Şimdi Ara

İnsanımız niye bu kadar düşünme engelli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Adam diyor ki Rusya ile ilişkilerimiz kötü olmamalı Rusya bizi sevmiştir, müttefikimizdir felan.Canımın içi Rusya seni sevse senin sınırlar içerisinde uçak uçurabilir mi.Bunu anlamak bu kadar mı güç.

• Tarih derslerinde uyuyan liseliler bir çoğunluğu.Ruslar ile aramızın ne olduğunu bilmezler
  • eğitim yüzünden hep derim
  • Buradan ABD'nin bizden nefret ettiği sonucu çıkar. Bakınız İncirlik üstü. (Düz mantığa karşı düz mantık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Küçük Kaynarca ve Yaş Antlaşmasını okusun bir şu Rus hayranı gençler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Daima İleri

Buradan ABD'nin bizden nefret ettiği sonucu çıkar. Bakınız İncirlik üstü. (Düz mantığa karşı düz mantık

Benim yazım da ABD'yi savunan tek bir cümle gösterirmisin canım.Muhalif olmak bu değil hala anlayamadınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gin And Juice

Tarih derslerinde uyuyan liseliler bir çoğunluğu.Ruslar ile aramızın ne olduğunu bilmezler

Dilimizdeki “barışmaz düşman” sözü en güzel örneğini, muhakkak ki, Türk ve Moskof kelimelerinde bulmaktadır. Türlü tarih çağlarında devamlı şekilde boğuşmuş ve birbirlerinin amansız düşmanı olmuş milletler vardır. Fakat hiçbir düşmanlık Türk-Moskof düşmanlığı kadar büyük ve şiddetli olmamıştır.
    (Nejdet SANÇAR)

Öğrensinler diye bu alıntıyı paylaşıyorum

Türkiyede ki insanların çoğunun soyundan şüphe ediyorum en az 30 milyon Türklükle alakası olmayan insan dolu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mcuk

quote:

Buradan ABD'nin bizden nefret ettiği sonucu çıkar. Bakınız İncirlik üstü. (Düz mantığa karşı düz mantık

Benim yazım da ABD'yi savunan tek bir cümle gösterirmisin canım.Muhalif olmak bu değil hala anlayamadınız.

ABD'nin çıkarlarını savunmak ABD'yi savunmak için yeterli. İsme lüzum yok.

• Ruslar bizim dostumuz olsa İşidi bırakıp öz evlatlarımız olan Türkmenleri bombalamaz zaten.
  • Ülkenin yüzde 25 i akraba evliliği
    Bu oran resmi bir orandır.
    Tek neden budur

• quote:

İncirlik üssü bizim iznimizle kuruldu. Durduk yere nerden geldiği belirsiz değilki. Sen evine gelen misafirle sessiz sedasız arkayı dolaşıp gelen gizemli bir adamı bir mi tutarsın?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.