Şimdi Ara

Insanity Workout (Çılgın Egzersiz Programı) (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.077
Cevap
242
Favori
349.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: inwwisible

Alt katta oturan var bea

oturan ile konuşun. gün içerisinde 1 saat izin versin. 1 saat boyunca zaten zıplamıyorsunuz toplasanız 20dk rahatsız olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NefretZm

quote:

Alt katta oturan var bea

oturan ile konuşun. gün içerisinde 1 saat izin versin. 1 saat boyunca zaten zıplamıyorsunuz toplasanız 20dk rahatsız olur.

bunu her sabah yaparsak adam rahatsız olur ama . bir gun iki gun degilki 60 gun ya da 90 gun boyunca pazar haric her sabah işe gitmeden once
    6 haftada 100sınav 200mekik 150squats programına baslıcam daha az sessiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: maxelll

quote:

quote:

Alt katta oturan var bea

bunu her sabah yaparsak adam rahatsız olur ama . bir gun iki gun degilki 60 gun ya da 90 gun boyunca pazar haric her sabah işe gitmeden once

Yerlere yorgan serin

• quote:

Orijinalden alıntı: Silent Guardian

quote:

quote:

quote:

Alt katta oturan var bea

Yerlere yorgan serin

istersen iki tane mat al ust uste koy . minder koy farketmez sen zıpladıkca asagıya ses mutlaka gidecektir. hele sabahın erken saatinde olursa cok daha fazla duyulur.

• Bende başladım ama bayadır spor yapmadığımdan ve alt komşulardan dolayı ve yer problemide var tabi hareketleri yarım yamalak yapabildim ve çoğunda 35-40snde yorgunluktan bıraktım, bakalım faydası olacakmı
  • quote:

quote:

quote:

Alt katta oturan var bea

tabi ki alt komşunun belirlediği vakitlerde yapılması lazım. Benim komşum anlayışlı birisi. Sabahları salonda kimsenin olmayacağını o vakitte yapabileceğimi söyledi. Sizinde sabahın köründe salonda kimse olmayacaktır. Tamam ses yapıyor ama koca evide sallıyor değiliz.

Şimdi insanity ile dediğiniz mekik ve şınav programı arasında hiç bir alaka yok. birisi kardiyo antrenmanı diğeri güç antrenmanları. Sizin amacınız ne? Fazla kilolarınızdan kurtulmak mı istiyorsunuz, zayıfsınız da kilonuzu mu arttırmak istiyorsunuz, kas yapmak mı istiyorsunuz? insanity, p90x , body beast bunlar ayrı programlar istediğiniz ne ise birisini seçebilirsiniz.

• iki mat ı üst üste kullanırken dikkat edin bazı matlar kayıp gidebiliyor... bu arada her ne kadar gürültü olacak diye son gaz zıplamadımsa da sol ayak bileğim ağrımaya başladı :(
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Alt katta oturan var bea

tabi ki alt komşunun belirlediği vakitlerde yapılması lazım. Benim komşum anlayışlı birisi. Sabahları salonda kimsenin olmayacağını o vakitte yapabileceğimi söyledi. Sizinde sabahın köründe salonda kimse olmayacaktır. Tamam ses yapıyor ama koca evide sallıyor değiliz.

Şimdi insanity ile dediğiniz mekik ve şınav programı arasında hiç bir alaka yok. birisi kardiyo antrenmanı diğeri güç antrenmanları. Sizin amacınız ne? Fazla kilolarınızdan kurtulmak mı istiyorsunuz, zayıfsınız da kilonuzu mu arttırmak istiyorsunuz, kas yapmak mı istiyorsunuz? insanity, p90x , body beast bunlar ayrı programlar istediğiniz ne ise birisini seçebilirsiniz.

aslında komsuylada konusup onuda insanitye baslamaya ikna edebilirsek gurultu sorun olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxelll -- 29 Ocak 2013; 16:59:21 >

• 3. gün egzersizini yaptım. 1 gün çalışıp 1 gün dinleniyorum
  • Ben de bugün başladım insanity ye, Fit test bile baya bir nefes nefese bıraktı ama şu an ayaklarım ağrısa da mutlu mutlu oturuyorum, fena gaza geldim
  • oncelikle herkese merhaba.uzun bi aradan sonra spora baslamayı dusunuyordum.kısaca boy:178 kilo: 72 yas:17
    bu programı yapmamı istememin nedeni kas kütlesini cogaltarak vücüdümdaki kasları belli etmek.ama bir türlü orjinal INSANITY WORKOUT bulamadım.siparis edemicegim icin torrent'ini arıyorum.eger elinde bulunan varsa benim gibi internetten indirmiş olan.pm ile ulaşabilirse memnun olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnryldz

3. gün egzersizini yaptım. 1 gün çalışıp 1 gün dinleniyorum

yanlış yapıyorsun.
  • bana en kolayı cardio recovery i gibi geldi fakat ömür boyu tam olarak yapamayacağım hareketlerle dolu vücuda ekstra esneklik kazandırmak için neler yapmalı fikri olan varmı?

quote:

Orijinalden alıntı: Redlife3

oncelikle herkese merhaba.uzun bi aradan sonra spora baslamayı dusunuyordum.kısaca boy:178 kilo: 72 yas:17
    bu programı yapmamı istememin nedeni kas kütlesini cogaltarak vücüdümdaki kasları belli etmek.ama bir türlü orjinal INSANITY WORKOUT bulamadım.siparis edemicegim icin torrent'ini arıyorum.eger elinde bulunan varsa benim gibi internetten indirmiş olan.pm ile ulaşabilirse memnun olurum.

Redlife3 insanity biraz kilo vermeye yönelik.. senin boy kilo oranın normal, spor alt yapında varsa p90 yada p90x e başla yada spor salona git bence.. ben 1 ay önce spor salonu ile başladım sonra sigarayıda bıraktım şimdi ek olarak insanity de (düzenli yemeyede dikkat ediyorum artık) yapıyorum.. tamamına erdirebilirsem p90 serisi ile devam edeceğim her biri bir sonrakine alt yapı olmuş olacak.. boyum 171 kilom 80

not: kilo omuzlarda değil göbekte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karasew vasilli -- 31 Ocak 2013; 22:41:10 >

• quote:

quote:

yanlış yapıyorsun.

valal hocam ilk gün egzersizini yaptığımda baldırlarımın ağrısından 1 gün yürüyemedim nerdeyse. 1 Gün kaçamak yapsak etkisini azaltır mıyız?
  • bunu 6 gün yapıp 1 gün ara verenlere hayranım.
    2 gün denedim duman attırdı. hergünhergün vücuda zulüm be..
  • quote:

quote:

quote:

yanlış yapıyorsun.

valal hocam ilk gün egzersizini yaptığımda baldırlarımın ağrısından 1 gün yürüyemedim nerdeyse. 1 Gün kaçamak yapsak etkisini azaltır mıyız?

O ağrının inadına yapacaksın. ben 4 gün mumya gibi gezdim. ne olursa olsun vücut en geç 5 güne alışıyor. Öyle 1 gün yapıp 1 gün yapmazsanız bu süre daha fazla uzar.Antrenmanın etkiside... Önemli olan mental hazırlık.

ağrının olduğu gün insan yapamayacak sanıyor ama hiç bir şey olmuyor bir kere başladınız mı ağrı falan kalmıyor antrenman sırasında. Benim 4 günde vücudum alışmıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: karasew vasilli

bana en kolayı cardio recovery i gibi geldi fakat ömür boyu tam olarak yapamayacağım hareketlerle dolu vücuda ekstra esneklik kazandırmak için neler yapmalı fikri olan varmı?

quote:

oncelikle herkese merhaba.uzun bi aradan sonra spora baslamayı dusunuyordum.kısaca boy:178 kilo: 72 yas:17

Redlife3 insanity biraz kilo vermeye yönelik.. senin boy kilo oranın normal, spor alt yapında varsa p90 yada p90x e başla yada spor salona git bence.. ben 1 ay önce spor salonu ile başladım sonra sigarayıda bıraktım şimdi ek olarak insanity de (düzenli yemeyede dikkat ediyorum artık) yapıyorum.. tamamına erdirebilirsem p90 serisi ile devam edeceğim her biri bir sonrakine alt yapı olmuş olacak.. boyum 171 kilom 80

Ben kalcalari bacaklari eritmek icin kullanmak istiyorum e birazda gobegi. Bana birisi yol gostermesi lazim spor salonuna gidincede illa olcak diye birsey yok. Bu program ne guzel 60 gunde boyle olucaksin diyor benim icin boyle kullanabilecegim baska program var mi eger insanity sana gore degil diyorsaniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: karasew vasilli

bana en kolayı cardio recovery i gibi geldi fakat ömür boyu tam olarak yapamayacağım hareketlerle dolu vücuda ekstra esneklik kazandırmak için neler yapmalı fikri olan varmı?

quote:

Ben kalcalari bacaklari eritmek icin kullanmak istiyorum e birazda gobegi. Bana birisi yol gostermesi lazim spor salonuna gidincede illa olcak diye birsey yok. Bu program ne guzel 60 gunde boyle olucaksin diyor benim icin boyle kullanabilecegim baska program var mi eger insanity sana gore degil diyorsaniz?

NefretZm daha iyi bilir ama bana kalırsa (boy kilo oranınıza bakarak) p90 ile başlayın.. hafif gelirse p90x, p90x+ vs deneyebilirsiniz.. sonuçta kas çoğaltmak istiyorum demişsiniz o yüzden böyle diyorum.. kiloya yönelik insanity, kasa yönelik p90 serisi

• Beyler aşırı derecede gaza geldim. Hatta şu göbekten bir kurtulamıyorum diye konum da vardı. Bir PMleyebilir misiniz beni
  • Merhabalar gün gün indirmek mümkün mü bu videoları
    gerçi daha bütün olanını da bulamadım ben
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.