Şimdi Ara

Insanity Workout (Çılgın Egzersiz Programı) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.076
Cevap
242
Favori
349.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eğer insanity yapacaksanız sabahları yapmanızı öneririm. sabahları yapılan kardiyo antrenmanlarının tüm güne etkisi var. 5 6 gibi kalkın yapın efendim. akşam yapmak yerine erken yatıp erken kalkın. şimdi düşüneceksiniz yorgun olmazmıyız. hayır. kardiyo antrenmanından sonra vücut kendini hemen toparlıyor. önemli olan ilk haftayı atlatmak.

insanityde vücudu şekile sokuyor ama kas yapma antrenmanı olmadığından kas hacminde aşırı bir artış beklemeyin. daha çok olan kasları sıkılaştırıyor. asıl amacı yağ yakımı. daha önceki sayfalarda beachbodynin sitesinden aldığım p90x insanity karşılaştırmasını vermiştim. oradan bakarak kafanızda şekillendirebilirsiniz ne işe yaradıklarını

... birde ilk insanity size ölçü olmasın. öncesi ve sonrası videolarında ki insanlar gibi konsantre olarak yapmıyoruz. adamlar iş hayatına ara veriyor beachbody koçu olabilmek için. o yüzden en az 2 tur yapmanızı öneriyorum. Malum amerikada bu işte de para var .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NefretZm -- 16 Ocak 2013; 15:01:03 >

• o zaman insanitye baslamak lazim . alet falan yok evde. 60gunse ustelik daha iyi . sabahlari spor yapinca insan daha iyi hissediyor kendini gun icersinde biliyorum ama sesten komsulari rahatsiz etmeyelim erken saatte pmden ulasin insanity t.orrent icin px90 indirmistim insanityede bakalim bir-

hergun ortalama kac dakika calismak lazim peki -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxelll -- 16 Ocak 2013; 16:22:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxelll

o zaman insanitye baslamak lazim . alet falan yok evde. 60gunse ustelik daha iyi . sabahlari spor yapinca insan daha iyi hissediyor kendini gun icersinde biliyorum ama sesten komsulari rahatsiz etmeyelim erken saatte pmden ulasin insanity t.orrent icin px90 indirmistim insanityede bakalim bir-

hergun ortalama kac dakika calismak lazim peki -

Bende tam onu diyecektim. Atlama zıplama tırla olduğu için , bir de kiloluysanız benim gibi, bir süre sonra alt komşu gelip ev üzerime yıkılacak çok korkuyorum diyebilir. Bir şekilde yere serilecek matlardan bulabilirseniz iyi olur. çıplak veya sadece çorap ile yaparsanız parke üzerinde fazla ses olmadan da halledebilirsiniz.

şimdi videolar 2 çeşit. normal ve maximum antrenmanlar. ilk 4 hafta 40dklık normal antrenmanlar. 5. hafta recovery haftası. son 4 hafta da maximum antrenmanlar. onlarda 1 saat.

Benim ilk insanity tecrübem müthiş bir gaz ile yukarıda bahsettiğim konsantrasyonda gerçekleşti. 2 aylık hayatımı onun üzerine kurdum diyebilirim. 25 kilo verdim. 113den 88e indim. 3 ay ara verip 4 kilo aldım. 92 kilo ile 2. sefere başladım. 27 ocakta 2. insanity maceram bitecek ama ilki kadar etkili olmadı. Sürekliliği ve diyeti tam oturtamadım diyebilirim. Bu programı yapacaksanız şekerden kesinlikle uzak durun. (enerji içecekleri, kola, çikolata vs.).değişim fotolarını koyacağım. 28 ocakta 3. tura başlayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NefretZm -- 16 Ocak 2013; 17:46:58 >

• zaten seker kola vs normalde içmiyom yalnızca kondisyon kazandırsın yeterli kas yapmaya gerek yok. dinc hissetmene yardımcı olsun o yeterli normalde sabahları zaten 30dk bisiklete biniyordum onun yerine bunu yapsak daha iyi olur sanki :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: NefretZm

Bende ki 8gb. insaity+p90x+p90x2+turbofire toplamı anca 34 gb ediyor. Boşuna indirmiş olmayın diye dedim

pm alablirmiyim hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: uJeed.

quote:

Bende ki 8gb. insaity+p90x+p90x2+turbofire toplamı anca 34 gb ediyor. Boşuna indirmiş olmayın diye dedim

pm alablirmiyim hocam

Nette ki olan riplerin boyutlarını bildiğim için öyle yazdım.

quote:

zaten seker kola vs normalde içmiyom yalnızca kondisyon kazandırsın yeterli kas yapmaya gerek yok. dinc hissetmene yardımcı olsun o yeterli normalde sabahları zaten 30dk bisiklete biniyordum onun yerine bunu yapsak daha iyi olur sanki :)

Kola içmemek ne kadar güzel bir şey:) az önce 1.5 litre pepsiyi tükettim. senelik şeker ihtiyacımı heralde yarım saatte aldım. Sabahları yapmaya gayret edin. ilk haftadan sonra vücut kendini ayarlıyor. yarım saat bisiklete binmeye falan benzemediği için söylüyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NefretZm -- 16 Ocak 2013; 22:58:09 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: uJeed.

quote:

pm alablirmiyim hocam

Nette ki olan riplerin boyutlarını bildiğim için öyle yazdım.

quote:

zaten seker kola vs normalde içmiyom yalnızca kondisyon kazandırsın yeterli kas yapmaya gerek yok. dinc hissetmene yardımcı olsun o yeterli normalde sabahları zaten 30dk bisiklete biniyordum onun yerine bunu yapsak daha iyi olur sanki :)

Kola içmemek ne kadar güzel bir şey:) az önce 1.5 litre pepsiyi tükettim. senelik şeker ihtiyacımı heralde yarım saatte aldım. Sabahları yapmaya gayret edin. ilk haftadan sonra vücut kendini ayarlıyor. yarım saat bisiklete binmeye falan benzemediği için söylüyorum :)

çayı kahveyide sekersiz içerim zaten. ama ekmegi iyi yerim onu azaltamadık henuz. bnede insanity deluxe varmıs indrmişsim 8gb. ama 14-15 video var .3 tanede pdf . biri zaten bos form. biri beslenme digeride takvim. dogru dosyadır herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxelll -- 17 Ocak 2013; 21:56:13 >

• Arkadaşlar link alabilirmiyim?Hazır gaza gelmişken hemen başlayalım
    Edit:Zamunda dan aldım linki 8gb bişi umarım doğrudur .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrCnR06 -- 18 Ocak 2013; 19:52:32 >
  • Arkadaşlar boyum .180 kilo 95 yaş 20 bende başlamayı düşünüyorum fakat başlamadan önce 1 hafta koşu ve belli egzersizleri yapıp başlasam sanki daha yararlı olur hem vucudu bı anda zorlamamıs olurum ole dusunuyorum diyet programıyla bırlıkte tamamladıktan sonrada P90X e geçmek var aklımda . Ne öneriyorsunuz benim için ? birde link atabilcek arkdaşlar banada yollayabilirlermi rica etsem
  • Rica etsem özel mesaj ile benimle torrent link i paylaşabilir misiniz ?

Teşekkürler .
  • Herkese hayirli gunler dilerim,
    Bende bugun yarin insanitye baslayacagim. Eskiden 110 kiloydum fakat simdi 92 kiloyum geri kalan 10 kiloyuda insanity ile yakmak istiyorum fakat yag oranim %22 bunu insanity ile %12 ye cekmem 2 ayda mumkun mu? Insanity sonrasi da p90x e baslamayi dusunuyorum. Bu arada boyum 185'dir...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Linkler ve çalışma programları içinwww.60v.org 'a bekleriz
  • Bu akşam başlıyorum. 1 Ay sonunda l- carnitinde kullanacağım. Şuan için 97 Kg 175 Boy var.
  • Az önce fit test i bitirdim ama inanılmaz zor.Köpek gibi soludum.Ayrıca vazgeçecek varsa hiç başlamasın zira hamlarsınız zaten eğer spor daha önce yapmamışsanız bu arada 1-80 boy 93 kilo
  • fit test 32 dakika sürüyor değil mi ?
    yani her gün 45 dakika zorunlu gibi bir lüksümüz yok programın dakikasına bağlıyız?
  • fit test 32 dk diye hatırlıyorum.. diğerlerine kabaca baktım ama aralarında en kısa olanı fit test idi..günlük 45-60 dk aralığında olması lazım programın. bu arada dün fit test i yaptım fiziki olarak ertesi güne bişe yok ama yaparken çoğu hareketin yarı süresinde bittim :)
  • Plyometric Cardio Circuit Yaptım az önce.Fit Teste göre biraz daha kolay geldi bana .Ancak bunda daha fazla ter attım.Son bölümdeki strech çalışmaları hamlamayı çok önlüyor.Ondan hamlama sorunu yaşamıyorum :)
  • dun baslıcaktım olmadı ya haftaya mı baslasam ne
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrCnR06

Plyometric Cardio Circuit Yaptım az önce.Fit Teste göre biraz daha kolay geldi bana .Ancak bunda daha fazla ter attım.Son bölümdeki strech çalışmaları hamlamayı çok önlüyor.Ondan hamlama sorunu yaşamıyorum :)

MrCnR06 aynı gün başlamışız insanity e.. umarım tamamını getiririz. bende dün cardio yu yaptım.. yanlız ayak bileğimin ağrısı tekrar başladı.. adamlar yaparlarken hemen hemen tüm hareketlerin sonunu getiremedim.. ama doğal olarak öldüm bittim diyemem. shaun T ye bakınca kötü hisettim kendimi.. ne çeviklik var ne esneklik.. hareketleri tam yapmadım doğal olarak. tuğla gibi olmuşum.. umarım bu insanity bu şekilde de olsa işe yarar çünkü hem süre sonu gelmeden kesiliyorum hemde tam olarak yapamıyom.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karasew vasilli -- 23 Ocak 2013; 9:18:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karasew vasilli

quote:

Orijinalden alıntı: MrCnR06

Plyometric Cardio Circuit Yaptım az önce.Fit Teste göre biraz daha kolay geldi bana .Ancak bunda daha fazla ter attım.Son bölümdeki strech çalışmaları hamlamayı çok önlüyor.Ondan hamlama sorunu yaşamıyorum :)

MrCnR06 aynı gün başlamışız insanity e.. umarım tamamını getiririz. bende dün cardio yu yaptım.. yanlız ayak bileğimin ağrısı tekrar başladı.. adamlar yaparlarken hemen hemen tüm hareketlerin sonunu getiremedim.. ama doğal olarak öldüm bittim diyemem. shaun T ye bakınca kötü hisettim kendimi.. ne çeviklik var ne esneklik.. hareketleri tam yapmadım doğal olarak. tuğla gibi olmuşum.. umarım bu insanity bu şekilde de olsa işe yarar çünkü hem süre sonu gelmeden kesiliyorum hemde tam olarak yapamıyom.

Bazı hareketlerin tamamını bende getiremiyorum özellikle o şınav ardından zıplamak felan zaten videoda diğerleride çok zorlanıyor umarım işe yarar ama zaten bende psikolojik olarak zayıfladığımı zannediyorum.O terleri gördükçe insan daha çok yapası geliyor zorlandığım anda gözlerimi kapatıyorum ve mağazalardaki o kötü senaryolar aklıma geliyor

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.