Şimdi Ara

Peniste yağ bezesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (5 Mobil) - 1 Masaüstü5 Mobil
5 sn
35
Cevap
1
Favori
45.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Penisimde küçük bir şişlik var mercimek tanesi büyüklüğü civarında, belki o kadar da yoktur. Diğer baya küçükleri de var ama bu büyümüş demek biraz. Sıkmaya çalıştım olmadı anladığım kadarıyla yağ bezesi araştırdım biraz. Sert bir şey. Böyle elimle oynatabiliyorum onu derinin altında sağa sola gidebiliyor mesela. Öyle bir ağrısı acısı bir şeyi yok ama kafama takılıyor. Doktora da bunun için gitmeyi istemiyorum açıkçası büyük bir sorun yok. Hem de pandemi vs. Sizce ben kendim bir iğne ile delsem ya da mesela bir tırnak makasıyla bile direk kesebilirim zaten küçük baya. Dezenfekte etsem vs. Ama bir sorun olur mu daha büyük bir şey olur mu diye sorayım dedim.

Edit:kesip çıkardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3559F3B6A -- 19 Eylül 2020; 22:52:25 >
  • doktora gitmeyip kime gideceksiniz hocam? penisinizde kalıcı hasar bırakırsanız falan yapcak birşey olmaz bu yüzden bugün yada yarın bir doktora görünün. bu forumda o kadar bilgili insan var mıdır bilemem ama lütfen doktor tavsiyesi alın

• Hani SS ?
  • Sen anlarsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: deliemre34

Sen anlarsin
    Iyyyyy igrencsiniz
  • Sakın patlatıyım deme daha büyük sorunlar oluşur
  • bende de vardı kendi kendine geçti

• Penisin hangi kısmında oluyor bu yağ bezesi
    Baş kısmında ise sıkıntılı
  • Yağ bezesi büyüyüp küçülüyor mu ?
  • Hocam yapmayın mazallah aletinizi kesersiniz enfeksiyon kapar sonrasını hayal et.
  • Ben olsam dakika durmam o yağbezesine müdahale ederdim.Sorun olursa doktora hemen giderim :)

• ss koymazsan anlasılmaz

• Yani ss siz yorum yapamayız

• quote:

Orijinalden alıntı: bace3434

ss koymazsan anlasılmaz

evet hocam illa ki bir doktor vardır forumda
  • HPV olmasın?

• em orayı.
  • yağ bezesi değil hpv, geçmiş olsun

• Hpv.li olarak ömür boyu onlarla yaşayacaksın.

Geçmiş olsun.

• Yaz aylarında jean çok fazla giyersem böyle sıkıntılar olabiliyor bende de.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.