Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

İNŞAAT TEMELİNDE KULLANILACAK DEMİRLER GELDİ VE PASLILAR SORUN OLUR MU?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
2
Cevap
0
Favori
314
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı Özel >> İNŞAAT TEMELİNDE KULLANILACAK DEMİRLER GELDİ VE PASLILAR SORUN OLUR MU?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    747 Mesaj
    selam arkadaşlar özellikle inşaat mühendisleri ve müteahit arkadaşlar cevap verirse sevinirim.

Bugün inşaatımızda kullanılacak demir geldi ve ciddi paslanma var demirlerde bu temelde kullanılacak sorun olmaz dedi inşaat mühendisi ama benim kafam karıştı.
    gerçekten bu pas sorun olmaz mı az bi araştırma yaptım pasın düzeyinin çok önemli olduğu yazıyor nette ama bunlar resmen paslı.

Mühendiste sevdiğim bi arkadaşım neden böyle birşey yaptı anlamadım?
    Bir de paslı demir fiyatı daha mı ucuz??? Sebep bu mu sizce????

|
    |
    Drmel , Hawk-Claw , Markus Schulz , arasmustafaoglu , grkcm , Takumi , cikitare , black37 , Keanexx , Cr!M!N4L , Frobisher , Bu bir kullanıcı adı , MyReSPeT , lp.papercut , Winston Blue , Yaşayan Canlı , quarters , Degisik Kahya , Dark_Stone_TR , roebenewa , berkke , Gargemelus , yusufahmet16 , dr.halil , TR_LegendOfWar , slckssmz , Grain35 , slajer, Yggdrasil , dunklerpaladin , Kael_ , Blasted35, demirkaanersin , capcup74 , Arthionnn , SchwarzMoto , xVengeance , capcup74 , Leeroy Genghis , mustafa982 , fat33 , DoDoking , anorexia , Crashlone , Psicolog , QarekTyphon , AurumLuna , hsnpyn11111 , Gold D. Roger , Mckenziee , Markus Schulz , Ŀeoп , judge1986 , GuitarxtanbuL , Leeroy Genghis , Kronoss2510 , ExMilitary , Jellal Fernandes , Unshaken Darkness , GuitarxtanbuL , John Constantine

Dr_nike_kaddafi
  • Teğmen
    209 Mesaj
    zaten mecbur paslancak kullanın gitsin yagmurda demirlerin üstüne naylon örtemiceginiz için sorun yok kullanın biz kullanıyoruz....
    |
    |
    Dostum ii dedin de passız demir olsaydı da inşaatta paslansaydı daha ii değilmiydi.
    Bi de fiyat aynı mı???
    |
    |
    Drmel , Hawk-Claw , Markus Schulz , arasmustafaoglu , grkcm , Takumi , cikitare , black37 , Keanexx , Cr!M!N4L , Frobisher , Bu bir kullanıcı adı , MyReSPeT , lp.papercut , Winston Blue , Yaşayan Canlı , quarters , Degisik Kahya , Dark_Stone_TR , roebenewa , berkke , Gargemelus , yusufahmet16 , dr.halil , TR_LegendOfWar , slckssmz , Grain35 , slajer, Yggdrasil , dunklerpaladin , Kael_ , Blasted35, demirkaanersin , capcup74 , Arthionnn , SchwarzMoto , xVengeance , capcup74 , Leeroy Genghis , mustafa982 , fat33 , DoDoking , anorexia , Crashlone , Psicolog , QarekTyphon , AurumLuna , hsnpyn11111 , Gold D. Roger , Mckenziee , Markus Schulz , Ŀeoп , judge1986 , GuitarxtanbuL , Leeroy Genghis , Kronoss2510 , ExMilitary , Jellal Fernandes , Unshaken Darkness , GuitarxtanbuL , John Constantine

Dr_nike_kaddafi
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.