Şimdi Ara

inFamous: Second Son/First Light DLC (PS4 Exclusive) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.111
Cevap
15
Favori
84.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ve bu oyunda adamımız hava büktüğü için suya girebiliriz değil mi
  • Söylenti: Infamous: Second Son’da Multiplayer Olacak

http://oyunmuhabbeti.net/soylenti-infamous-second-sonda-multiplayer-olacak.html

E3 sonrası dikkatleri üzerine çeken Infamous: Second Son hakkında söylentilerde gelmeye başladı.

Games Industry’e konuşan Sucker Punch’ın 2.kurucusu Brian Fleming, Oyunu geliştirme aşamasında çok heyecanlı olduklarını ve bu oyunu geliştirmek için çok zaman harcadıklarını aktardı. Ayrıca artık çok büyük bir bütçelerinin olduğunu ve Sony’nin onlara söylediği gibi çok daha kaliteli bir ürün sunacaklarını bildirdi.

Tabi bu açıklamalarla birlikte Sony’nin Sucker Punch’a Infamous: Second Son’u geliştirmesi için daha çok bütçe verdiğini ve artık Multiplayer modununda olması gerektiğini istediği söylentileri hafiften verildi.

• ps3 deki gibi türkçe gelirmi sizce
  • İkincisi cok iyiydi buda ayni sekilde olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu hikayenin kilit noktalarını çizgi roman havasında anlatmayı bıraksalar iyi olacak.
    Sandıklarının aksine oyuna has bir hava katmıyor heyecanı baltalıyor.

XMB menüsünde Infamous simgesinin üzerine gelir o müthiş theme'ini açık bırakır günlük işlerimi yapardım bunda da 0.58 de başlayan müziğe hayran kaldım sanırım o tema müziğini kullanacaklar yeni nesilde.

Bu arada kırmızı tonlarını gördünüz diye hemen prototype damgası yapıştıranlar, komiksiniz.
    OO adam oyunlardan anlıyor beyler adam prototype oynamış .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haykıran Bıngıldak -- 19 Haziran 2013; 1:29:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haykıran Bıngıldak

Şu hikayenin kilit noktalarını çizgi roman havasında anlatmayı bıraksalar iyi olacak.

XMB menüsünde Infamous simgesinin üzerine gelir o müthiş theme'ini açık bırakır günlük işlerimi yapardım bunda da 0.58 de başlayan müziğe hayran kaldım sanırım o tema müziğini kullanacaklar yeni nesilde.

Bu arada kırmızı tonlarını gördünüz diye hemen prototype damgası yapıştıranlar, komiksiniz.

Adam doğru söylüyor buram buram prototype kokuyor oyun.
  • Bu oyunun nesi Prototype kokuyor ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: şanışer

Bu oyunun nesi Prototype kokuyor ?

erinemediği şeye mok atma cabası. Prototype ne alaka bu oyun ne alaka bir kere bu oyun prototypeden erken çıktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

Orijinalden alıntı: Haykıran Bıngıldak

Şu hikayenin kilit noktalarını çizgi roman havasında anlatmayı bıraksalar iyi olacak.

Adam doğru söylüyor buram buram prototype kokuyor oyun.

Çıkış tarihlerine baksana bir

• Benziyor diyenler sırf ateşin kullanımı yüzünden ortaya çıkan siyah ve kırmızı ton renklerinden dolayı benzetiyor. Oysa oynanış dinamiklerinin benzeyen hiç bir yanı yok. Zaten benziyor diyen biri çıkıp sebeplerini yazamamış. Srf laf, benziyor, havası var, kokusunu alıyorum...
  • Karakter hakkinda bilgi var mi? Cole gitmis sanirim

• quote:

Orijinalden alıntı: SiPAHi_

inFamous: Second Son Şehrindeki Herkes Gerçek

inFamous: Second Son'ın geçeceği sanal Seattle şehrinde neredeyse herkes gerçek hayatta bulunan kişilerden model alınmış. Peki kim bu insanlar diye soracak olursanız, yapımcı Sucker Punch çalışanlarının arkadaşları, aileleri ve gerçek aktörler.

Bu kişiler 3D tarayıcı yazılımlar ve yüksek çözünürlüklü kameralar ile taranarak yüz şekilleri, hacimleri ve hareketleri ile 360 derece modellenerek oyuna geçirilmişi. Yaklaşık 75 kişi her biri ortalama 1.4 milyon poligon olmak üzere oyuna aktarılmış. Tüm bu işlemler sırasında modeli alınan kişi bir kez bile gülümserse, kıpırdarsa veya ufak bir mimik belirtirse herşeye baştan başlamak zorunda kalıyorlar. İşte bir modelden çekim ve ortaya çıkan sonuç örneği:

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-inFamous_Second_Son_Sehrindeki_Herkes_Gercek-38477.htm

Bu iyi olmuş işte. 2.oyunda ki NPC'lerin hepsi birbirine benziyordu

• Infamous Second Son Yeni Ekran Görüntüsü

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=623796

inFamous: Second Son/First Light DLC (PS4 Exclusive)

• Underrated oyun serisi.

Kesinlikle hakkı verilmedi 1 ve 2 inci oyunun. Müthiş bir seri bana kalırsa. Alınacak ilk oyunlardan.

•  inFamous: Second Son/First Light DLC (PS4 Exclusive)

• Grafikler, atmosfer, etkileşim herşey çok iyi. Gerçek yeni nesil bir oyun.
  • Sevip sevmeme konusunda tartışılır ama bu neslin en iyi hikayesine sahip birkaç oyunundan biri. Second Son nasıl olur bilemiyorum ama ilk iki oyunu sırf hikayesi için bile oynamak farzdır.
  • O zaman 2. iyi de gör.Bende melkora katılıyorum.Infamous hikaye olarak sağlam bir oyundu..
  • Bir super kahraman hikayesi degil ki, daha basta fail oldun. Hikayeyi bilmedigine eminim. Olmadi sana zevkle anlatirim. Ayrica mocop ne alaka? Ek olarak soyledigin iki oyunda klişe otesi hikayeye sahip. Hele ki hikaye olarak HR demek duble fail.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.