Teğmen
29 Ağustos 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 22 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar 15 d 15 y geliyo çıldırıcam bu Türkçe bu Türkçe Ygsdede böyle gider mi inanın bilmiyorum Fem 11 li çözüyorum 25 net göremedim daha valla iyice uyuz oldum yardım edin
Günaydın arkadaşlar babam ne kadar iyi biri olsada çok laf söylüyor bıktım bu durumdan ygsye hazırlanıyorum sabaha kadar uyumadım test falan çözdüm gördü uyumadın mı dedi bişey demedim Allah belanı versin diyip yatıp uyudu arada şerefsiz falan diyor 20 yaşında olduk kaldıramıyorum artık bilmiyorum ne yapıcam
Evet beyler varmı simit oynamayan ilkokul olsun ortaokul zamanlarında 😊
Biraz nostalji yapalım
Arkadaşlar Bu denemelerin çözüm videoları varmı bu konuda bilginiz varmı ?teşekkürler
Arkadaşlar günde 1 tane deneme çözüyorum sonra yapacak birşeyim kalmıyo genellikle konu tekrarları izliyorum soru çözümleri ile ilerliyorum sizce bu yaptığım doğru mu genel tekrar olarak kendimi denemeye adıyorum ondan hariç soru çözmüyorum geri kalanı konu anlatımla geçiyor ve internet soru çözümleri izliyorum sizce bu durum yanlış mı soruda çözmeliyim?
Evet beyler tahminler nedir?
Arkadaşlar bu saatte deneme mi çözmeliyiz konu mu çalışalım
Evet arkadaşlar aglayan oldumu kiz icin neden aglattilar?
Gecen hafta mesaj atti napiyon falan diye sacma bi sebepten dolayi tartistik instagram acmis yukarı mutluluga falan yazmis belliki biri var sanirim
3 yıllık bir iliskiydi 6 ay oldu ayrılalı
Arkadaşlar Özdebir denemelerinin çözüm videoları var mı?
Hakkında
Forum İmzası:
Apple kullanıcısı
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.614
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 96.921 (Bu ay: 231)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 135 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.