Şimdi Ara

BİM HyperBon Draje Sakız (Hidrojen - Titanyum Dioksit)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
3.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • öyle kanser olmayız uranyum'da koysaydınız keşke BİM HyperBon Draje Sakız (Hidrojen - Titanyum Dioksit) 

not: şuanda sakızı çignerken yazıyorum BİM HyperBon Draje Sakız (Hidrojen - Titanyum Dioksit) 

• şaka maka ilerleyen yaşlarda sürekli bimden beslendik diye kanser olacaz

• Titanyum dioksit yanlış hatırlamıyorsam kahvelerinde içinde var ayrıca eskiden araştırmıştım pahalı bir şey yani şükür edecek yerde neler diyorsun BİM HyperBon Draje Sakız (Hidrojen - Titanyum Dioksit) 

Hidrojenin formu önemli burada eğer radikal halde ise kanserojen etki gösterebilir.

• Bim den ürün alan ve alışveriş yapan her şeyi göze almış demektir  

• quote:

Orijinalden alıntı: -Hattori-

şaka maka ilerleyen yaşlarda sürekli bimden beslendik diye kanser olacaz

Para mı var mecbur millet

• İsen Buga kullanıcısına yanıt

aynen hocam

• fransa'da yasaklandı. ancak solgar, kendi vitamin haplarına bile koyuyor bu boku...

gerçi fransa'ya giden solgar haplarında eminim t.d. katkı maddesi olmayan özel üretimler gidiyordur.

BİM HyperBon Draje Sakız (Hidrojen - Titanyum Dioksit)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 11 Eylül 2020; 0:28:58 >
  • .Eray. kullanıcısına yanıt
    Migrostan da alsan bimden de alsan artık hiç bir gıdada doğallık kalmadı.
  • Yapılan araştırmalar TiO2 (titanium dioksit) nanoparçacıklarının DNA'da hem tek hem de çift iplikte kırılmaya yol açtığını, kromozomlara hasar verdiğini ve enflamasyona sebep olduğunu ortaya çıkardı. DNA ve kromozomlardaki hasarın kanser riskini arttırdığı zaten biliniyor.
  • İyi yönünden bakın. Bağışıklık kazanıyorsunuz
  • Genetik olarak sağlamsanız vız gelir tırıs gider.Genetik olarak nanaysanız 7-24 doğal ve kaliteli ürün verelim size bu seferde havaya salınan zehirli gazlar yüzünden akciğer kanseri olursunuz

Evet, genetik herşeydir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black_34

Migrostan da alsan bimden de alsan artık hiç bir gıdada doğallık kalmadı.

Malesef herkes bir gün kanser olacak bu şekilde. Katkı maddeleri, yapay maddeler, aroma vericiler, tatlandırıcılar, kullandıkları yağlar.

• Diş macunlarında da var hem de bim marka değiller😉 Diğer sakızlara da bakarsanız çoğunda vardır.Yani paketli her şey zararlı zaten.
  • Falim sakizlarda falan da var cogu sakizda var
  • Çiğneme sende o zaman, sanki sakız çiğnemek bi zorunlulukmuş gibi üşenmemiş bi de konu açmışBİM HyperBon Draje Sakız (Hidrojen - Titanyum Dioksit) 

• Raf ömrü uzun olan ürünler ömrünüzü kısaltır. O yüzden yurtdışında da olsanız, TR'de olsanız uzak durun.

• Kırmızı meyvelisini alıyorum hep. Fiyatı çok uygun 2.95. Sakız çiğnemeyi severim
  • 40 yaşından sonra bisküvi cips kola ıvır zıvır şeyleri tamamen bıraktım ama bu saatten sonra neye yarar bilmiyorum.

Sadece meyve sebze et süt gibi doğada bulunan klasik besinlerle beslenmeye çalışıyorum, ama onlarda da bin türlü dümen dönüyor anasını satim.

Yok GDO, yok tarım ilacı, yok kimyasal suni gübreler.

• Damla Sakızlısı güzel ve uygun fiyat.. Tavsiye ederim BİM HyperBon Draje Sakız (Hidrojen - Titanyum Dioksit) 

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.