Şimdi Ara

kredi kartı ekstrem kesilmedi????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
16.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • temmuzun 17-18 i gibi bir tarihte kredi kartım elime geçti hesap kesim tarihi ayın 15i. dün baktım ve bugün baktım(15-16) henüz ekstre kesildiği görünmüyor nette ve ATM den bakınca. Telefonuma mesaj da gelmedi, bilgisayara e-mail de.

şimdi 18 inde geldi diye, bu ay değil bir sonraki ay kesilir diye düşünüyorum, böyle mi gerçekten? yoksa benim ekstrem neden kesilmedi? 2 hafta tatile gidecem orada kesilip banka banka aratmasın bana.

ekleme: cardfinans university

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ccaparli -- 16 Ağustos 2007; 0:26:57 >

• 444 0 900 en sağlıklı cevabı burdan alırsın bence
  • Bir Ekstre Kesilmez Hesap Kesilir Harcama Yapmadıysan Bişey Gelmez Hesap Kesildikten 1 Hafta Sonra Ekstre Gelir kredi kartın sana 18. de gelip hesap kesim tarihin 15 i gelecek ayın 15.de hesap kesilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jijimm

Bir Ekstre Kesilmez Hesap Kesilir Harcama Yapmadıysan Bişey Gelmez Hesap Kesildikten 1 Hafta Sonra Ekstre Gelir kredi kartın sana 18. de gelip hesap kesim tarihin 15 i gelecek ayın 15.de hesap kesilir

kartı aldığım gün bütün limiti yedim (zaten sırf hdd almak için almıştım kartı). hesap kesim tarihi geçti, internet bankacılığından bakıyorum, ATM den bakıyorum, ekstreniz bulunmamaktadır diyor.

temmuz 18 inde gelen kartın hesap kesiminin dün (15 ağustos) olması gerekmez mi?
  • evet 15. de kesilmesi lazım ara o zaman bildir 444 0 900

ama 15. de kesiliyosa gece 00 dan sonra yani bugun bak bakıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jijimm -- 16 Ağustos 2007; 1:29:42 >
  • Yıllar sonra gelen bir cevap gibi ancak zannedersem bekleyen provizyon işlemleri olunca ekstre gecikebiliyor bir kaç gün. Provizyondan kastım kartınızdan yaptığınız işlemlerin havuzda beklemesi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.