Şimdi Ara

İnstagram Pc Girişlerindeki Yüklenemedi Sıkıntısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese iyi forumlar iyi günler üstadlar, son 4-5 gündür bir sıkıntım var umarım burada bana yardımcı olabilecek arkadaşlar veya başına gelenler umarım vardır.
    Sorunum şu ofis içi olarak 5 - 6 pc den instagrama giriyoruz ve superbox kullanarak günlük olarak resetleme gerçekleştiriyoruz. Buna rağmen instagram da yüklenmedi hatası alıyoruz, arama bölümüne yazdığım kelimeler sonuç yok olarak karşımıza çıkıyor ve buna benzer kısıtlamalar söz konusu.
    Denediğimiz yöntemlerden kısaca bahsetmek gerekirse,
    1 - İp yenilediğimiz halde yine aynı sıkıntı devam ediyor.
    2-Farklı hesapları denediğimiz de bazılarında problem olmuyor bazılarında oluyor.
    3-Hesaplardan kaynaklı bir durum söz konusu değil çünkü hesapları mobilden girdiğimizde problem olmuyor.
    4-Pc'lerden kaynaklı bir durumda değil mobil veriye bağlandığımız zaman veya başka bir wifi ağına sıkıntı kayboluyor.
    5-Şuan vpn kullanarak hesaplara giriyoruz bu durum da onaya düşürüyor.
    6-Superbox müşteri hizmetlerini aradık komple resetlemelerini istedik lakin sorun hala devam ediyor.
    7-Dns ayarlarını değiştirdik lakin yine çözüm olmadı.
    8-Tarayıcıları çerezleri temizledik hatta komple kaldırıp tekrar kurduk yine nafile.

Buna benzer bir kaç çözüm yolu daha denedik ama amacımıza ulaşamadık. Bu sıkıntıyı yaşayan veya çözümü olan arkadaşların yardımlarını istiyorum. Dediğim gibi hesaplarımızda sıkıntı yok mobilden veya hotpoint açtığımızda problem olmuyor lakin ofis içi superbox'ımıza bağlanınca sıkıntı yaşıyoruz.

Herkese şimdiden teşekkür eder iyi forumlar dilerim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.