Şimdi Ara

Instada açık saçık kız görmekten çok sıkıldım (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
1
Favori
23.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
275 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bunu yapma çok ayıp
    Şöyle yapma günah
    Böyle deme edep

Hepinizi toplayıp şöyle bi güzel tokatlamak istiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BenYoruldumHayat B kullanıcısına yanıt
    Haya imandan gelmez. Edep dinle ilişkili değildir. Din ahlaklı olun der, ahlak vaaz eder ama bu sizi ahlak sahibi yapmaya yetmez. Bunu islam tarihine bakarak ya da bugünlere bakarak görebilirsiniz. Üstelik bu yalnızca islama da özgü değildir.

İnanç sizi ahlak sahibi yapmaz. İnanç size ahlaklı ol der.

Ahlaklı olmak için ‘ahlaklı ol’ emrine ihtiyaç duymayacağımız günlerin gelmesi ümidiyle...

• quote:

Orijinalden alıntı: DeathWing

erkekler de araba önünde veya direksiyon başında çekilmiş fotolar atıyor, jöleli yapışmış eşeğe yalatılmış saçlar atıyor, 2 ay salona gidenler vücut hatlarını atıyor...

aslında bir fark yok kız ile erkek arasında. herkes kendini bir şekilde tezgahta sergiliyor. hayat böyle...

sanatın insan medeniyeti tarihinde ortaya çıkma sebebi de bu idi ilk başlarda... kendini belli etme "ben buradayım hu huuuu, bana bak" deme içgüdüsü.

Çok haklısın hocam,tamamen katılıyorum. 

• sövüyorsunuz da instagramda başka ne var ki? ne için giriyor sanki insanlar?

• Girme instaya.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bir tane kızda instanın bugını bulmuş frikik vermiş bacak arası

aşağısına da şort var şort demiş yalandan.

• İş artık o kadar ilerledi ki keşfet kısmında zorno film sahnelerinden fotolar çıkıyor. Sözde amaç eğlenmek, gülmek.

Kendimce blogum var, sevdiğim fotoğrafları paylaşıyorum, üç beş kişi beğeniyor ama umurumda değil. Son zamanlarda sürekli cıbıl bacılar çıktığından beri kullanmayı tamamen bırakmayı düşünüyorum. Artık oramı buranı gösterme mekanı oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bakmamayı dene mesela? Tiklamazsan, likelamazsan çıkmaz. Bana hiç çıkmıyor mesela. Insta kullanmıyorum bir tane isimsiz resimsiz hesabım var. Onunla istediğim sayfaları takip ediyorum, keşfette de ilintili hesaplar çıkıyor. Sen boyuna tiktoker izliyorsan, yapay zeka da karşına onu çıkarıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChelseaSmile -- 19 Ekim 2020; 22:26:40 >
  • UlusBaker kullanıcısına yanıt

şu an dünyada %48 kadın ve %52 isi erkek sovyet ülkeleri haricinde bir çok ülkede erkek nüfusu daha fazla türkiyede ise tc vatandaşı 500.000 bine yakını erkek 2.300.000 milyon ise suriyeli afgan ıraklı gibi erkek nüfusu var toplam 2.800.000 fazladan erkek nüfusu var ülkede 3 milyona yakın kadın nüfusu türkiyede daha az

• Kullanmayın gitsin. Instagram başlarda normal bir fotoğraf paylaşım platformuydu, şimdi ise tamamen ego tatmin platformu haline geldi.

Ben sileli çok oldu. Reddit, Twitter ve DH sosyal medya ihtiyacımı fazlasıyla gideriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheSilentGhost-T

vay be mesaj silinmiş moruq  

Alıntıları Göster

Mesajda ne yazıyordu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9ED59218A

Mesajda ne yazıyordu?

Alıntıları Göster

pm yazın yazarım hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: TheSilentGhost-T

pm yazın yazarım hocam

Alıntıları Göster

pm

• =) Yaşını bilmiyorumda en çok sosyal medya kullanılan ülkeler arasında olan bir ülkeden bahsediyorsun.. Benim zamanımda 3310 nokia vardı takos erikson vardı.. Kızlar gayet düzgün mütevaziydi.. Cafeler yoktu öyle çay bahçesi vardı giderdik.. Muhabbet gırgır şamata.. Pikniklerde toplanırdık tüm akrabağa komşular vesaire.. Şimdi malesef özentilik çok öyle resim atıp takipçi kasmak istiyorlar.. Geçen cafede oturuyoruz kızın biri arkadaşına soruyor bu ay 1000 takipçi geldi o diyor 100 o diyor 5 sosyal medya bağımlılığı var bizim insanlarımızda..! İnsanların düzelmesi için internet olmıcak android telefon olmıcak ancak öyle düzelir de çok zor bu devirde ( YAHU sen benim karımı facebookta beğenmişsin diye adam öldürüyorlar ülkede ne bekliyorsun kardeş )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SilenthillDream -- 19 Ekim 2020; 23:2:31 >
  • Bu aralar hostesler çıkıyor karşıma. Tam komedi. Bacaklarını ve kalçalarını göstermek için el bagajı koyulan yere giriyorlar. Hemen hemen hepsinin motor içinde fotoğrafı var ve kabin içi kablolu telefonla. Her gördüğümde kahkaha atıyorum.

• 2011 de ilk zamanlarında D-SLR makine ile çekilmiş prof. fotoların enstantanelerini, diyaframlarını tartışıdık; "vay adam ne güzel çekmiş" , "ulan gezegende ne değişik yerler var" falan derdik. Genç zamanlarımızdı.

Daha sonra şu influencerlik belası bir dadandı bu platforma, ondan gayrı iflah olmadı. O genç ablaların derdi erkekler, beğeni vs değil. Sayıyı arttırıp sponsorlardan beleş ürün kapmak. Bi halt etmeden parayı kırmak. Canım platformun içine edildi afedersiniz...

• Eskiden MSN den bir kızın fotosunu atsın diye oda normal bir foto yani 40 takla atardık günlerce konuşur ikna ederdik nerde kaldı onun keyfi. Hersey ayağa düştü armut piş ağzıma düş tadı kalmadı 😄 Arkadaşa kesinlikle katılıyorum ciddi ciddi kabak tadı vermeye başladı. Hayır kızlara olan ilgi alaka merak duygusunu da köreltti bu durum. Her şeyleri meydan da. Gidişatın yeni topluma, jenerasyon a, gençliğe olan negatif etkisi ve dejenere olmalarından söz etmiyorum bile.

• Ya bana kalırsa bu açık saciklik sebebi bence tamamı ile bir yerlere gelmek için yapılan seyler. Ünlü olayım bir filmde rol alayım sonra biri bana gelsin oda sensin ayakları falan. Ben genel olarak Olaylara ne aşırı dini açıdan yada ne aşırı çağdaşlık açısından bakarım. İkisinin ortasında o kadar güzel bir cizgi var ki orada yürütebilmek ne güzel.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • acik sacik kiz resimlerine bakmak out, acik sacik veya kapali erkek resimlerine bakmak in.... bas ve alasagi olduk.

• hiç unutmuyorum petek dinçözün klibi vardı mini eteklii diye yayından kalkmıştı o zamanlar chp dönemiydi şimdi akp dönemi

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.