. Teklif, 18.01.2019 tarihinde saat 00: 00’dan sonra GMT’den sonra teslim alınacak ve en fazla 02 günlük kiralama süresine sahip olacak belirli toplama yerleri için geçerlidir. Teklif uygunluğa bağlıdır. - İndirim teklifi yalnızca web sitesinde gösterilen araç kiralama fiyatı için geçerlidir. - Bu teklif, belirtilen satış hedefi için yapılan tüm yeni rezervasyonlar için geçerlidir ve mevcut rezervasyonlara veya daha sonra uygulanamaz. Teklif süresinden önceki teklif süresi boyunca yapılan, iptal edilen ve iptal edilen rezervasyonlar diskodilemez. - İndirim, sigorta kapsamı, güvenlik depozitosu, GPS ürünleri veya diğer seçenekler veya ek ücretler gibi önceden rezervasyon yapılabilir ekstralar için geçerli değildir. - İndirim, diğer teklifler, promosyonlar veya benzeri şeylerle birleştirilemez."

İşlemci: i5 8250u ve üstü(hq serisi tercihim)
Ram: 8 gb
Ekran: Gtx 950 ve üzeri
Asus,lenovo önceliğim hp ve dell ısınma sorunları var diyorlar
Biliyorum 3000 sekmentinde bu ekran kartı bulmak zor ama kampanya fırsat ürünü biliyorsanız yardımcı olursanız sevinirim fırsat ürünlerini bekliyorum.
Telefonu 01/08/2015 de Evkur dan aldim. Telefonu garantiye vermek istiyorum ama Evkur dan alinmis faturayi bulamiyorum. İmei den vs garanti kapsamina alinabilir mi? Garanti icin herhangi bir KVK isterine mi teslim etmem gerekiyor.
Beyler eskiden bir oyun vardi hatta hala var muhtemelen 2010-2011 yillarinda oynuyordum ismini unuttum oyunu 4 arkadas oynayabiliyordu yaklasik 5-6 tane karakter vardi birisi okçuydu birisinde mizrak vardi birinde kiliç biri yumruklu ya bilgisayara karsi dovusuyorduk bölümler felan vardi yada kendi aramizda dovusuyorduk oyunun kendi sitesi var tarayicidan oynaniyor level felan vardi level arttikca karakter gucleniyordu mortal kombata benzeyen bir oyundu yardim ederseniz sevinirim....( oyunun isminde fight geciyor diye hatirliyorum yanlis da olabilir)
Beyler iftara mangal yapalim diyoruz. Belgrad Ormani'nda isiklandirma yok sanirim. Bildiginiz yer var mi?

13 Kasım'da bir kızdan etkilenmiştim ve facebook tan ekleyerek kıza yürümeye başladım. Sonra okulda çıktım karşısına tanıştım ,sonra görüşelim dedim görüştük ve o görüşmede tel numarasını istedim verdi. Doğum gününde hediyesini verdim çok mutlu oldu.Sabah 4 lere kadar whatsapp tan yazıştık. Başka birgün moralim bozuk diye bana şarkılar gönderdi beraber dinleyerek uyuduk.Ancak her zaman ilk selamı ben verdim.Görüşelim dediğimizde geliyordu görüşüyorduk.En son tiyatroya davet ettim ve kabul etti.1 gün sonra mesaj attı bir bahane buldu kusura bakma gelemiycem dedi.Ben bir şey hissetmediğini orada anladım ve çıktım karşısına böyle böyle ben seni seviyorum biliyorum sen bana karşı bir şey hissetmiyorsun ama pişman olmak istemiyorum, içimde kalmasın dedim.Ve klasik arkadaş olarak görüyorum cevabını verdi.Hemen akabinde tel numarasını ve face den sildim unutabilmek için. Bu olay dün oldu ve şu an acaba pişman mıdır demekten başka bir şey düşünemiyorum.Facebook tan tekrar eklemek istiyorum. Numarasını ezberlemişim bir de :(

Arkadaşlar kesin değil mi bu cevap bir daha dönmeyecek? Pişman olsa kendisi gelir zaten değil mi? Bir şey yapmalı mıyım acaba ?

1) Sadece tanışmışken görüşelim dediğinde görüştü
2) İlk görüşmede tel numarasını istedim verdi
3) Gece 4 e kadar konuştuk
4) Doğum günü hediyemi kabul etti
5) Telefonda aradığımda beni görüp derin derin nefes aldıktan sonra telefonu açtı
6) Gece bana şarkılar gönderdi beraber dinleyip uyuduk
7)Tiyatroya gidelim dedim kabul etti

Yahu Allah aşkına sadece bu 7 olay kızın bana boş olmadığı anlamına gelmiyor mu?

EDİT: Unutamadım , dayanamadım ve mesaj attım. Öncelikle rahatsız etmek felan istemem gibisinden şeyler yazdım sonrada gönlünde biri var mı dedim o da çok içten kimse yok dedi. Ulan mutlu oldum resmen yahu..
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.414
İkinci El Bölümü Mesajları: 8
Konularının görüntülenme sayısı: 290.666 (Bu ay: 614)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 145 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.