Şimdi Ara

Instada açık saçık kız görmekten çok sıkıldım (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
192
Cevap
1
Favori
23.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
275 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bi ara insta beğenileri kaldırıyordu ne oldu o iptal mi edildi bilgisi olan var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Birçok erkek-kız gerçekten rezil durumdalar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer bunlara bakmıyorsanız keşfetinize düşmüyorlar zaten, keşfete düşmeyen bir şeyin de sizi germesine gerek yok herkes istediği yerini açsın bizene.

• Asosyal otuzbirci sosyopat: instagramda açık saçık kız görmekten sıkıldım

İnstagram, mark zuckerberg, tüm kadınlar, dünyada yaşayan 7 milyar insan: hay hay emrin olur paşam hemen instagramı kaldırıp kadınları prangaya vuralım

Çözüm belli değil mi? Kullanma.

Açık saçık da ne demekse artık... Senin keşfete düşüyorsa sen bakıyosundur zaten bunlara. Benim keşfete yavru hayvanlar oyun videoları izlediğim diziler falan düşüyor.

• Bunlar genelde kezban oluyor o yüzden çok önemli değil benim için güzelliği... Ben onun cirkinligini görebiliyorum... Konu sahibi arkadaş adamsın.

• aliytrklkmz kullanıcısına yanıt

Meriç e bak hele 

• nasıl instagram kullanmazsın diyenler var karşımdaki kişi nasıl biri acaba özel hayatında nasıl ahlaklı mı diye düşünmeleri gerekirken sosyal medya kullanıyor musun ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B9F331545 -- 20 Ekim 2020; 9:22:41 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emin olun ki instagramda gördüğümüz o güzel kızlar normal hayatta asla karşımıza çıkmayacak 😂

• rithone kullanıcısına yanıt
    Çünkü gerçekte o kadar güzel değiller. O kadar efektten sonra ben bile güzel olurum.

• Benim keşfetim tertemiz sadece karikatür ve çizgifilm kesitleri çıkıyor sen neye bakarsan onu gösterir boşuna buraya gelip temiz numarası yapma

• Bu beğeni, takip sistemi kalkmadığı sürece şikayet ettiğin düzen değişmez.

Beğeni + takip = para

Ne kadar çok takipçin varsa o kadar çok para. Millet kendi b.kunu yiyor takipçi kasmak için hey gidi hey.

• cidden ya gram beyni olmayanlar vücudunu açarak kazancağını çoktan keşfetmiş :) eee bizim abaza milletimizinde canınna minnet hoşuna gidiyorda peki biz bu görüntü kirliliğini görmek zorundamıyız ? arkadaşlarım ve takip ettiğim kaliteli bilim kanallarım olmasa asla durmam.

• RevengeRain kullanıcısına yanıt

Konuyu iktisat ile açıklamakta ne bileyim ? bravo  

• Bence sen tıklıyon ki instagram gözüne sokuyor😊

• Herkes ekmeğinde birader bak dalgana...

• UlusBaker kullanıcısına yanıt

Erkeklerin boş gezme gibi bir şansı yok çünkü. Çoğu çalışıyor. Çalışmayan geliri olmadığı için dışarıda gezemiyor zaten

• UlusBaker kullanıcısına yanıt

yazık kafana

• Kadınlar bedeni ile var değil, bedeni ile yargılanamaz diyenler; göğüs dekoltesi, mini etek ve vücudu belli etsin diye dar kıyafetler giyerek hayattalar.Adına özgürleşme denilen bu işin mantıklı açıklaması da yok.Vücudunu pazarlama eylemi hoşlarına gittiği gibi, gelen "güzelsin" yaftası ile de şımarırlar.Eskiden güzellik yüzdeki duruluktu...
    Her yerini meydana sermek oldu güzellik.Dersen, geri kafalısın ve bağnazsın.Sokakta yüzüne dahi bakmayacağın kızların, vücudunu pazarlaması ile gelen şımarıklığı yayıldı.Abazaların şişirmesi, modernlik diye itelenen giyim süksesi aldı başını gidiyor.İnstagram gibi platformlar ise bu halin para kazanma merkezi oldu.Sırf vücudunu sergiliyor diye popüler olup, reklam ve iş birlikleri ile köşeye dönüyorlar.Yarın sen çıkıp "kendilerini pazarlıyorlar" dersen özgürlük düşmanı, cahil damgası yersin.Ben bunlara saygı duymuyorum.Götü, cinsel organı ve göğsü ile varlığını düşünen ve o yüzden ilgi bekleyenlerin kendisine saygısı yoktur, ben de o saygıyı göstermem.

• Şu konuyu açanı da, öne çıkaranları da banlamak lazım. Yapay zeka algoritmasından habersiz oldukları açık.
    Kardeşim sen sosyal medyada hangi gönderileri inceler ve etkileşimde bulunursan onları çıkarırlar karşına. Bir örnek vereyim. Benim insta keşfette 10 gönderinin 7 si yemek üzerine, 2 si espor oyunları 1 tanesi teknolojik gelişmelerle alakalı. Bana orası burası açık kız gönderisi belki 50 tanede 1 tane ancak geliyor. Bir arkadaşım var aşırı dindar. Kendisinin keşfetini gördüm 10 gönderinin 9u din ile alakalı. Diğer 1 tanesi ise araba video yada fotoğrafları.
    Yani o sana gelen karı kız gönderileri senin ne kadar sapkın bi insan olduğunun, aslında şikayet eder gibi görünürken o karı kızları nasıl incelediğinin, kaydettiğinin kanıtıdır.
    Böyle başlıklarla ancak kendin gibi cahilleri kandırırsın

• başta çomara denk geldim sandım. dicektim ne beğeniyorsan o çıkıyor diyede... neys...

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.