Şimdi Ara

Instagram hesabım kapandı ne yapacağım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
16.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yaklaşık 1 hafta önce filan fan hesabı veletlerle tartıştım. Bu teoga çalışması gereken veletler de yedikleri laflara sinirlenip spam hacki kullanarak hesabımı kapattırmış.

Instagrama hem türkçe hem ingilizce olmak üzere durumu gayet düzgün açıklayan 6-7 şikayet attım. Cevap yok. En sonunda dayanamayıp trip bile attım diyebilirim :D

Mailden support kısımlarını da kapamışlar. Anlamadıgım sey metin2 ticket sistemi gibi sikayet attıkca geriye mi düsüyoruz? (Sanmam ama :D) baska nereye ulasabilirim bir el atın dostlar.

edit: adamlara aylarca yazdım support kısmından asla cevap yok. en son çalındı diyip iletişime geçtim durumu açıkladım, açıkladıktan sonra hesabınız kapanmış diye cevap filan verdiler yahu ben de biliyorum kapandığını umursamadılar yani. arada aklıma geldikçe yazıyorum. durum böyle.

https://www.donanimhaber.com/instagram-hesap-silme-nasil-yapilir--147016
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ulaşamazsın hacı. Bekle 1 ay açılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: dtcfli

Ulaşamazsın hacı. Bekle 1 ay açılır.

Hocam neden bu kadar gec cevap veriliyo twitterda en gec 1 2 güne yanıt alınıyor 15dkda yanıt aldıgım da oldu

• Revolved kullanıcısına yanıt
    Valla bende anlamadım hacı. Benim fake instagram adresleri kapanmıştı tam 1 ay dolunca geri açıldı. Saçma bi sistemleri var

• quote:

Orijinalden alıntı: dtcfli

Valla bende anlamadım hacı. Benim fake instagram adresleri kapanmıştı tam 1 ay dolunca geri açıldı. Saçma bi sistemleri var

Şikayet kısmında iste topluluk kurallarını ihlal eden hesapları süresiz kapatıyoruz bilmem ne diyolar, umarım benimki de açılır bunların sikayetleri ipledigi filan yok

• Hesaba girerken daha fazla bilgi al diye bir seçenekle karşılaşıyor musun? 1 hafta önce benimde hesabım kapatıldı virüs girmişti tanımadığım kişileri takip ediyordu sürekli.Daha fazla bilgi al kısmından instagramla iletişime geçtim mail adresime bir kod gönderdiler.O kodu beyaz bir kağıda yazıp adımı ve soyadımı da yazmamı ve o kağıtla beraber bir selfie istediler o kağıtla selfie yapıp mail attım ve 4-5 saate hesabım açıldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekarabagidelim

Hesaba girerken daha fazla bilgi al diye bir seçenekle karşılaşıyor musun? 1 hafta önce benimde hesabım kapatıldı virüs girmişti tanımadığım kişileri takip ediyordu sürekli.Daha fazla bilgi al kısmından instagramla iletişime geçtim mail adresime bir kod gönderdiler.O kodu beyaz bir kağıda yazıp adımı ve soyadımı da yazmamı ve o kağıtla beraber bir selfie istediler o kağıtla selfie yapıp mail attım ve 4-5 saate hesabım açıldı

hocam o kısımdan 5 6 kez yazdım durumu acıkladım ama cevap alamadım.

• Yazmana gerek yok onlar sana otomatik mail atıyorlar.Yani bana en azından öyle yaptılar.Mailini kontrol ettin mi spama falan düşmüş olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekarabagidelim

Yazmana gerek yok onlar sana otomatik mail atıyorlar.Yani bana en azından öyle yaptılar.Mailini kontrol ettin mi spama falan düşmüş olabilir

Hayır hocam herhangi bir mail gelmedi

• Up

• Spam hacki nedir ilk defa duyuyorum?
  • 0543 734 1242 wp den ulaş ayarlarız
  • Benim de instagramda fan sayfam vardi ama instagram kapatti sayfami geri almak istiyorum ne yapabilirim?

• Sorununuzu anlıyorum instagram şu sıralar çok hesabı malesef devre dışı bırakmış durumda. Bu hesaplara instagramın sunduğu formlar aracılığıyla itiraz edilebiliyor fakat 2018 yılının başından itibaren formlar malesef hesabın yeniden etkinleştirilmesi açısından işlem yapmıyor. Fakat biz farklı yöntemler uygulayarak hesaplarınızı yeniden etkinleştiriyoruz. Eğer sorunlu hesabınız varsa yeniden açılmıyorsa bizlere gönül rahatlığıyla ulaşabilirsiniz.

Aman dikkat ; Bu tarz konulurda malesef çoğu yerde hesabı açtığını öne sürüp insanlardan ne koparırsam kar diye düşünüp para alıp engelleyen kişiler mevcut. İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşırsanız referanslarımızı sunarız , ayrıca bir çok forumda birçok müşterimiz mevcut.

instagram hesabım kapatıldı , instagram hesabım taklitten kapandı , kişisel instagram hesabım kapatıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sosyalyardim724 -- 29 Temmuz 2018; 14:38:52 >

• En mantıklısı olarak o attığın mesajların cevabını beklemek, fakat benimde canımı sıkan şey bir ay geçmiş üstünden neden geri dönüş yok?
  • Kaliteli takipçi ve beğeninin adresi www.medyacim.com
    Alması sizden bonusları bizden :)
    Kapanan hesaplar açtırılır.

- Hizmette sınır yoktur.
  • konuyu tekrar aktif hale getiriyorum benimde hesabım kapatıldı nasıl açabilirim bilgisi olan varmı ? itirat et formu dolduruyorum lakin onaylamak için hesaba giriş filan yap diyor lakin ortada bir hesap yok

• Merhabalar. Benim de hesabım kapatıldı... Hesabını geri alabilen oldu mu acaba?

• İnstagramdaki asirimedya sayfası bu konuda yardımcı oluyor

• Instagram Kapanan Hesap Açma Hizmeti olarak en güvenilir ve hızlı olarak, Pektaş Medya uzmanlarınca zaman kaybetmeksizin açılarak hesap sahiplerine ivedilikle teslim edilir. Profesyonel hizmet anlayışımız ile en sık vermekte olduğumuz hizmetlerin başında gelmektedir.

Instagram hesabım kapandı ne yapacağımpektaş medya
    Instagram Kapanan Hesap Açma, Kapanan Hesapı Kurtar
    https://www.pektasmedya.com/instagram-kapanan-hesap-acma/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.