Şimdi Ara

İninal Kart 'Kart Reddedildi' Hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
7.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sorunum şu şekilde kartımda yaklaşık 100 lira var fakat 15 dolarlık bir şeyi almaya çalıştığımda bankanın reddettiğini söylüyor. Kartı ininal sitesinden onayladım. Ürünü alacağım sitede paypal geçerli değil. Ödeme bilgileri ekranına geliyorum, kart numarası, cv2, isim soyisim, iletişim bilgilerini giriyorum ve onayla ya tıkladığım anda "kart reddedildi" hatası alıyorum. Bununla daha önce karşılaşan var mı acaba ya da bir bilgisi olan?

Birde bu kartı iptal edebiliyor muyuz?

• bir kac gun sonra tekrar dene bu kartin sacmaliklarindan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fokof

bir kac gun sonra tekrar dene bu kartin sacmaliklarindan

Hocam acaba içindeki TL başka döviz kuruna direkt olarak çevrilmiyor mu yani benim aklıma ilk bu geldi. Bundan dolayı olabilir mi? Sonuçta paypal gibi aracı bir şirket yok. Direkt olarak ödemeyi karttan döviz bazında çeker mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pntgrmyk

quote:

Hocam acaba içindeki TL başka döviz kuruna direkt olarak çevrilmiyor mu yani benim aklıma ilk bu geldi. Bundan dolayı olabilir mi? Sonuçta paypal gibi aracı bir şirket yok. Direkt olarak ödemeyi karttan döviz bazında çeker mi?

yok dostum sanmiyorum bende uzun sure kullandim dovizle alakali degildir cunku daha once odeme yaptigimi bir seyi 1 hafta sonra tekrar yaptigimda reddedebiliyordu ancak bir dahaki gun kabul etti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pntgrmyk

quote:

Hayır, miktar yeterli olduğu sürece dolar, euro vb birimlere çevriliyor. Sitenin kredi kartı mı yoksa pre-paid karta mı uyumlu olduğunu bir kontrol et. Olmazsa birkaç gün bekle, düzelir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.